Kazım Özalp Haberleri

Kazım Özalp haber, Kazım Özalp son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kazım Özalp - 07.12.2017
ABD'nin Kudüs Kararına Antalya'dan Tepki
Antalya'da, ABD'nin Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanıma kararının ardından protesto gösterisi düzenlendi. Kapalı yol olarak bilinen Kazım Özalp Caddesi üzerinde toplanan Çeşitli Sivil Toplum Kuruluşu (STK) üyeleri ve vatandaşlar, İsrail ve ABD aleyhine sloganlar attı.
Kazım Özalp - 17.10.2017
Çocuklara El Yıkama Alışkanlığı Aşılandı
Koç Üniversitesi Hastanesi ve Zeytinburnu Belediyesi'nin işbirliğiyle "Sağlık Elde Başlar Projesi" hayata geçirildi. 'Dünya El Yıkama Günü' kapsamında düzenlenen etkinliğe, Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın ve Koç Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Dr. Erdal Mehmet Aksoy ve Koç Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları Bölümü'nden Doç. Dr. Süda Tekin katıldı. 2017-2018 eğitim öğretim yılının ilk döneminde uygulanmaya başlanan projeyle, bu yıl 14 okulda 4 binden fazla çocuğa ulaşılması hedefleniyor. Celalettin Gözüsulu İlkokulu'nda başlayan proje, ilerleyen dönemlerde Atatürk İlkokulu, Bozkurt İlkokulu, Dr. Reşit Galip İlkokulu, Fatma Süslügil İlkokulu, Celalettin Gözüsulu İlkokulu, Gazipaşa İlkokulu, Haluk Ündeğer İlkokulu, Merkezefendi İlkokulu, Nuri Paşa İlkokulu, Kazım Özalp İlkokulu, Saniye Sezgin Elmas İlkokulu, Veliefendi İlkokulu, Şehit Ömer Cankatar İlkokulu ve Ziya Gökal İlkokulu'nda devam edecek.
Kazım Özalp - 27.09.2017
Tredaş'ın Yatırımları Sürüyor
Yatırımlar çerçevesinde, ilerleyen süreçte de Şükrüpaşa, Kocasinan, Abdurrahman, Talatpaşa, Karaaağaç mahallelerindeki 2012, 2014, 101, 103, 105, 136, 44, 24, 23, 22,19, 9, Şehit Ahmet Mutlu, Günaydın, Oral Onur, Büyük Göze, Dr. Saaadet Yardım, EFOD, Kalaycı İbrahim Ağa, 1. ve 2. Kuyulu, Kazım Özalp, İki Lüleli Çeşme, Cafer Tayyar Eğilmez, Hacı Kasım, Murat Bey, Murat Sever, Aydın, Hacı Arif, Sıtkı Akocak, 3.
Kazım Özalp - 21.07.2017
İsrail'in Mescid-i Aksa'ya Yönelik İhlallerine Tepkiler
Antalya'daki Kazım Özalp Caddesi'nde toplanan vatandaşlar, İsrail aleyhine slogan attı.
Kazım Özalp - 15.05.2017
Burak Bedikyan Trio
Detaylar : İl : Ankara İlce : Çankaya Mekan : Samm's Bistro Mekan Adresi : Kazım Özalp Mahallesi, Uğur Mumcu Cd.
Kazım Özalp - 13.05.2017
Kahvaltı'da Caz: Janusz Szprot Quartet & Yahya Dai
Detaylar : İl : Ankara İlce : Çankaya Mekan : Samm's Bistro Mekan Adresi : Kazım Özalp Mahallesi, Uğur Mumcu Cd.
Kazım Özalp - 13.05.2017
Pol Belardi's Force
Detaylar : İl : Ankara İlce : Çankaya Mekan : Samm's Bistro Mekan Adresi : Kazım Özalp Mahallesi, Uğur Mumcu Cd.
Kazım Özalp - 12.05.2017
Evrim Özşuca Quartet
Detaylar : İl : Ankara İlce : Çankaya Mekan : Samm's Bistro Mekan Adresi : Kazım Özalp Mahallesi, Uğur Mumcu Cd.
Kazım Özalp - 25.04.2017
Dha Yurt Bülteni-3
Olay, Muratpaşa İlçesi'nde ağırlıklı olarak kuyumcu dükkanlarının bulunduğu Kazım Özalp Caddesi üzerindeki kapalı pazarda saat 05.
Kazım Özalp - 15.04.2017
Ailesiyle Pazar Alışverişine Çıkan Baykal'a Yoğun İlgi
CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, 16 Nisan anayasa değişikliği referandumu nedeniyle yaklaşık 2 aydır sürdürdüğü miting ve çalışma programını, Antalya'da esnaf ve semt pazarı ziyareti yaparak tamamladı. Seçim yasakları öncesinde Deniz Baykal, eşi Olcay Baykal ve kızı Aslı ile sabah saatlerinde alışverişe çıktı. Baykal ailesi önce Kapalıyol olarak bilinen Kazım Özalp Caddesi'nde esnafı ziyaret etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kazım Özalp Haberleri | Kazım Özalp Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Kazım Özalp haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kazım Özalp kimdir, hayatı ve biyografisi. Dha Yurt Bülteni-13.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 1.12.2021 06:01:33. #1.14#

title