KEMAL KILIÇDAROĞLU HABERLERİ

KEMAL KILIÇDAROĞLU HABERLERİ

Kemal Kılıçdaroğlu haber, Kemal Kılıçdaroğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kemal Kılıçdaroğlu - 27.10.2020
Son dakika haber: Adalet Bakanı Gül, Meclis'te soruları yanıtladı Açıklaması
Son dakika haberler... Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kendisine yönelik eleştirilerine, "Eğer bir makam için birisini görmek istiyorsa aynaya baksın.
Kemal Kılıçdaroğlu - 27.10.2020
FLAŞ
Çelik: (Kılıçdaroğlu'nun Emine Erdoğan ile ilgili açıklaması) Hanımefendi üzerinden siyaset yapmak yakışıksız bir tavır, son derece yakışıksız cümleler.
Kemal Kılıçdaroğlu - 27.10.2020
CHP TBMM Grubu'ndan salgınla mücadele toplantısına ilişkin İstanbul Valiliği'ne yanıt Açıklaması
CHP TBMM Grubu'ndan yapılan yazılı açıklamada, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun partisinin Meclis Grup Toplantısı'ndaki değerlendirmelerine ilişkin, İstanbul Valiliğince yapılan açıklamaya yanıt verilmesi gereği duyulduğu belirtildi.
Kemal Kılıçdaroğlu - 27.10.2020
Son dakika haber: Kılıçdaroğlu: Teröre karşı ortak duruş sergilemek zorundayız
Son dakika haberler... CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Terör kimden ve nereden gelirse gelsin, teröre karşı hep beraber ortak duruş sergilemek zorundayız. Terörün partisi, kimliği, inancı yoktur; çünkü teröristin temel amacı, insanı yok etmektir" dedi.
Kemal Kılıçdaroğlu - 27.10.2020
Son Dakika | Kılıçdaroğlu: Teröre karşı ortak duruş sergilemek zorundayız
Son dakika gelişmesine göre CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Terör kimden ve nereden gelirse gelsin, teröre karşı hep beraber ortak duruş sergilemek zorundayız. Terörün partisi, kimliği, inancı yoktur; çünkü teröristin temel amacı, insanı yok etmektir" dedi.
Kemal Kılıçdaroğlu - 27.10.2020
Kılıçdaroğlu, TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (3)
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Sunduğumuz önerilerin tamamına bakıldığında bütün esnaf için devletin katlanması gereken rakam 17 milyar lira. Bu rakamın çok olduğunu söylüyorlar.
Kemal Kılıçdaroğlu - 27.10.2020
İstanbul Valiliğinden CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun iddialarına açıklama Açıklaması
İstanbul Valiliğinden, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun iddialarına ilişkin, "CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun bugün grup toplantısında Sayın Valimiz hakkında yapmış olduğu açıklamalarının 22 Nisan 2020 tarihindeki açıklamasında olduğu gibi eksik ve gerçeği...
Kemal Kılıçdaroğlu - 27.10.2020
FLAŞ
Bakan Gül, AYM'nin Enis Berberoğlu ile ilgili hak ihlali kararının ardından CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun kendisine yönelik açıklamalarına yanıt verdi: Yargı süreci devam ederken Adalet Bakanı olarak değerlendirme yapmam doğru olmaz. Ancak Anayasa Mahkemesi kararları bağlayıcıdır.
Kemal Kılıçdaroğlu - 27.10.2020
Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (2)
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Enis Berberoğlu'nun yeniden yargılanma talebinin reddedilmesine ilişkin, "Günümüz, kadının veya kadıların satın alındığı gündür.
Kemal Kılıçdaroğlu - 27.10.2020
Kılıçdaroğlu, CHP Grup Toplantısı'nda konuştu: (1)
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul'da yapılan Kovid-19 toplantısına İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı'nın davet edilmemesini eleştirerek, "Bu doğru değil, ahlaki de değil." dedi.
Kemal Kılıçdaroğlu - 27.10.2020
Son dakika haber | İstinaf, Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın avukatına tazminat ödemesine karar verdi
Gelen son dakika haberlerine göre CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın avukatı Ahmet Özel'e yönelik ifadeleri nedeniyle 20 bin lira manevi tazminat ödemeye mahkum edildi.
Kemal Kılıçdaroğlu - 27.10.2020
Son dakika haberleri: CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "Terör nereden ve kimden gelirse gelsin, teröre karşı hep beraber ortak duruş sergilemek zorundayız. Terörün partisi,...
Son dakika haber: CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "Terör nereden ve kimden gelirse gelsin, teröre karşı hep beraber ortak duruş sergilemek zorundayız. Terörün partisi, kimliği, inancı yoktur.
Kemal Kılıçdaroğlu - 26.10.2020
Son dakika... Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu "Bir Hazin Hürriyet" oyununu izledi
Edinilen son dakika gelişmesine göre CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu "Bir Hazin Hürriyet" oyununu izledi.
Kemal Kılıçdaroğlu - 25.10.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 26 Ekim 2020
CHP MYK, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında video konferans yöntemiyle yapılacak.
Kemal Kılıçdaroğlu - 25.10.2020
Son dakika haber! GÜNDEM / 25 Ekim 2020
6 Nisan 1920 1- Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Malatya 7. Olağan İl Kongresi ile toplu açılış törenine katılacak. (Malatya/13.30/15.30) (Fotoğraflı-Görüntülü) 2- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Çankaya Belediyesi Zübeyde Hanım Sosyal Tesisi'nde kadın muhtarlarla gerçekleştirilecek toplantıda yer alacak.
Kemal Kılıçdaroğlu - 25.10.2020
MHP Genel Sekreteri Büyükataman: "CHP liderinin seçim isteği sipariştir"
Balıkesir'de Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) teşkilatı Altıeylül ilçe kongresini gerçekleştirdi.
Kemal Kılıçdaroğlu - 25.10.2020
AK Parti Çubuk 7. Olağan İlçe Kongresi gerçekleştirildi
Erken seçim tartışmaları Türkiye'nin önünde seçimsiz bir 2.5 yıl olduğunun altını çizen Şahin, erken seçim tartışmaları hakkında da değerlendirmelerde bulunarak, şöyle konuştu: "Siz bakmayın Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı'nın erken seçim taleplerine, isteklerine, sözlerine. Daha 3 ay önce 'kimsenin erken seçim istediği yok' diyordu. Ne oldu, kulağına kim ne fısıldadı, ne tür görüşmeler gerçekleştirdi bilmiyoruz. Ancak bizim gündemimizde seçimin olmadığını, bizim gündemimizde milletimize hizmet olduğunu bir kez daha ifade etmek istiyorum. FETÖ'nün kaset kumpasıyla genel başkanlık koltuğuna oturan Kemal Kılıçdaroğlu'nun bunlara bir diyet borcu olduğunu biliyoruz.
Kemal Kılıçdaroğlu - 24.10.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 25 Ekim 2020
(Malatya/13.30/15.30) 2- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Çankaya Belediyesi Zübeyde Hanım Sosyal Tesisi'nde kadın muhtarlarla gerçekleştirilecek toplantıda yer alacak.
Kemal Kılıçdaroğlu - 24.10.2020
Kılıçdaroğlu, BM'nin 75. kuruluş yıl dönümünü kutladı
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Birleşmiş Milletler Örgütünün (BM) 75'inci kuruluş yıl dönümünü kutladı.
Kemal Kılıçdaroğlu - 24.10.2020
CHP Sözcüsü Öztrak, yerel mahkemenin Enis Berberoğlu ile ilgili kararını değerlendirdi Açıklaması
Toplatılmasına karar verilenin, CHP tarafından yayınlanmış "21 Soruda FETÖ'nün Siyasi Ayağı" adlı kitapçık olduğunu aktaran Öztrak, bu kitapçığın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun TBMM kürsüsünde, 11 Şubat 2020'de yaptığı konuşmanın resimli hali ve CHP'nin FETÖ konusunda yıllardır TBMM kürsülerinden yaptığı eleştirilerin de bir özeti olduğunu anlattı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kemal Kılıçdaroğlu Haberleri | Kemal Kılıçdaroğlu Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Kemal Kılıçdaroğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kemal Kılıçdaroğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberleri: Erdoğan: Peygamber efendimize yapılan saldırılara karş
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.11.2020 22:17:29. #1.14#
title