KEMAL KILIÇDAROĞLU HABERLERİ

KEMAL KILIÇDAROĞLU HABERLERİ

Kemal Kılıçdaroğlu haber, Kemal Kılıçdaroğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kemal Kılıçdaroğlu - 13.10.2020
Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (2)
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Bir ormanı, oradaki canlıları, kaplumbağaları, kuşları, sürüngenleri yakmak.
Kemal Kılıçdaroğlu - 13.10.2020
Kılıçdaroğlu'ndan, İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi'nin Berberoğlu kararı değerlendirmesi Açıklaması
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi'nin, Anayasa Mahkemesinin hak ihlali kararı sonrasında Enis Berberoğlu'na ilişkin yeniden yargılamaya yer olmadığına ilişkin kararına yönelik, "Yerel mahkeme, sarayın mahkemesidir.
Kemal Kılıçdaroğlu - 13.10.2020
Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (1)
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, daha fazla kan akmaması için Ermenistan'ın, işgal ettiği Azeri topraklarından çekilmesi gerektiğini söyledi.
Kemal Kılıçdaroğlu - 13.10.2020
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu: "Ermenistan'ın, daha fazla kan akmaması için işgal ettiği...
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu: "Ermenistan'ın, daha fazla kan akmaması için işgal ettiği Azeri topraklarından çekilmesi gerekiyor.
Kemal Kılıçdaroğlu - 13.10.2020
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, İsveç Dışişleri Bakanı Linde'yi kabul etti
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İsveç Dışişleri Bakanı Ann Linde ve beraberindeki heyeti kabul etti.
Kemal Kılıçdaroğlu - 13.10.2020
Antalya Büyükşehir Belediyesi önündeki grev, 445 gündür devam ediyor
Hak-İş Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Öz, toplu iş sözleşmesi imzalanmadığı gerekçesiyle Antalya Büyükşehir Belediyesi önünde 445 gündür grev yapan sendika üyelerini ziyaret ederek destek verdi.
Kemal Kılıçdaroğlu - 12.10.2020
Son Dakika | GÜNDEM ÖZETİ / 13 Ekim 2020
(Ankara-Kavaklı Köyü/11.00) 3- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İsveç Dışişleri Bakanı Ann Linde ve beraberindeki heyeti kabul edecek.
Kemal Kılıçdaroğlu - 12.10.2020
AK Parti Grup Başkanvekili Turan, gündeme ilişkin soruları yanıtladı Açıklaması
"Yeni partilerin Erdoğan karşıtlığı ve CHP'nin taklidi olmak dışında bir söylem geliştirdiğini duydunuz mu?" diye soran Turan, şöyle konuştu: "AK Parti'yle sahip oldukları siyasi hatıralarının yerini, bundan sonra CHP gölgesinde yapacakları siyaset alacak. Çok yazık değil mi? CHP ve HDP trenlerinin arkasında bir vagon oldular. Bakın kaç ilde, ilçede teşkilatları dağıldı. Erdoğan karşıtlığı her türlü hukuksuzluğu meşru görmelerine neden olmamalı. Kayyum atanıyor, aynı dil. 6-8 Ekim olayları konuşuluyor, aynı dil. Gerçek bir derdi olmayanlar, yalnızca hırslarının kurbanı olurlar. Tabii ki bu süreçte farklılaşmayı görüp nedamet duyanların, 'Gaza geldik, yanlış yaptık, hata yaptık.' diyenlerin gelecekleri yer; bu çınarın altı, adeta yedi düvele karşı savaşan AK Parti'dir." "Kılıçdaroğlu, Cumhuriyet tarihinin en büyük siyasi yalancısıdır" Turan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, "Dostlarımla iktidar olacağım.
Kemal Kılıçdaroğlu - 12.10.2020
AK Parti'li Turan: Yeni partilerin asla iktidar olma imkanları yok
AK Partili Turan, Meclis'te basın mensupları ile yaptığı sohbette 2023'e kadar bir erken seçim olmayacağını belirtti. Özellikle yeni kurulan siyasi partilerin, Türkiye'de iktidar alternatifi olamadıklarını çok kısa sürede millete gösterdiğini belirten Turan, "Asla iktidar olma imkanları yok. Ama Türkiye'de yüzde 50'den fazla olan oyumuzun 49'da kalması projesi içerisinde yer almak istiyorlar. Yeni partilerin Erdoğan karşıtlığı ve CHP'nin taklidi olmak dışında bir söylem geliştirdiğini duydunuz mu? AK Parti'yle sahip oldukları siyasi hatıralarının yerini, bundan sonra CHP gölgesinde yapacakları siyaset alacak. Çok yazık değil mi? CHP ve HDP trenlerinin arkasında bir vagon oldular. Bakın kaç ilde, ilçede teşkilatları dağıldı. Erdoğan karşıtlığı her türlü hukuksuzluğu meşru görmelerine neden olmamalı. Kayyım atanıyor, aynı dil. 6-8 Ekim olayları konuşuluyor, aynı dil. Gerçek bir derdi olmayanlar, sadece hırslarının kurbanı olurlar. Kılıçdaroğlu, 'dostlarımla iktidar olacağım' diyor. Kim dostları? Joe Biden'den başlayan diğer isimlere kadar uzanan dostlar. Düne kadar küfrettiklerine bugün 'ortağım, kardeşim, arkadaşım' diyorlar" dedi.  'KILIÇDAROĞLU, CUMHURBAŞKANIMIZDAN ÖZÜR DİLEMELİ' Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Katar ziyareti sırasındaki selamlaşma görüntüsünü eleştiren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na tepki gösteren Turan, "Kılıçdaroğlu'nun Katar'daki selamlaşmayla ilgili iddiası; ucuz, sığ siyasetin ürünü.
Kemal Kılıçdaroğlu - 12.10.2020
AK Parti'den 'Çevre Ajansı' teklifi (2)
'SEÇİMLER ZAMANINDA' Muş, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, 'erken seçim' çağrısı yaptığına ilişkin açıklamalarının hatırlatılması üzerine, şunları söyledi: "İşimiz çok.
Kemal Kılıçdaroğlu - 12.10.2020
11 Ekim 2020 Haberleri
11 Ekim 2020 Manşet Haberleri.
Kemal Kılıçdaroğlu - 12.10.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 12 Ekim 2020
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, parti genel merkezinde basına kapalı gerçekleştirilecek MYK toplantısına başkanlık edecek.
Kemal Kılıçdaroğlu - 11.10.2020
Kılıçdaroğlu'ndan "Dünya Kız Çocukları Günü" paylaşımı Açıklaması
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Dünya Kız Çocukları Günü'nü kutladı.
Kemal Kılıçdaroğlu - 10.10.2020
AK Parti Malatya Milletvekili Çalık: "Kılıçdaroğlu, gaf karnesine bir sıfır daha ekledi"
AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştirerek, "Kılıçdaroğlu, gaf karnesine bir sıfırı da kapalı Maraş'ın açılmasıyla ilgili 'Hangi Maraş' cevabıyla eklemiştir.
Kemal Kılıçdaroğlu - 10.10.2020
9 Ekim 2020 Haberleri
9 Ekim 2020 Manşet Haberleri.
Kemal Kılıçdaroğlu - 9.10.2020
Kılıçdaroğlu, canlı yayında soruları yanıtladı: (2)
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye seslenerek, "Eğer sen bu ülkeyi seviyorsan, bu ülkenin bekasını düşünüyorsan, bu ülkede insanların huzur içerisinde yaşamasını istiyorsan, çık kardeşim yarın sabah de ki 'Yeter artık' de Türkiye'yi seçime götür.
Kemal Kılıçdaroğlu - 9.10.2020
Kılıçdaroğlu canlı yayında soruları yanıtladı: (1)
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Bu ülkenin huzura, birlikte yaşamaya, farklılıkları zenginlik kabul etmeye ihtiyacı var. Bu ülkede hiç kimse kendini Türkiye yerine koyamaz. Hiç kimse. Ne ben, ne diğerleri. Türkiye kimdir?
Kemal Kılıçdaroğlu - 9.10.2020
CHP'li Özel, Kılıçdaroğlu'nun 17 maddelik çözüm önerilerini kanun teklifi olarak Meclise...
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, 81 ile milletvekillerini yollayarak esnafın sorunları hakkında rapor oluşturduklarını ve buna yönelik çözüm önerilerini, kanun teklifi olarak Tükiye Büyük Millet Meclisine (TBMM) sunacaklarını söyledi.
Kemal Kılıçdaroğlu - 9.10.2020
CHP Sözcüsü Faik Öztrak, gündemi değerlendirdi Açıklaması
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Katar Emiri'nin önünde eğildiğini iddia ettiği, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da videolu cevapla "Hiçbir gücün önünde eğilmeyiz, sadece rükuda eğiliriz.
Kemal Kılıçdaroğlu - 9.10.2020
Son dakika haber! CHP Ankara İl Başkanlığından esnafın sorunlarına ilişkin basın açıklaması
"Esnaf kepenk kapattı" TÜİK'in kayıtlarına göre 2 milyon 616 bin esnafın faaliyette bulunduğunu ifade eden Akıllı, şöyle devam etti: "Bu yıl hem pandeminin hem de yaşanan ekonomik krizin etkisi ile 335 bin esnafımız kepenk kapatmak zorunda kalmıştır. Geçtiğimiz haziran ayında 7 bin 222 iş yeri kapanırken, bu rakam son 5 yılın bütün haziran aylarındaki en yüksek veri olarak kayıtlara geçmiş durumdadır. Esnafla beraber esnaf sayılan ama dükkanı olmayan pazarcılar, 500 bin kağıt toplayıcısı, 30 bin simitçi, 10 bin çiçekçi, 6 milyon kişi sokaklardan, 1 milyon gündelikçi ise temizlikten geçimini sağlarken, bu emekçiler de görmezden gelinmiştir." CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Esnafımız için 17 talep" başlığıyla duyurduğu önerileri de okuyan Ankara İl Başkanı Akıllı, esnafın çaresiz ve yalnız olmadığını kaydetti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kemal Kılıçdaroğlu Haberleri | Kemal Kılıçdaroğlu Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Kemal Kılıçdaroğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kemal Kılıçdaroğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. 13 Ekim 2020 Haberleri.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 31.10.2020 07:26:44. #1.15#
title