Kazımkarabekir Belediyesi'nden Öğrencilere Hediye

Kazımkarabekir Belediyesi'nden Öğrencilere Hediye

Karaman'ın Kazımkarabekir İlçe Belediyesi, Sınıflarında Birinci Olan Öğrencileri Bilgisayar, Bisiklet ve Altın ile Ödüllendirdi.

Kazımkarabekir Belediyesi'nden Öğrencilere Hediye

Karaman’ın Kazımkarabekir İlçe Belediyesi, sınıflarında birinci olan öğrencileri bilgisayar, bisiklet ve altın ile ödüllendirdi.

İlçenin Hisar Mahallesi’nde bulunan Kazımkarabekir Düğün Salonu’nda düzenlenen hediye dağıtım törenine Belediye Başkanı Muammer Sarı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Öztürk Bilgin, öğretmenler ile ödül alacak öğrenciler ve ilçe halkı katıldı.

Hediye dağıtım töreninde konuşan Belediye Başkanı Muammer Sarı, memlekete hizmet edecek vatanını milletini seven, örf adetlerine bağlı, ailesine saygılı ve sevgili bir evlat yetiştirme arzusu içinde olunması gerektiğini belirterek, “Belediye olarak çalışmak sizden, desteklemek bizden. Bu vereceğimiz hediyelerin maliyeti hiç önemli değil. Veliler; pancar ve fasulye sizin geleceğiniz değildir. Geleceğimiz, bizim yarınlarımız, bizim sermayemiz, bizim çocuklarımızdır. O yüzden çocuklarımızı anlamalı ve gerekli ilgiyi göstermeliyiz” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından lise ve ilköğretim okullarının sınıf birincilerine 6 adet bilgisayar, 10 adet bisiklet ve 10 adet Cumhuriyet altını Belediye Başkanı Muammer Sarı ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Öztürk Bilgin tarafından verildi.

Hediye dağıtım töreninin ardından yerel sanatçıların sahne aldığı konserde vatandaşlar eğlendi.

(MÇ-İP)

16.06.2007 14:19 TSİ