Kefen Haberleri

Kefen haber, Kefen son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kefen - 23.10.2020
CHP Grup Başkanvekili Özkoç, gündemi değerlendirdi Açıklaması
Ekmekten, sudan, havadan vergi toplandığını belirten Özkoç, "Doğduğun günden kefen bezine kadar devlet vergi alıyor.
Kefen - 17.10.2020
MSB'den, sivillere saldıran Ermenistan'a katledilen bebek fotoğraflarıyla tepki Açıklaması
MSB'nin Twitter hesabından saldırıda hayatını kaybeden kefene sarılmış bebeğin fotoğrafıyla yapılan paylaşımda, farklı dilleri konuşan, farklı coğrafyalarda yaşayan insanlara çağrıda bulunularak, şunlar kaydedildi: "Bu minik bebek, gece uykusundayken Ermenistan ordusu tarafından balistik füze ile katledildi.
Kefen - 06.10.2020
Bahçeli: Bizim sorunumuz, TTB'ye yuvalanmış bir avuç Türkiye düşmanıyla
'HİÇ KİMSE NİYET OKUYUCULUĞUNA HEVES ETMESİN' MHP lideri Bahçeli, Sağlık Bakanlığı'nın verileri üzerinde şüphe uyandırmaya çalışanların, kendilerine göre yalan makinesi olduğunu belirterek, şunları söyledi:   "Bizim sorunumuz Türk Tabipleri Birliği Merkez Konseyi'ne yuvalanmış bir avuç Türkiye düşmanıyladır. Bizim hesabımız teröristlere güzellemeler yapan, ödüller yağdıran, övgüler düzen küçük bir azınlıkladır. Bu nedenle 'Türk Tabipleri Birliği' kapatılsın diyorum. Hiç kimse niyet okuyuculuğuna heves etmesin. Öküz altında buzağı aramasın. Bilhassa CHP Genel Başkanı ve sivri zekalı CHP'li yöneticiler iftira tezgahını gitsinler başka kapılarda açsınlar. Son gelişmelerle sabittir ki, Türk Tabipleri Birliği'nin Başkanlığına kimin seçildiğini, bu şahsın nasıl bir kötü sicile ve maziye sahip olduğunu nihayetinde herkes görmüştür. Hükümet başarılı bir şekilde koronayla mücadele ederken, gerçekleri çarpıtanlara, insanüstü gayretleri sulandıranlara, sağlık camiasını zımnen suçlayanlara göz yumamaz, hareketsiz kalamazdık. Arı kovanına soktuğumuz çomak ne tesadüfi ki kovan içinde saklanan CHP'ye değmiş, iyisinden kötüsüne kadar diğer bütün siyasi yandaşlara temas etmiştir. Attığımız bir taşla aynı dalda tüneyen birden fazla kuş havalanmıştır. Doğruları eğip bükerek bizi doktorlarımızla kutuplaştırmak isteyen Kılıçdaroğlu'na tavsiyem, en iyi yaptığı işte ustalaşması, mesela yeni bir iskambil destesi alarak zilletin diğer ortaklarıyla masaya oturup, birbirlerini hile yaparak ütmeleridir."  'ERMENİSTAN KATİL BİR DEVLETTİR' Azerbaycan- Ermenistan çatışmasına ilişkin Bahçeli, Ermenistan'ın 27 Eylül Pazar günü aynı zamanda Türkiye'ye de saldırdığını belirterek, şunları kaydetti: "Biz iki devlet olsak da yeri gelirse aynı bayrak altında toplanır, Türklüğe kefen biçmeye çalışan ne kadar zalim varsa hepsine karşı aynı sipere gireriz.
Kefen - 06.10.2020
Keçiören'den Türkiye'nin dört bir yanına cenaze hizmeti
Keçiören Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Ankara'da defnedilecek cenazeler için 2 bin 210, il dışında defnedilecek olan cenazeler için ise 2 bin 465 cenaze aracı ile hizmet verildi. Yakınlarının cenaze işlemleri için belediyeye başvuru yapan vatandaşlara ise 1076 adet kefen temininde bulunuldu.
Kefen - 13.09.2020
Hamas lideri Heniyye, 27 yıl aradan sonra Lübnan'ın güneyini ziyaret etti
Sürgün hayatı yaşayan Filistinli isimler de Nisan 1993'te kefenler giyerek vatanlarına dönüş için sınır hattında "Kefenler Yürüyüşü" düzenlemişti.
Kefen - 12.09.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, TOBB ETÜ Hukuk Fakültesi Mezuniyet Töreni'nde konuştu: (2)
Erdoğan, "Biz de ülkemize, özellikle hizmet için kefenimizi giyerek çıktığımız bu yolculukta, defalarca aynı tehditlere maruz kaldık.
Kefen - 30.08.2020
Milli Savunma Üniversitesi Harp Okulları Diploma Alma ve Sancak Devir Teslim Töreni
Türk Silahlı Kuvvetlerinin bugün ülkesini ve halkını korumanın yanında bölgesindeki ve dünyadaki tüm mazlumların, mağdurların, soydaşların ve ümmetin umudu haline geldiğini dile getiren Erdoğan, şu ifadeleri kullandı: "Ordumuz başarılarının gerisinde; nitelikli eğitimi, örnek disiplini, üstün donanımı yanında yüzlerce milyon insandan aldığı dua da bulunuyor. Teknolojik üstünlüğümüzü, yetişmiş insan kaynağımız ve manevi gücümüzde birleştirdiğimizde Allah'ın izniyle bu ülkenin önünde durabilecek hiçbir güç yoktur. Son 18 yıldır biz işte bunun için çalıştık. Önümüze konan gizli-açık nice engelleri bu inançla aştık. Son olarak 15 Temmuz'da gerçek yüzlerini gösteren hainleri bu cesaretle tepelik. Sınırlarımız dışından kuşatılmaya çalışılan ülkemizi, milletimize biçilen kefeni bu kararlılıkla parçalayıp arttık.
Kefen - 30.08.2020
Son dakika haberleri | Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Sınırlarımız dışından kuşatılmaya çalışılan ülkemizi, milletimize biçilen...
Son dakika politika haberine göre Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Sınırlarımız dışından kuşatılmaya çalışılan ülkemizi, milletimize biçilen kefeni kararlılıkla parçalayıp attık"
Kefen - 29.08.2020
Türk Eğitim-Sen'den 30 Ağustos mesajı
30 Ağustos'un Türk'e kefen giydirmeye azmetmiş olan son Haçlı ordusunun geri püskürtüldüğü gün olduğu kaydedilen açıklamada, şunları kaydedildi: "30 Ağustos; Mustafa Kemal'in Kurtuluş Savaşı'nın önemli bir ayağını oluşturan Sakarya Meydan Muharebesi'nde söylediği 'Hattı müdafaa yoktur, sathı müdafaa vardır.
Kefen - 28.08.2020
Cuma hutbesinde ağustos ayı zaferleri işlendi
Aziz vatanın, Allah'a verdiği ahdi tutup canından vazgeçen şehitlerin, cepheden cepheye koşan gazilerin mukaddes emaneti olduğu ifade edilen hutbede, İstiklal Marşı'nın bu gerçeği, "Bastığın yerleri 'toprak' diyerek geçme, tanı. Düşün altındaki binlerce kefensiz yatanı.
Kefen - 26.08.2020
Erdoğan, Malazgirt Zaferi'nin 949. yıl dönümü kutlama programında konuştu: (1)
Çağrı Bey'in Türkistan'a döndüğünde "bu topraklarda Türkleri durdurabilecek bir güç olmadığını" söylediğini, bu hakikati kabullenmek istemeyen Bizans imparatorunun, Anadolu'daki Selçuklu yürüyüşünü durdurabilmek umuduyla İstanbul'dan hareket ettiğini aktaran Erdoğan, şöyle devam etti: "Türklerin elinde bulunan Malazgirt Kalesi'ni zapt ederek halkını kılıçtan geçirdi. Bu vahşeti Mısır seferi esnasında haber alan Sultan Alparslan ordunun istikametini değiştirerek Ahlat, Malazgirt arasına geldi. Önce sulh yolunu denemek üzere Bizans imparatoruna bir elçi heyeti gönderdi. Askerlerinin çokluğuna ve teçhizatına güvenen imparator bu teklifi sert bir şekilde reddetti. Çünkü Bizans imparatorunun emrinde 200 bin kişilik ordu vardı. Alparslan'ın emrinde ise 45-50 bin kişilik ordu bulunuyordu. İşte bu iki ordu 26 Ağustos 1071 tarihinde Malazgirt Ovası'nda karşı karşıya geldi. Günlerden cuma idi. O gün bütün İslam diyarlarında Müslümanların zaferi için dua ediliyordu. Kefen niyetiyle beyaz bir elbise giyerek askerin karşısına çıkan Sultan Alparslan kısa bir hitabın ardından hücumu başlattı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kefen Haberleri | Kefen Haber - Haberler - Sayfa 3 - Kefen haberleri, son dakika kefen haber ve gelişmeleri burada. En acı hazırlık...Kış öncesi defin işlemleri için 2 bin mezar hazırlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.9.2021 20:13:59. #1.15#

title