Haberler » Spor » Kemal Özdeş: "Fenerbahçe'yi 3 kişiyle tedirgin etmek güzeldi" - Spor

Kemal Özdeş: "Fenerbahçe'yi 3 kişiyle tedirgin etmek güzeldi"

Karşılaşmanın ardından Kasımpaşa Teknik Direktörü Kemal Özdeş basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Kemal Özdeş:

Karşılaşmanın ardından Teknik Direktörü Kemal Özdeş basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.


Özdeş, kırmızı karttan dolayı 10 kişi kalmalarının kendilerini olumsuz etkilediğini ifade ederek, "3-2 kaybeden tarafız. Maçın garip halleri vardı. Başında böyle bir statta 1-0 geriye düşmek, sonra oyunu oturtmak ve ortak olmak ardından 'yi tedirgin etmek 1-0'dan sonraki iyi durumdu. Beraberliği yakaladık. İkinci penaltının gol olması bizim için problemdi. Oyuncunun gereksiz itirazı bizi 10 kişi bıraktı. Maça çıkmadan önce oyuncularıma bu maçı 11 kişi tamamlamalarını söyledim. İkinci yarıya doğru savunma yapmalıydık. 10 kişi oynamamıza rağmen 3 adamla tedirgin etmek bizim için güzeldi. Kalan dakikalarda Fenerbahçe 10 kişi kaldı ama yorgunluğa çare bulamamak bizi mağlubiyete itti" şeklinde konuştu.


Kemal Özdeş yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada ise  "İlk penaltı pozisyonunda kimseyi eleştirmiyorum. Teması görüp penaltı diyecekler ama Avrupa'da buna penaltı vermiyorlar." dedi.

Kaynak: Hürriyet

HABER YORUMLARI
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.