Kemal Bey Haberleri

Kemal Bey haber, Kemal Bey son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kemal Bey - 21.4.2019
Kılıçdaroğlu'na Şehit Cenazesinde Saldırı (11)
MUHTAR, YAŞANANLARI ANLATTI CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, saldırıya uğradığı şehit Piyade Sözleşmeli Er Yener Kırıkcı'nın cenaze töreninin düzenlendiği Akkuzulu Mahallesi'nin muhtarı Halil Kökmen, Kılıçdaroğlu'na yumruk atanı tanıdığını; ancak gruptaki diğer saldırganları tanımadığını söyledi. Kökmen, "CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, cenazeye geldiğinde namaz kılınmak üzereydi. O arada halk yuhalamaya, bağırmaya başladılar. Cenaze namazını da halkın bağırmaları arasında kıldık. Namazdan sonra biz top arabasıyla önden mezarlığa çıktık. Kemal Bey daha arkadan geliyordu.
Kemal Bey - 21.4.2019
Flaş
CHP'li Levent Gök, Çubuk'ta CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na şehit cenazesinde yapılan saldırıya ilişkin, "Yaşanan arbedede hepimiz bir yere savrulduk. Kemal bey iyi, güvenli bir yere alındı.
Kemal Bey - 21.4.2019
Flaş
CHP'li Levent Gök, Çubuk'ta CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na şehit cenazesinde yapılan saldırıya ilişkin, "Yaşanan arbedede hepimiz bir yere savrulduk. Kemal bey iyi, güvenli bir yere alındı.
Kemal Bey - 29.3.2019
Tunahan'ın Talebelerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Destek
O tarihteki beyanatta, Süleyman Hilmi Tunahan'ın yaşayışını, verdiği mücadelelerini, hangi şuurla hareket ettiğini ve bazı veciz sözlerini bir nebze de olsa ifade etmeye çalışıldığı aktarılan açıklamada, "Ayrıca yine o zamanki beyanatta Kemal Bey ağabeyimizin ne kadar ferasetli, siyasi kararlar alıp, isabetli öngörülerde bulunduğundan da söz etmiştik.
Kemal Bey - 26.3.2019
Mansur Yavaş'a CHP'den Şok Tepki
İşin içinde sahtecilik var, senet var, tahsilatçılık var diyorlar. Yetmiyor Yargıtay'da iş takipçiliğinden bahsediyorlar. Bu iddialara karşı bizim arkadaşlar ne diyor? 'Bize iftira attılar, masumuz, adam sahtekar' diyorlar. Bunu söylediğinizde halkın ve CHP seçmeninin vicdanı tatmin olmuyor. Adam şizofrenmiş, sapıkmış Adamın ne olduğunun bir önemi yok. Adamın günahları senin günahlarını affettirmez." "Haberi varmış" Yıldırım, "İşin en ilginç yönü Kemal Bey'in bu davadan haberi varmış.
Kemal Bey - 7.3.2019
Parlamenter Sistem Duruyor Olsaydı, Dolar Şu Anda 10 TL'yi Aşmış Olurdu"
Yavuz, güçlü olduklarını, anketlerin çok iyi çıktığını dile getirerek, "Ali Kemal Bey'i seçmek, Ekrem Yüce Bey'e oy vermek aynı zamanda PKK ile arasına bir türlü mesafe koyamamış, hatta terör örgütü bile diyememiş, dememiş, adeta onlarla özdeşleşmiş HDP'yle kol kola girenlere de ders vermek anlamına gelir.
Kemal Bey - 16.2.2019
Bakan Soylu'dan Kılıçdaroğlu ve Akşener'e: "Pkk'nın Tezgahına Geldin, Fetö'nün Tezgahına Geldin"
Bakan Soylu'dan Kılıçdaroğlu ve Akşener'e: "PKK'nın tezgahına geldin, FETÖ'nün tezgahına geldin" "Biz bu belediyelere kayyum atayarak PKK'nın şah damarını kestik. Dertleri belediyecilik yapmak değildir. Şu anda o kestiğimiz şah damarını yeniden birbirine eklemeye çalışmaktır. İşte diğer partilere biz burayı anlatamıyoruz" "Onlar hala HDP'nin süslü püslü demokrasi laflarıyla oyalanıyorlar ve kanıyorlar. Bize inanmıyorlar, devletin resmi raporlarına inanmıyor. Gidip HDP'ye inanıyorlar. Milleti için yürüyene inanmıyorlar 'Apo serbest kalsın' diye yürüyen HDP'li vekillere inanıyorlar" ANKARA - İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Dün SSK'ya aklı yetmeyenler, dün İçişleri Bakanlığına aklı yetmeyenler bugün bir araya gelmiş bir şeylerin ittifakını kurduklarını zannediyorlar. Kemal Bey, Meral Hanım sen ittifaka gelmedin tezgaha geldin tezgaha.
Kemal Bey - 16.2.2019
Özhaseki: Projeleri Sormak Zorundayım-2
'DÖNER DAĞITMAM ARKADAŞLARIN AĞIRINA GİTMİŞ' Soruları yanıtlayan Mehmet Özhaseki, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in Kayseri Belediye Başkanıyken FETÖ'cülerle Pensilvanya'ya gittiğine dair açıklamalarının anımsatılması üzerine şöyle dedi: " Bunların hepsi de, herhalde Özgür Özel'in uydurması olsa gerek birkaç gün önce Kemal Bey'in yalancılığı üzerine benim dağıttığım dönerler biraz acı olmuş herhalde, onlara bakın içeride yatan bir iki tane çok değil ifadeler resmiyete döküldüğü için söylüyorum .
Kemal Bey - 16.2.2019
Özhaseki: Projeleri Sormak Zorundayım-2
'DÖNER DAĞITMAM ARKADAŞLARIN AĞIRINA GİTMİŞ' Soruları yanıtlayan Mehmet Özhaseki, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in Kayseri Belediye Başkanıyken FETÖ'cülerle Pensilvanya'ya gittiğine dair açıklamalarının anımsatılması üzerine şöyle dedi: " Bunların hepsi de, herhalde Özgür Özel'in uydurması olsa gerek birkaç gün önce Kemal Bey'in yalancılığı üzerine benim dağıttığım dönerler biraz acı olmuş herhalde, onlara bakın içeride yatan bir iki tane çok değil ifadeler resmiyete döküldüğü için söylüyorum .
Kemal Bey - 16.2.2019
Kimseye Oyun Kurdurmayız"
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Dün SSK'ye, İçişleri Bakanlığına aklı yetmeyenler, bugün bir araya gelmiş birşeylerin ittifakını kurduklarını zannediyorlar. Temel Bey, Kemal Bey, Meral Hanım, sen ittifaka gelmedin, tezgaha geldin tezgaha.
Kemal Bey - 15.2.2019
Bakan Soylu'dan Kılıçdaroğlu ve Akşener'e: "Pkk'nın Tezgahına Geldin, Fetö'nün Tezgahına Geldin"
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Dün SSK'ya aklı yetmeyenler, dün İçişleri Bakanlığına aklı yetmeyenler bugün bir araya gelmiş bir şeylerin ittifakını kurduklarını zannediyorlar. Kemal Bey, Meral Hanım sen ittifaka gelmedin tezgaha geldin tezgaha.
Kemal Bey - 14.2.2019
Özhaseki, Kılıçdaroğlu'ndan Kazandığı Tazminatla 'Ankara Döneri' Dağıttı
'ADALET YERİNİ BULUYOR' 'Kötülük yapanların yaptıkları kötülük yanına kalıyor' kuralının değiştiği bir günde olduklarını söyleyen Mehmet Özhaseki, şöyle konuştu: "Adalet yerini buluyor ama kötülerin de kötülüklerini ispatladığımız bir gün ortaya çıkmış oldu. FETÖ operasyonuyla görevinden uzaklaştırılan CHP Genel Başkanının yerine yine bir operasyonla Kemal Bey'i getirdiler.
Kemal Bey - 10.2.2019
Özhaseki: Ankara'ya Güzel Hizmetler Yapacağımıza İnanıyoruz (3)
'BİRAZ KUYRUK ACISI VAR' İnsanların doğduğu yerle ilgili yargılarda bulunmanın çirkin bir şey olduğunu vurgulayan AK Parti'li Özhaseki, şöyle konuştu: "İlk bunu Kemal bey söyledi.
Kemal Bey - 2.2.2019
Alper Taş'tan 'Beyoğlu' Açıklaması: Parti Meclisi'nden Olumlu Sonuç Çıkacağına İnanıyoruz
'OLUMLU SONUÇ ÇIKACAĞINA İNANIYORUZ' Beyoğlu'nun birçok açıdan önemli merkez olduğunu belirten Taş, "Kültür- sanat bir arada, yaşam açısından, emek açısından, kültürlülük açısından bizim sürekli hayat bulduğumuz bir yer. Bütün bu konularda, bu dinamiklerle zaten Beyoğlu'nun kentsel muhalefet dinamikleriyle bu süreci planlayacağız, örgütleyeceğiz ve kazanacağız. Kemal Bey'in talebi önemli.
Kemal Bey - 26.1.2019
Özhaseki: Şehirlere Karmaşa Getirdiler (3)
İLÇE DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISINA KATILDI AK Parti'nin Ankara adayı Mehmet Özhaseki, partisinin Altındağ ilçe danışma meclisi toplantısına katıldı. Partililer tarafından coşkuyla karşılanan Özhaseki'ye MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, AK Parti Altındağ Belediye Başkan adayı Asım Balcı ve AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan eşlik etti. CHP'nin bir hastalığı olduğunu ifade eden Özhaseki, şunları kaydetti: "Eskiden laiklik üzerine, 'Cumhuriyet elden gidiyor' gibi söylemlerle muhalefet edenler, son dönemde başka türlü bir havaya girdiler. Durmadan yalan söylüyorlar. Cumhurbaşkanımıza, hükümet üyelerine, bizlere, yalan üzerine yalan. Hitler'in propaganda Bakanı var adı Goebbels. Onun teorisini benimsemişler, hareket ediyorlar. Nedir Goebbels'in teorisi? Bir, yalan söyleyeceksiniz. İkinci kural, 'Yalanı tekrar edeceksiniz' diyor. Üçüncüsü, 'Büyük büyük yalan söyleyin ki insanlar inansın' diyor. Bizim CHP'nin geldiği yer burası. Belediyeciliklerini de iktidarlarını da muhalefetlerini de gördük. Ama hep bu huydan vazgeçmediler. Bu fakir kardeşinize de zamanında iftiralar attılar ama ben de burunlarından fitil fitil getirdim. Cenabı hakka şükürler olsun, çok para aldım buradan. Zamanındaki bir yalanından dolayı dava açmıştım, itiraz, itiraz, Hukuk Genel Kurulu'na çıktı, bugün yayınlandı, bir 25 bin lira daha alacağım. Para geliyor şimdi. Ödeme emrini gönderdim. Ödeyecek, çaresi yok. Bu kadar yalan söylüyorsanız, insanlara iftira ediyorsanız, bunun bedelini ödeyeceksiniz." 'DAVA AÇMAYAYIM DA BEN NE YAPAYIM BU ADAMA ŞİMDİ?' CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Uğur Dündar ile yaptığı bir televizyon programını anımsatan Özhaseki şöyle devam etti: "Altyazı geçiyor, 'Kayseri Belediyesi'nde rüşvetin belgesi bulundu' hey güzel Allah'ım, görelim bakalım rüşvetin belgesi neymiş? Sırası geldi, bizim Kemal Bey konuşmaya başladı elinde bir resim, karanlık bir resim, benzinlik gözüküyor içinde de 9 katlı ev gözüküyor.
Kemal Bey - 18.1.2019
Boris Johnson Türkiye ile İlgili Sözlerini İnkar Etti
Osmanlı döneminde Damat Ferit Paşa hükümetinde bakanlık yapan ve İstiklal Mücadelesi'ne karşı tavrıyla bilinen Ali Kemal Bey'in torununun oğlu olan Johnson, Türk kökenini sık sık hatırlatmasıyla biliniyor.
Kemal Bey - 9.1.2019
CHP'li Özkoç: Kılıçdaroğlu'na Açılan Davalarda Tazminatı Biz Ödeyeceğiz
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun bilgisi dışında ilk kez kapalı bir grup toplantısı yaptıklarını belirterek, alınan kararın önemli olduğunu söyledi. Engin Özkoç, Kemal Kılıçdaroğlu'nun ezilenden ve mazlumdan yana olduğunu söyleyerek şöyle konuştu: "Genel başkanımız milletin hakkını gasp edenlere karşı mücadelesini sürdürüyor. İktidar mensupları 'önünü nasıl kesebiliriz' kaygısı içinde mahkemelere etki ederek yüzde yüz haklı olduğu davalarda CHP Genel Başkanı ile ilgili tazminat davaları açıyorlar. Bu tazminata karar vermeyen hakimleri değiştirerek kendi kararlarını çıkarıp CHP Genel Başkanını ekonomik olarak çıkmaz içine sokmaya çalışıyorlar. CHP Genel Başkanı hakkında bugüne kadar sonuçlanan davalarda bir ceza kesinleşmedi. Üst mahkemelere müracaat edilmiş davalar devam ediyor. Kesinlikle bu yöntemlerle yıldırmanın mümkün olmadığını tarihe not düşmek gerekiyor. CHP Genel Başkanını ekonomik yaptırımlarla durduramazsınız, engelleyemezsiniz." 'ELİMİZİ TAŞIN ALTINA KOYUYORUZ' Tazminat davalarından çıkacak sonuçlara karşı CHP ailesi olarak ellerini taşın altına koyacaklarını kaydeden Özkoç, şöyle devam etti: "Bu tazminat davaları neticelendirildiğinde, sizin baskınızdan çıkan cezalara karşı CHP ailesi olarak biz milletvekilleri elimizi taşın altına sokuyoruz. Kendi maaşlarımızdan CHP Genel Başkanı ile ilgili bugün alınacak bütün kararların bedelini ödemeye hazırız. Çünkü biz bir tarihin bugünkü temsilcileriyiz. Kurtuluş Savaşı'ndaki baskılarla boyun eğdirilemediyse, bugün de iktidarın diktatörce tutumları neticesinde genel başkanımıza boyun eğdiremeyecekler. Biz bu kararı aldık. Yolumuza devam edeceğiz. Bütün gelirlerimiz gasp edilse de milletin hakkı ve hukukunu savunmaya devam edeceğiz. CHP olarak mazlumun hakkını savunmaktan bizleri kimse alıkoyamayacaktır." Engin Özkoç, Kemal Kılıçdaroğlu'nun bu kararı kabul etmemesi durumunda nasıl bir yol izleyeceklerinin sorulması üzerine, "Bu Kemal Bey'in taktirine bıraktığımız bir karar değildir.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kemal Bey Haberleri | Kemal Bey Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Kemal Bey haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kemal Bey kimdir, hayatı ve biyografisi. Tügşav Başkanı Lokman Aylar: Biz Hep Beraber Türkiye'yiz.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.11.2020 20:46:34. #1.15#
title