KAZIM ÖZGAN HABERLERİ

Kazım Özgan haber, Kazım Özgan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kazım Özgan - 1.10.2013
Kozan'a 120 Yataklı Kız Kur'an Kursu
Belediye Başkanı Kazım Özgan da eğitim ve sağlık kurumları, ibadethane ve yurtlara hizmet konusunda duyarlı davrandıklarını, insan yetiştiren ve gençlere sahip çıkılan bu tür kursların da yapılmasına katkıda bulunanlara teşekkür ettiğini kaydetti.
Kazım Özgan - 29.9.2013
AK Parti Adana İl Başkanlığı 59. İl Danışma Meclisi Toplantısı
Toplantıda Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, İl Kadın Kolları Başkanı Emine Karaköse, İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Ay, İl Genel Meclis Üyesi Vedat Gündoğan ve Adana Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Abdullah Doğru da birer sunum yaptı.
Kazım Özgan - 2.9.2013
Kozan'da Alt Yapı Çalışmaları Sürüyor
Belediye Balkanı Kazım Özgan, yaptığı yazılı açıklamada, Cumhuriyet Mahallesi, Biçer ve Teknisyen sokaklarla Şıh Efendi Bulvarı ve Andıl Caddesi'ndeki farklı noktalarda biriken yağmur sularının tahliyesini sağlamak amacıyla yağmu suyu tahlye hattı çalışmalarına başladıklarını belirtti.
Kazım Özgan - 28.8.2013
Kozan'da Engelliler Merkezi Kurulması Planlanıyor
Dernek Başkanı Ahmet Ünal, Belediye Başkanı Kazım Özgan'ı makamında ziyaret ederek, ilçede engelliler merkezi kurulması için çalışma başlattıklarını ve belediyenin desteğini beklediklerini söyledi.
Kazım Özgan - 23.8.2013
Çukurova Kaymakamı Erguvan'a Plaket
Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan'ın Balıkesir'in Edremit  atanan Çukurova Kaymakamı Abdulhamit Erguvan'a veda ziyaretinde bulunarak plaket verdiği bildirildi.
Kazım Özgan - 21.8.2013
Tarihi Kozan Köprüsü'nün Restorasyonuna Başlandı
Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan da bazı kaynaklarda milattan sonra 325'de yapıldığı bildirilen köprünün ilçedeki en eski tarihi miraslardan olduğunu belirtti.
Kazım Özgan - 18.8.2013
Kaymakam Sevgili'ye Fahri Hemşehrilik Beratı Verildi
Belediye Başkanı Kazım Özgan, ilçede 2008 yılı Ağustos ayından buyana 5 yıl süreyle görev yapan Kaymakam İzzettin Sevgili'nin bu süre içinde ilçe halkı ile bütünleşerek kazandırdığı hizmetlerden dolayı belediye meclisinin ittifakla aldığı kararla kendisine "fahri hemşehrilik payesi ve beratı" verdiklerini söyledi.
Kazım Özgan - 14.8.2013
Adana'da Katı Atıklardan Elektrik Üretilmesi Projesi
Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, birliğin ağustos ayı olağan toplantısında, yaklaşık 1,5 yıldır görüşmeleri devam eden ve Türkiye'de ilk olacağını belirttiği katı atık geri dönüşüm ve bertaraf teknolojisi "Piroliz Sistemi" hakkında üyelere bilgi verdi.
Kazım Özgan - 14.8.2013
Kozan Belediyesinde Kadro Sevinci
Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, 25 sözleşmeli personelin kadroya geçirildiğini bildirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kazım Özgan Haberleri | Kazım Özgan Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Kazım Özgan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kazım Özgan kimdir, hayatı ve biyografisi. Kupa ve Madalyasıyla Başkan Özgan'ı Ziyaret Etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.10.2020 17:44:16. #1.15#
title