Kemal Bey Haberleri

Kemal Bey haber, Kemal Bey son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kemal Bey - 30.9.2020
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş: (2)
"Eviniz camdansa başkasının evine taş atmayacaksınız" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, ekonomi üzerinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'a ilişkin ifadelerinin hatırlatılması üzerine de Muş, şunları kaydetti: "Muhalefet eleştiri yapabilir, buna itirazımız yok. Biz de muhalefetin yaptığı eleştirilerden her zaman istifade etmeye çalışırız. Kemal Bey'in o yaptığı açıklamada, Sayın Cumhurbaşkanımıza yönelik kullandığı üslup ve ifade, maalesef hem nezaketten çok uzak hem de çok kötü bir üslup.
Kemal Bey - 13.8.2020
Muharrem İnce, "Bin Günde Memleket Hareketi" başlattı: (2)
Sıfır moralle miting yaptığını anlatan Muharrem İnce, sözlerini şöyle sürdürdü: "Televizyonlarda bir Kemal Bey'in reklamı, bir benim reklamım.
Kemal Bey - 13.8.2020
Muharrem İnce: "Seçim gecesi nerede olduğumu bir anlatayım. Televizyonlarda bir Kemal Bey'in...
Muharrem İnce: "Seçim gecesi nerede olduğumu bir anlatayım. Televizyonlarda bir Kemal Bey'in reklamı bir benim reklamım. Yahu Kemal Bey'in reklamını niye veriyorsunuz; Kemal Bey aday değil. Moralimi bozmak için ellerinden geleni yaptılar.
Kemal Bey - 12.8.2020
Batuhan Yaşar, Abdullah Gül ile Kemal Kılıçdaroğlu yakınlaşmasını yazdı
Kemal Bey günbegün CHP'yi HDP'ye yaklaştırırsa olacağı bu.
Kemal Bey - 24.6.2020
Gıda, tarım ve orman alanında düzenlemeler yapan teklif TBMM'de
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun tütün düzenlemesine yönelik eleştirilerinin sorulması üzerine ise Muş, şu yanıtı verdi: "Kemal Bey'in verdiği bilgide bir eksiklik var.
Kemal Bey - 31.5.2020
Destici: "Büyük Birlik Partisi önümüzdeki seçimlerde kendi adı ve amblemiyle ittifakta olacaktır"
Destici, açıklamasına şöyle devam etti: "Deva ve Gelecek partileri için de böyle bir şey yapabileceğini Kemal Bey açıkladı.
Kemal Bey - 10.4.2020
TBMM Genel Kurulu
Türkkan, Mareşal Fevzi Çakmak ve iş adamı Sakıp Sabancı ile 1919'da idam edilen vatan sevdalısı Boğazlıyan Kaymakamı Kemal Bey'i de rahmetle andığını belirtti.
Kemal Bey - 9.4.2020
Prof. Dr. İbrahim Öztek'ten Şehit Kaymakam Kemal Bey için anma mesajı
Anadolu Aydınlar Ocağı Genel Başkanı Prof. Dr. İbrahim Öztek, 1. Dünya Savaşı'nda Ermenilerin son kurbanı milli şehidimiz Kaymakam Kemal Bey için anma mesajı yayımladı.
Kemal Bey - 16.1.2020
AA Genel Müdürü Kazancı, Kahire ofisine baskını değerlendirdi ve çağrı yaptı Açıklaması
Kahire polisinin, çalışanların telefonlarını toplayarak, internetlerini kapatarak dış dünyayla irtibatını kestiğini anlatan Kazancı, şöyle konuştu: "Hadiseden hemen yarım saat sonra haberdar olduk. Soruşturma ya da inceleme mi her neyse avukatımız nezaret etmek istediğini söyledi fakat müsaade edilmedi. Bizim temsilcimiz o esnada ofiste değildi. Daha sonra Büyükelçilikten maslahatgüzarımız Kemal Bey, Mısır makamlarıyla iletişime geçti.
Kemal Bey - 23.12.2019
Trablus'tan Doha'ya "sathı müdafaa"
- Akdeniz'e hakim olan üç kıtaya hakim olur Aslında bu notanın öncesinde İtalya ile Osmanlı arasında Adriyatik ve İyon Denizi'nde (Preveze) çatışmalar çoktan başlamış, Osmanlı donanması bu çatışmalarda Tokat, Alpagut ve Hamidiye torpidobotlarını yitirmişti. İtalyan notasını takip eden günlerde Libya topraklarında başlayan çatışmalar ise Kurmay Albay Neşet Bey'in Trablus, Kurmay Binbaşı Enver Bey'in Bingazi ve Kurmay Binbaşı Mustafa Kemal Bey'in Derne'de tertip ettikleri savunma neticesinde, Roma yönetimi için düş kırıklığı meydana getiren sonuçlar doğurdu.
Kemal Bey - 13.12.2019
İngiliz halkının başbakan tercihi Boris Johnson
Damat Ferit Paşa kabinesinde İçişleri Bakanlığı yapan, İstiklal Savaşı'na karşı muhalif yazılar kalem alan ve İngiliz Muhipler Cemiyetinin kurucusu Ali Kemal Bey'in torununun çocuğu olan, tam ismiyle Alexander Boris de Pfeffel Johnson, temmuz ayında liderliğe geldiği Muhafazakar Parti'ye 360'ı aşan milletvekiliyle Margaret Thatcher'ın 1987'deki seçim zaferinden bu yana büyük seçim zaferini kazandırdı.
Kemal Bey - 8.12.2019
Haftanın tarihine bakış
1928- Latin harfleriyle ilk mezar taşı dikildi. Avukat Ali Kemal Bey, annesi Aliye Hanım'ın mezar taşını Latin harfleriyle yazdırdı.
Kemal Bey - 7.12.2019
'Cağ kebabı kimin?' tartışması Erzurumluları kızdırdı
Cağ kebabının çok özel bir lezzet olduğunu bildiren işletmeci Muammer Tanhaş ise, "60 yaşındayım, ben kendimi bildiğimden beri Erzurum'da Tortum cağ kebabı diye anılıyordu. Oltulular tescilini yaptı ama Oltu da zaten Erzurum'un ilçesi. Eskiden köylerde toplanırlarmış ahbaplık yapanlar kuzuyu, koyunu kesermiş, ağaç dallarında pişirirlermiş. Kemal Bey bunu Erzurum'a getirmiş, ticarileştirmiş, reklamını yapmış.
Kemal Bey - 7.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 6
Cağ kebabının çok özel bir lezzet olduğunu bildiren işletmeci Muammer Tanhaş ise, "60 yaşındayım, ben kendimi bildiğimden beri Erzurum'da Tortum cağ kebabı diye anılıyordu. Oltulular tescilini yaptı ama Oltu da zaten Erzurum'un ilçesi. Eskiden köylerde toplanırlarmış ahbaplık yapanlar kuzuyu, koyunu kesermiş, ağaç dallarında pişirirlermiş. Kemal Bey bunu Erzurum'a getirmiş, ticarileştirmiş, reklamını yapmış.
Kemal Bey - 3.12.2019
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal, canlı yayında soruları yanıtladı (1)
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, partisinin grup toplantısındaki "İradesi saraya kiralanmış milletvekilleri istemiyoruz" ifadesinin anımsatılması üzerine Mahir Ünal, şu yanıtı verdi: "Bizim hiçbir milletvekilimizin aklı hiçbir yere kiralanmamıştır. Bizim her bir milletvekilimiz özgür bir şekilde, bağımsız bir şekilde kendi düşüncesini dile getirir. Ama bizim milletvekillerimiz onun gibi PKK'nın, PYD'nin, YPG'nin sempatizanı değildir. Onlar milli meselelerde, bu ülkenin temel siyasi meselelerinde bizim milletvekillerimizin bir duruşu vardır ve bu meselede de bizim milletvekillerimiz düşüncelerini dile getirmişlerdir." Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Anayasal hakkını kullandığını ve hukuk dışı bir durum olmadığını aktaran Ünal, şöyle devam etti: "Bir karar verirsiniz, bir saat sonra size farklı bir bilgi gelir, yeni bir durum görürsünüz ve bir saat önce verdiğiniz kararı değiştirebilirsiniz. Şimdi bunun aklı kiraya vermekle ya da bunun farklı bir pozisyon almakla bir ilgisi yok ki. Yani Kemal Bey maalesef bugün dinledim grup konuşmasını.
Kemal Bey - 26.11.2019
Erdoğan, Katar dönüşünde uçakta gazetecilerin sorularını yanıtladı
Kılıçdaroğlu'na İzmir'den seslenerek, "Ben Cumhurbaşkanlığımı ortaya koyuyorum, sen genel başkanlığını ortaya koyuyor musun, Külliye'ye kim gelmiş, ne zaman gelmiş, benimle nerede görüşmüş?" dediğini anımsatan Erdoğan, "Bir adam çıkardılar, ben o adamı hiç tanımam. Şimdi ismini duydum. Yalan yanlış plakalar uydurdu. Zavallı, Külliye'ye giren her aracın künyesinin tutulduğundan bilgisi yok. Hangi araç girerse girsin hepsinin kaydı tutulur. Girişlerde fotoğraf çekimleri vardır. Bunların hepsi ortaya konunca da savunacak hali kalmadı. Kemal Bey'in kalmasında fayda var.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kemal Bey Haberleri | Kemal Bey Kimdir - Haberler - Kemal Bey haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kemal Bey kimdir, hayatı ve biyografisi. KKTC seçimlerinde çuvallayan anketçi Adil Gür, Mesleği bırakırım sözlerini 3 gün sonra yalanla
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.10.2020 17:24:52. #1.15#
title