KEMAL KILIÇDAROĞLU HABERLERİ

KEMAL KILIÇDAROĞLU HABERLERİ

Kemal Kılıçdaroğlu haber, Kemal Kılıçdaroğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kemal Kılıçdaroğlu - 16.10.2020
İstihdam teşvikine ilişkin kanun teklifi Meclis'te
"Yalnızca TTB'yle ilgili değil diğerleriyle ilgili de bir çalışmamız olacak Mehmet Muş, AK Parti'nin, Türk Tabipleri Birliği'yle ilgili çalışma başlattığı ifade edilerek, çalışmanın hangi aşamada olduğunun sorulması üzerine, şöyle konuştu: "Yalnızca Türk Tabipleri Birliği değil, bazı meslek kuruluşlarının yapıları antidemokratik. Bir kez yönetime gelen, bir kez orayı ele geçiren, başka bir anlayışa, fikre müsaade etmiyor. Amacımız, bu meslek kuruluşlarının demokratik, temsilin daha sağlıklı ve farklı fikirlerin temsil edileceği hale gelmesini teşvik etmek. Bununla alakalı yalnızca Türk Tabipleri Birliği'yle ilgili değil diğerleriyle ilgili de bir çalışmamız olacak. Gündemimiz şu an bütçeyle meşgul. Bütçenin sonrasında çalışmalarımızı netleştirmiş oluruz." CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, İstanbul 14.
Kemal Kılıçdaroğlu - 16.10.2020
CHP Lideri Kılıçdaroğlu, "Adım Adım İktidara Projesi Tanıtım ve İlk Eğitim Toplantısı"nda konuştu: (2)
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Eğer siz hem darbelerden şikayet edip hem darbe hukukunu tahkim ediyorsanız sizin darbeciden bir farkınız yok, aksine darbecilerden daha ağır bir suç işliyorsunuz. Parlamentonun, anayasanın askıya alındığı bir süreçten geçiyoruz.
Kemal Kılıçdaroğlu - 16.10.2020
DHA İSTANBUL HABER TAKİP GÜNDEMİ
17.00Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelensk ile basın toplantısı düzenleyecek11.00CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Adım Adım İktidar Toplantısı"na katılacak.
Kemal Kılıçdaroğlu - 16.10.2020
Son dakika haberleri! Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan 'yolsuzluk' iddialarına ilişkin açıklama
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile CHP Milletvekili Özgür Özel'in kendisine yönelik yolsuzluk iddialarına ilişkin açıklamada bulundu.
Kemal Kılıçdaroğlu - 15.10.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 16 Ekim 2020
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Adım Adım İktidara Projesi Tanıtım ve İlk Eğitim Toplantısı"na katılacak, İSKİ Baltalimanı Biyolojik Atık Su Arıtma Tesisi'nde incelemelerde bulunacak, Kurbağalıdere ile Gazhane'yi ziyaret edecek.
Kemal Kılıçdaroğlu - 15.10.2020
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, gündemi değerlendirdi Açıklaması
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başta olmak üzere parti yöneticilerinin sosyal medya paylaşımlarına işaret eden Özel, CHP'nin TBMM'deki ortak bildiriye imza attığını ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın siyasi partilere teşekkür ettiğini söyledi.
Kemal Kılıçdaroğlu - 15.10.2020
CHP PM cumartesi toplanacak
AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığındaki PM toplantısı, 17 Ekim Cumartesi günü saat 11.
Kemal Kılıçdaroğlu - 14.10.2020
CHP Grup Başkanvekili Özel, gündemi değerlendirdi Açıklaması
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, bugün basına kapalı toplanan CHP TBMM Grup Genel Kurulu'nda Berberoğlu kararına yönelik değerlendirmelerini milletvekilleriyle paylaştığını anlatan Özel, Kılıçdaroğlu'nun "bu Anayasa'yı tanımama hamlesinin bir şekilde hukuktan döneceğini, Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve milletin temsilcilerinin böyle bir anayasasızlaştırma sürecine seyirci kalmayacaklarını umut ettiğini" söyledi.
Kemal Kılıçdaroğlu - 14.10.2020
CHP TBMM Grup Genel Kurulu toplandı
CHP TBMM Grup Genel Kurulu, Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında toplandı.
Kemal Kılıçdaroğlu - 14.10.2020
13 Ekim 2020 Haberleri
13 Ekim 2020 Manşet Haberleri.
Kemal Kılıçdaroğlu - 13.10.2020
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Açıklaması
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Saygın parlamento adaleti sağlayan bir parlamentodur.
Kemal Kılıçdaroğlu - 13.10.2020
AK Parti Sözcüsü Çelik, MYK toplantısına ilişkin açıklamalarda bulundu: (5)
Çelik, HDP'nin Türkiye'nin bir partisi olmaktan ziyade başka odakların partisi gibi davranmasının örneğini TBMM'de alınan ortak kararlar sırasında gördüklerini belirterek, şunları kaydetti: "Türkiye Büyük Millet Meclisindeki bütün partiler, bir tek bu parti hariç, Türkiye'nin milli meselelerinde ortak bir bildiri imzaladıkları zaman, Türkiye ile Türkiye düşmanları arasında bir fark gözetmediğini gösteren siyasi bir pozisyon alıyor ya da Türkiye'nin dostlarına dönük olarak Türkiye'nin desteği söz konusu olduğunda Türkiye'nin dostları ile Türkiye'nin düşmanları arasında bir fark gözetmediğine dair bir pozisyon alıyor. Bunun neresi Türkiyelileşme olacak." "Canlı derse katılımın 1 milyon kişiyle sınırlı olduğu iddiası doğru değil" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun uzaktan eğitim uygulamasına yönelik açıklamasına ilişkin soru üzerine Çelik, canlı derse katılımın 1 milyon kişiyle sınırlı olduğu iddiasının doğru olmayıp katılımcı kapasitesinin artırılabildiğini vurguladı.
Kemal Kılıçdaroğlu - 13.10.2020
Kalyon Holding'den "vergi istisnası" açıklaması
Kalyon Holding, "Bandırma, Bursa, Yenişehir, Osmaneli yüksek standartlı demiryolu inşaatı" ihalesiyle ilgili iddialara ilişkin açıklama yaptı.
Kemal Kılıçdaroğlu - 13.10.2020
Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (3)
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye'de hala bilgisayarı bulunmayan çocuklar olduğunu belirterek, "Biz her türlü fedakarlığı yapmaya razıyız. Gerekirse bize 5 ay maaş vermeyin, çocuklarımıza interneti ve bilgisayarı ücretsiz verin.
Kemal Kılıçdaroğlu - 13.10.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesinin, Anayasa Mahkemesinin (AYM) verdiği hak ihlali kararının ardından Enis Berberoğlu'nun yeniden yargılanmasına yer olmadığına hükmetmesine ilişkin, "Bir üst mahkemenin verdiği karara, bu anayasaya göre alt mahkeme 'Ben...
Kemal Kılıçdaroğlu - 13.10.2020
AK Parti'li Çelik: Cumhur İttifakı açısından 'erken seçim' söz konusu değildir
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun konudan haberdar olmadığını belirten Çelik, bu kadar tarihi bir dönemeçte bile Türkiye'nin en önemli meselelerinin ciddiyetsiz bir şekilde takip edildiğini bildirdi.
Kemal Kılıçdaroğlu - 13.10.2020
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Kılıçdaroğlu'nun şahsına yönelik sözlerine cevap verdi Açıklaması
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik, "Anlaşılan o ki Kılıçdaroğlu Maraş'ın yerini karıştırdığı gibi bizim görevlerimizi de birbirine karıştırıyor.
Kemal Kılıçdaroğlu - 13.10.2020
Kılıçdaroğlu: "Sayın Bahçeli bilsin, Iraklı Türkmenlere biz yardım yaptık" - TBMM
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kürsüde konuşması Toplantının sona ermesi TBMM - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin TBMM grup toplantısında konuştu.
Kemal Kılıçdaroğlu - 13.10.2020
Son dakika haberi! Milletvekili Çalık: "Seçim 2023 yılında yapılacak"
Öznur Çalık, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "erken seçim" çağrılarına ise "O uluslararası güçlere inat, 'Maraş'ı bile tanımayan Kemal Kılıçdaroğlu'na inat, Joe Biden'ın ittifaklarına inat bizler yeniden Recep Tayyip Erdoğan'ı 2023'te Cumhurbaşkanı seçeceğiz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kemal Kılıçdaroğlu Haberleri | Kemal Kılıçdaroğlu Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Kemal Kılıçdaroğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kemal Kılıçdaroğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. TBMM Başkanı Şentop, KKTC'de Cumhurbaşkanlığı seçimlerini kazanan Ersin Tata
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 31.10.2020 07:43:51. #1.15#
title