Kdz. Ereğli'deki Cinnetin Ardından Cenazeler Morga Kaldırıldı
Haberler » Güncel » Kdz. Ereğli'deki Cinnetin Ardından Cenazeler Morga Kaldırıldı - Haber

Kdz. Ereğli'deki Cinnetin Ardından Cenazeler Morga Kaldırıldı

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde getirdiği cinnet sonucu eşini, kayınvalidesini ve oğlunu öldüren ardından intihar eden şahıs ile karısının cenazeleri Kdz. Ereğli Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Kdz. Ereğli'deki Cinnetin Ardından Cenazeler Morga Kaldırıldı

'ın Ereğli ilçesinde getirdiği cinnet sonucu eşini, kayınvalidesini ve oğlunu öldüren ardından intihar eden şahıs ile karısının cenazeleri Kdz. Ereğli Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Kdz. Ereğli ilçesinde cinnet getiren Durukan Akcan (30), oğlu Resul Kağan Akcan'ı (8), eşi Elif Akcan (28) ve kayınvalidesi Gülcan Açıkgöz'ü (49) av tüfeğiyle öldürdükten sonra intihar etti.

Eşi ile bir süredir ayrı yaşayan Durukan Akcan'ın olaydan 2 saat önce oğlunu okuldan alarak birlikte gezdikleri ve oğlu ile birlikte bir lokantada yemek yedikleri öğrenildi. Çevresinde sakin biri olarak tanınan Durukan Akcan'ın oğlunu eşi Elif Akcan'ın yaklaşık 10 gün önce kayınvalidesi ile birlikte yaşamaya başladığı eve getirdiğinde yaşanan tartışma sırasında cinnet getirdiği ifade edildi. Babasının açtığı ateş sonucu yaralanan 8 yaşındaki Resul Kağan Akcan kaldırıldığı özel hastanede, kayınvalidesi Gülcan Açıkgöz ise Kdz. Ereğli Devlet Hastanesi acil servisinde hayatını kaybetti.

Polis ekipleri 4 kişinin hayatını kaybettiği olayın yaşandığı evin önünde incelemelerde bulundu. İncelemeler devam ettiği sırada olay yerine gelen Durukan Akcan'ın babası Veli Akcan ayakta durmakta zorlandı. Gözyaşlarına boğulan baba Veli Akcan'ı yakınları sakinleştirmeye çalıştı.

Olay yerinde bulunan Durukan Akcan ile öldürdüğü eşi Elif Akcan'ın cesetleri yapılan incelemenin ardından Kdz. Ereğli Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Cenazelerin adli tıpa gönderileceği ve ardından ilçeye bağlı Sücüllü köyünde toprağa verileceği belirtildi. - ZONGULDAK

Kaynak: İHA

Manşet

Haberler