KEMAL KILIÇDAROĞLU HABERLERİ

KEMAL KILIÇDAROĞLU HABERLERİ

Kemal Kılıçdaroğlu haber, Kemal Kılıçdaroğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kemal Kılıçdaroğlu - 9.9.2020
GÜNDEM / 9 Eylül 2020
(İzmir/13.00/14.00/16.00/17.00) (Fotoğraflı-Görüntülü) 2- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin "97.
Kemal Kılıçdaroğlu - 9.9.2020
8 Eylül 2020 Haberleri
8 Eylül 2020 Manşet Haberleri.
Kemal Kılıçdaroğlu - 8.9.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 9 Eylül 2020
(İzmir/13.00/14.00/16.00/17.00) 2- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin "97'nci Kuruluş Yıldönümü" programı çerçevesinde Anıtkabir'i ziyaret edecek, basın toplantısı düzenleyecek, Milli Egemenliğin 100.
Kemal Kılıçdaroğlu - 8.9.2020
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Parti Meclisi öncesinde konuştu: (3)
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kamu sigorta şirketlerinin Türkiye Varlık Fonuna devredilmesini eleştirdi.
Kemal Kılıçdaroğlu - 8.9.2020
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Parti Meclisi toplantısı öncesinde konuştu: (2)
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ülkedeki sorunların çözümü için Ekonomik Sosyal Konsey'in toplanması önerisini tekrarladı.
Kemal Kılıçdaroğlu - 8.9.2020
Kızılay'dan "bağış kurban etiyle hazırlanan kavurma" görüntülerine ilişkin açıklama
Tatvan temsilciliğinde yaşandığı belirtilen olayın ardından Kızılay Yönetim Kurulunca anında müfettiş görevlendirildiği ve görevlendirilen müfettişin ilgili temsilciliğe giderek çalışmalarına başlandığı ifade edilen açıklamada, şunlar kaydedildi: "Bu süreçte Tatvan temsilcisi soruşturmanın sağlıklı yürütülmesi için istifa etmiştir. İstifasını ve olayı ortaya çıkardığı belirtilen kişi hakkında iftira gerekesiyle suç duyurusunda bulunduğunu bir basın açıklaması ile kamuoyuna duyurmuştur. Kızılay her yıl vekalet yoluyla aldığı kurban bağışlarını kavurma haline getirmekte ve yıl boyu ihtiyaç sahiplerine dağıtmaktadır. Yılda yaklaşık olarak 1 milyon kutu kavurma konservesi elde edilmektedir. 3 kutu kavurmanın neden orada olduğu ancak müfettiş soruşturmasının sonunda ortaya çıkacak ve kamuoyuna gerekli açıklama yapılacaktır. Olaya adı karışan kişinin Kızılay'dan ayrıldığının bilinmesine rağmen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun henüz soruşturulan bir konu hakkında kesin hükümlerde bulunarak Kızılay'ı suçlaması, Kızılay camiasını derinden üzmüştür.
Kemal Kılıçdaroğlu - 8.9.2020
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Parti Meclisi toplantısı öncesinde konuştu: (1)
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele çerçevesinde kamuoyuna açıklanan tablodaki rakamlara güvenmediğini bildirdi.
Kemal Kılıçdaroğlu - 8.9.2020
MHP'li Büyükataman'dan Bahçeli'nin 'idam' açıklamasını eleştiren CHP'ye tepki
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin 'idam' açıklamasını eleştiren CHP'ye tepki göstererek, "Karşı çıkışlarının sebeplerini kamuoyu ile paylaşmak, varsa kangren halini almış bu soruna çözüm tekliflerini ortaya koymak;
Kemal Kılıçdaroğlu - 8.9.2020
MHP'li Büyükataman'dan Bahçeli'nin "idam açıklaması"nı eleştiren CHP'lilere tepki Açıklaması
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin idamla ilgili açıklamasını eleştiren CHP'li yöneticilere tepki gösterdi.
Kemal Kılıçdaroğlu - 8.9.2020
CHP'nin kuruluş yıl dönümü etkinliklerinde sıkı pandemi önlemleri uygulanacak
Bu kapsamda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığındaki heyetin, yarın sabah 09.
Kemal Kılıçdaroğlu - 8.9.2020
CHP'den 9 Eylül açıklaması
Bu kapsamda Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığındaki Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) heyeti 9 Eylül Çarşamba günü sabah 09.
Kemal Kılıçdaroğlu - 7.9.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 8 Eylül 2020
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında Parti Meclisi videokonferans yöntemiyle basına kapalı toplanacak.
Kemal Kılıçdaroğlu - 7.9.2020
Son dakika haber: GÜNDEM / 7 Eylül 2020
(Ankara/13.00/15.00) (Fotoğraflı - Görüntülü) 2- CHP MYK, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında video konferans yöntemiyle toplanacak.
Kemal Kılıçdaroğlu - 7.9.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 7 Eylül 2020
(Ankara/13.00) 2- CHP MYK, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında video konferans yöntemiyle toplanacak.
Kemal Kılıçdaroğlu - 6.9.2020
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'ndan Sakarya'daki tarım işçilerine geçmiş olsun telefonu
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Sakarya'daki tarım işçilerine "geçmiş olsun" dileklerini iletti.
Kemal Kılıçdaroğlu - 5.9.2020
Kılıçdaroğlu'ndan gazeteci yazar Erbil Tuşalp için taziye mesajı Açıklaması
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir'de vefat eden gazeteci yazar Erbil Tuşalp için taziye mesajı yayımladı.
Kemal Kılıçdaroğlu - 5.9.2020
AK Parti'li Turan, Muharrem İnce'nin başlattığı "Bin Günde Memleket Hareketi"ni değerlendirdi...
AK Parti TBMM Grup Başkanvekili Bülent Turan, "Muharrem İnce'nin başlattığı hareket, aslında Sayın Kılıçdaroğlu'nun parti içindeki tek adamlığının ve muhalif seslere tahammülsüzlüğünün bir sonucudur.
Kemal Kılıçdaroğlu - 4.9.2020
"Bin Günde Memleket Hareketi"ni Sivas'ta başlatan Muharrem İnce soruları yanıtladı Açıklaması
"Bu harekette emek, yürek ve cesaret var" Cumhurbaşkanlığı seçiminde kendisine oy veren, aynı zamanda CHP'ye sempati duyan ve Memleket Hareketi'nden çekinenlerin gönüllerini nasıl alacağının sorulması üzerine İnce, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Onları kucaklıyorum, onların çekinmelerini anlıyorum, korkmasınlar. Bu harekette emek, yürek ve cesaret var. Dünyayı itiraz edenler değiştirir, itaat edenler değiştiremez, korkmalarına gerek yok. Ben biliyorum, hepsini karış karış biliyorum. Bunlar bir ülkeyi kalkındırmak, ülkeyi ayağa kaldırmak, ülkeyi bu sarmaldan kurtarmak, sıkışmış, kuşatılmış bu ülkeyi kurtarma projeleri olamaz. Bunlar kendi koltuklarını kurtarma projeleri olabilir, bunlarla ilgilenmiyorum. Bizim derdimiz bunlar değil, herkesi kucaklıyoruz. Gönlümüzü, yüreğimizi açtık. Düzeni değiştirmek isteyen solcuları bekliyoruz, AK Parti'ye oy verip bugün huzursuz olan muhafazakarları bekliyoruz. AK Parti'ye koltuk değneği olmaktan bıkmış milliyetçileri bekliyoruz. Liberaller, 'yetmez ama evet' deyip bugün pişman olan liberalleri bekliyoruz dedik. Herkesi bekliyoruz buraya, bu memleket hepimizin. Bir yanda Millet İttifakı var, bir yanda Cumhur İttifakı var. Millet kamplaştı, Türkiye'nin daha büyük bir ittifaka ihtiyacı var. Misakı Milli ittifakı, 83 milyonu kucaklayacak bir ittifak. Bunu başaracağız." "Abdullah Gül'e başarılar diliyorum" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun partilileri kendisine destek vermemeleri konusunda uyardığı yönündeki iddiaların sorulması üzerine İnce, "Ben böyle bir şey duymadım, duymadığım bir şey hakkında konuşamam.
Kemal Kılıçdaroğlu - 4.9.2020
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, soruları yanıtladı: (1)
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Mısır'la başından itibaren bir diyalog kurulsa Doğu Akdeniz'de bu gerilim olmazdı" şeklindeki sözleri hatırlatılan Çelik, şunları kaydetti: "CHP'de aslında deneyimli diplomatlar da var.
Kemal Kılıçdaroğlu - 4.9.2020
Kılıçdaroğlu, Sivas Kongresi mesajında Kurtuluş Savaşı kahramanlarını minnetle andı
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Sivas Kongresi'nin 101. yıl dönümünde, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Kurtuluş Savaşı kahramanlarını minnetle andığını belirtti.
Kemal Kılıçdaroğlu - 4.9.2020
Eski CHP Milletvekili İnce, "Bin Günde Memleket Hareketi"ni başlatacağı Sivas'a gitti
CHP'den ihraç edilmesi için bir parti üyesinin dilekçe verdiği iddialarına ilişkin soru üzerine İnce, şunları söyledi: "Benim böyle kaygılarım yok, böyle korkularım yok. Onları ben çoktan unuttum. Ama bir kaygım ve korkum var. Gelecekte amca, ağabey, dede, Muharrem Bey, 'Ya memleket yanarken, memleket kuşatılmışken sesini çıkarmadın, bir kırmızı plakaya, bir grup başkanvekilliğine, bir milletvekilliğine razı oldun, kenara çekildin' demesinler. Çocuklar gelecekte benden hesap sormasınlar yeter. Gerisi önemli değil." "İtirazı olmamasına teşekkür ederim" Muharrem İnce, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun bir televizyon programında "Bin Günde Memleket Hareketi" için "Partimizin bir üyesidir, 4 Eylül'de Sivas'ta başlayabilir, gayet güzel itirazım yok.
Kemal Kılıçdaroğlu - 4.9.2020
MUHARREM İNCE SİVAS'A HAREKETİ ÖNCESİ İSTANBUL HAVALİMANI'NDA KONUŞTU
*CHP'li Muharrem İnce bugün Sivas'ta başlatacağı 'Memleket Hareketi' öncesinde İstanbul Havalimanı'nda konuştu. Bir parti üyesi tarafından kendisi hakkında ihraç dilekçesi verilmesiyle ilgili başlayan tartışmalar için, "Benim böyle kaygılarım ve korkularım yok. Onları ben çoktan unuttum" ifadelerini kullandı. Muharrem İnce, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Memleket Hareketi ile ilgili 'itirazımız yok' değerlendirmesi için, "İtirazı olmamasına teşekkür ederim" diyerek yanıt verdi.
Kemal Kılıçdaroğlu - 3.9.2020
Kılıçdaroğlu'ndan Binali Yıldırım'a 'geçmiş olsun' telefonu
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Covid-19'a yakalanan AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım'ı telefonla arayarak geçmiş olsun diledi.
Kemal Kılıçdaroğlu - 3.9.2020
Kılıçdaroğlu'ndan Binali Yıldırım'a "geçmiş olsun" telefonu
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kovid-19 test sonucu pozitif çıkan, eski TBMM Başkanı ve Başbakan, AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım'ı arayarak "geçmiş olsun" dileğinde bulundu.
Kemal Kılıçdaroğlu - 3.9.2020
CHP Lideri Kılıçdaroğlu'ndan Binali Yıldırım'a geçmiş olsun telefonu
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Covid-19 test sonucu pozitif çıkan eski TBMM Başkanı ve Başbakan, AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım'ı telefonla aradı.
Kemal Kılıçdaroğlu - 3.9.2020
Kılıçdaroğlu, canlı yayında soruları yanıtladı: (2)
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Kendi kara sularımızda uluslararası hukukun da öngördüğü çerçevede bizim gemilerin, bizim haklarımızı savunması, koruması ve orada arama yapması kadar doğal bir şey yok." dedi.
Kemal Kılıçdaroğlu - 3.9.2020
Kılıçdaroğlu, canlı yayında soruları yanıtladı: (1)
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Önümüzdeki seçim, bir siyasi parti seçimi değil. Önümüzdeki seçim, bir sağ, sol seçimi değil. Önümüzdeki seçim, iki eksenli bir seçim. Demokrasiden yana olanlar, totaliter rejimden yana olanlar.
Kemal Kılıçdaroğlu - 2.9.2020
MHP'li Büyükataman: "CHP yönetiminin tutarlı olduğu tek konu karşı çıkmaktır"
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, "CHP yönetiminin tutarlı olduğu tek konu karşı çıkmaktır.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kemal Kılıçdaroğlu Haberleri | Kemal Kılıçdaroğlu Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Kemal Kılıçdaroğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kemal Kılıçdaroğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Kılıçdaroğlu'nun avukatı Celal Çelik'in Kovid-19 testi pozitif çıktı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.10.2020 21:00:25. #1.15#
title