Keles'te Yol Çalışmaları Tam Gaz Devam Ediyor

Bursa Karayolları 14'ncü Bölge Müüdürü Turgay Mesci, Yol Çalışmalarının Devam Ettiği Bursa-keles Karayolu'nda İncelemelerde Bulundu.

Keles'te Yol Çalışmaları  Tam Gaz Devam Ediyor

Bursa Karayolları 14'ncü Bölge Müüdürü Turgay Mesci, yol çalışmalarının devam ettiği Bursa-Keles Karayolu'nda incelemelerde bulundu.

Bursa-Keles arasında 2 yıldır devam eden yol çalışmaları ilçe halkına sıkıntı yaşatıyor. Yolların kazılması ve iş makinelerinden dolayı yolların zaman zaman trafiğe kapanması üzerine sürücüler zor anlar yaşıyor. Bilgi almak ve çalışmaları yerinde incelemek için bölgeye giden Bursa Karayolları 14'ncü Bölge Müdürü Turgay Mesci, yolların biran önce bitirilmesi için gayret gösterdiklerini belirtti. İncelemeler sonrası Keles Belediye Başkanı Mustafa Bektaş ile biraraya gelen Mesci, "Geçen yıl Keles'te, ilk olarak yapılması gereken 8 kilometrelik etabı tamamladık. Bu yılda çalışmalarımız devam ediyor. Keles'teki yetkililer ile iletişimimiz çok iyi. Yeni etaplar için alt yapı ve mıcır taşı ihaleleri yapıldı. Yol yapımı sabır isteyen bir iştir. Programımızı yaptık ve çalışmalarımız hızlı şekilde devam edecektir" dedi.

(OB-EY-İHS)

22.06.2007 14:55 TSİ