Kazancı Haberleri

Kazancı haber, Kazancı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kazancı - 28.7.2020
Kaman cevizi coğrafi işaret yolunda
Kırşehir Tarım ve Orman Müdürü Kenan Şahin, Kaman cevizine kısa sürede coğrafi işaret alınacağını bildirdi. Şahin, yazılı açıklamasında, Kaman cevizine coğrafi işaret alınması için tescil ilanına çıkıldığını anımsattı. Bölgede ceviz denilince akla Kaman'ın geldiğini aktaran Şahin, iç yapısı, özellikleri itibarıyla yerli ve yabancı ceviz türlerinden farklı olduğunu ifade etti. Coğrafi işaret alınan ürünlerinin daha fazla talep gördüğünü vurgulayan Şahin, şunları kaydetti: "Kaman cevizinin bitkisel, fiziksel ve kimyasal özellikleri diğer yerli ve yabancı cevizlerden farklıdır. Kaman ilçesinin tohum, toprak ve iklim açısından üstün özellikler taşıdığı, burada yetiştirilen cevizlerin kalitesi ile ön plana çıkmaktadır. Türk Patent ve Marka Kurumunun temmuz ayı bülteninde Kaman cevizi ile ilgili ilana çıkıldı. Üç aylık ilan süresi sonunda Kaman cevizi coğrafi işaret olarak tescil edilecek. Coğrafi işaret alan ürünler, bilindiği gibi Avrupa'da yüzde 30 daha fazla fiyatlara satılmaktadır. Bu çalışma ile cevize olan ilgi de artarak gelişecektir. İşaretin alınması ile üreticilerimizin kazancı artacak, Kaman cevizinin bilinirliği ve marka değeri de yükselecek.
Kazancı - 28.7.2020
Son dakika haberleri: Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, AA Spor Masası'na konuk oldu: (4)
"Demirören ailesi 3 milyon bağışta bulundu" Yeni sponsorlukların gelecek haftalarda açıklanacağını söyleyen başkan Çebi, Beşiktaşlıların kulübe önemli bedeller verdiğine değinerek, şunları aktardı: "Birkaç hafta sonra sponsorlarımızı da açıklayacağız. Vodafone bitti, onun yerine ana sponsor olarak Beko geldi. Onlara da çok teşekkür ediyoruz. Geçmişten bugüne aile olarak da kurum olarak da yanımızda olmuştur. Beko bizim için önemli bir isimdir. Forma kolunda Aksa Jeneratör var, Cemil Kazancı'ya da çok teşekkür etmek istiyorum.
Kazancı - 27.7.2020
Altın, gümüş yükseldi, petrol düştü
"Gümüş ise geçen hafta son altı yılın en yüksek seviyesinde yeni bir zirve kaydederken, yüzde 18 gibi büyük bir kazançla haftayı tamamladı. Haftalık seansı 22.74 dolar/onstan tamamlarken, üst üste yedinci haftayı da yeşilde kapatmış oldu.  "Platin, geçen hafta 933 dolar/onsla şubat ayından bu yana en yüksek seviyesini kaydederken, pandemi öncesi seviyelere dönmüş oldu. 923 dolar/ons seviyesinden seansı tamamlayan platin, önceki haftaya kıyasla yüzde 9 kazancı hanesine yazmış oldu.
Kazancı - 24.7.2020
Son dakika haberi... Altın 1,900 dolar sınırını aştı
Troy Kıymetli Maden Ticareti'nin "Altın rekora koşuyor" başlıklı analizinde, "Altın güçlü rallisine durmaksızın devam ederek rekor kırma yönündeki adımlarını sürdürüyor" denildi ve şu konuların altı çizildi: "Dünkü seansta sarı maden, 1,898 dolar/ons seviyesine kadar yükselirken 1,900 dolar/ons direncini aşamamış olmasına rağmen son 9 yılın en yüksek seviyesini kaydetmiş oldu.  "ABD- Çin arasındaki gerginlik tırmanmaya devam ederken ABD, Çin'in Houstan'daki konsolosluğunu kapatmasını istemesinin ardından, Çin de ABD için aynı istekte bulundu.  "Bu gerginlik piyasaları al aşağı ederken, piyasaların risk iştahını kaçırmış oldu. Altının da satış baskısına maruz kalmasına neden olurken, 1,887 dolar/ons seviyesinden seansı tamamladı ve yüzde 0.8 kazancı hanesine yazmış oldu.
Kazancı - 23.7.2020
Altın 1,888 doları gördü, petrol yatay
Troy Kıymetli Maden Ticareti'nin analizinde, altının 9 yılın en yüksek seviyesinde yeni zirveler denediğine işaret edilerek, "1,872 dolar/onsa kadar uzanan sarı maden, gün boyu ralli içinde hareket etti. Dünkü seansı 1,871 dolar/onstan tamamlarken yüzde 1.6 kazancı hanesine yazdı" denildi ve eklendi: "G-10 para birimleri cinsinde altında rekor seviyeler kaydedilmesine karşılık dolar cinsinden henüz kaydedilmiş değil.
Kazancı - 23.7.2020
Adıyaman'da patates hasadına başlandı
Tarım işçisi Bedriye Öngünç ise sabah erken saatlerde tarlaya çalışmaya geldiğini belirterek, günlük 70 lira yevmiye aldığını, kazancı ile ailesinin geçimine katkı sağladığını kaydetti.
Kazancı - 23.7.2020
Süper Lig'in toplamı Manchester City kadar
İngiltere Premier Ligi'ndeki takımlar, forma sponsorluk gelirlerinde toplam 833 milyon euroluk forma sponsorluk geliriyle zirvede yer alıyor. Süper Ligi'ndeki 18 kulübün kazancı ise sadece 52 milyon euro.
Kazancı - 22.7.2020
Altın ve gümüş fiyatları yükseldi
Güvenli liman arayışıyla hızla artan talebin etkisiyle spot piyasalandaki fiyatı bir haftada yüzde 17.92 yükselen gümüşün yıl başından bu yana kazancı da yüzde 28.
Kazancı - 22.7.2020
Gümüş 23 doları da aşarak yedi yılın zirvesine yükseldi
Güvenli liman arayışıyla hızla artan talebin etkisiyle spot piyasalandaki fiyatı bir haftada yüzde 17.92 yükselen gümüşün yıl başından bu yana kazancı da yüzde 28.
Kazancı - 20.7.2020
Değerli metaller yükseliyor
Değerli metallerin tümü, yatırımcılar Avrupa Konseyi'nde ikinci turu süren, Avrupa Birliği'nin koronavirüs yardım paketiyle ilgili toplantısının sonuçlarını beklerken yükseldi.  Spot piyasalarda gümüş fiyatı ons başına 19.77 dolar ile, 2016 yılı Eylül ayından bu yana en yüksek düzeye tırmandı ve yılbaşından bu yana kazancı yüzde 9.
Kazancı - 17.7.2020
Altın 1,800 doların üzerinde yatay
Troy Kıymetli Maden Ticareti'nin analizinde, altının dünkü seansta 1,800 dolar/onsun altına inerek, kırmızıda kapattığı bir günü geride bıraktığına işaret edilerek şöyle denildi: "Seansa 1,810 dolar/ons seviyesinden başlayan sarı maden, seansın ilk saatlerinde 1812 dolar/onsla günün en yüksek seviyesini kaydetti. Ancak bu seviyede tutunmakta zorlanan sarı maden, tüm gün boyunca satıcılı seyrederek 1,795 dolar/onsa kadar çekildi ve günün en düşük seviyesini kaydetti. Seans sonunda 1,797 dolar/onstan dengelenen sarı maden, yüzde 0.7 kayıpla seansı tamamlamış oldu.  "Beyaz maden ise dünkü seansa pozitif bir başlangıç yaparken, yeni bir zirve kaydedemeden satış baskısına maruz kaldı. Seans sonunda 19.16 dolar/onstan dengelenen beyaz maden, yüzde 1.3'lük kazancı hanesine yazmış oldu.
Kazancı - 17.7.2020
Kara yollarında durum
Ermenek-Mut yolunun Ermenek şehir geçişi (Keleşoğlu Camisi)-Kazancı Kavşağı kesimindeki yapım çalışmaları dolayısıyla yol trafiğe kapatıldı.
Kazancı - 16.7.2020
Rize'de trafik kazasında yaralanan kişi yaşamını yitirdi
Karadeniz Sahil Yolu'nda, Trabzon'dan Rize istikametine seyreden Sadık Kazancı yönetimindeki 34 FUC 19 plakalı kamyonet, Boğaz Mahallesi Çiftekavak mevkisinde köprü ayağına çarpmıştı, kazada Tenzile Kazancı (71) olay yerinde hayatını kaybetmiş, yaralanan sürücü ile Yusuf Beşli, Rize Devlet Hastanesine kaldırılmıştı.
Kazancı - 15.7.2020
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Afyonkarahisar Kent Meydanı'nda düzenlenen program Afyonkarahisar Belediyesi Mehteran Takımı'nın konseriyle başladı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından etkinlikte Kur'an-ı Kerim tilaveti yapıldı, İl Müftüsü Sinan Kazancı, tarafından şehitler için dua edildi.
Kazancı - 15.7.2020
Konya, Karaman, Aksaray ve Afyonkarahisar'da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri
Kur'an-ı Kerim okunması ve İl Müftüsü Sinan Kazancı'nın duasının ardından Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ve il protokolü tarafından şehitlerin mezarlarına karanfil bırakıldı.
Kazancı - 15.7.2020
OPEC-Küresel petrol talebi günde 8.9 mln. varil düşecek
Raporda ayrıca, petrol arzında en büyük kazancı elde etmesi beklenen ülkeler olarak da ABD, Brezilya, Norveç, Kanada ve Avustralya sıralandı.
Kazancı - 14.7.2020
Altın 1,800 doların altına geriledi
"Gümüş, dünkü seansta arz kaygıları ve fiziki talep tarafındaki artış neticesinde Eylül ayından bu yana ilk kez 19,37 dolar/onsu kaydetmiş oldu. Seans sonuna doğru 19.06 dolar/onstan dengelenen beyaz maden, haftanın ilk gününde yüzde 1.8 kazancı hanesine yazmış oldu.
Kazancı - 13.7.2020
Altın yükseldi, petrol hafif geriledi
Troy Kıymetli Maden Ticareti'nin analizinde, altının geçen hafta dokuz yılın ardından 1,800 dolar/onsun üzerine geri dönerek, güçlü duruşunu sürdürdüğü bir haftayı geride bıraktığına işaret edilerek, "Altın geçen haftaya 1,775 dolar/onstan başladıktan sonra, hafta boyu alıcılı seyretti ve 1,819 dolar/onsa kadar uzanarak haftanın en yüksek seviyesini kaydetti" denildi ve şöyle devam edildi: "Altın durmaksızın yoluna devam ederken, geçtiğimiz hafta Dünya Altın Konseyi yayınladığı raporda altın ETF'lerindeki yılın ilk yarısındaki artışa dikkat çekerek, raporda sadece haziran ayında 103 tonluk bir altın giriş olduğu vurgulandı.  "Altına gelen talebin büyük bir kısmı ETF'ler üzerinden gelmeye devam ederken, Mayıs ve Haziran ayında bir parça da olsa ivme kaybedildiği gözlemleniyor.  "Sarı maden, seans sonunda haftalık kapanışını 1,798 dolar/onstan yaparak, haftalık bazda yüzde 1.3 değer kazanırken üst üste beşinci haftayı da yeşilde kapatıp rallisine devam etmiş oldu." "Gümüş, geçen hafta 19 dolar/ons direncine kadar yükselerek, Eylül ayından beri en yüksek seviyeyi kaydetmiş oldu. Seansı 18.72 dolar/onstan tamamlayan beyaz maden, yüzde 4.0 kazancı hanesine yazmış oldu.
Kazancı - 13.7.2020
Kara yollarında durum
Ermenek-Mut yolunun Ermenek Şehir Geçişi (Keleşoğlu Camii)-Kazancı Kavşağı arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle yol trafiğe kapatılarak ulaşım Ermenek Çevre Yolu'ndan gerçekleştiriliyor.
Kazancı - 12.7.2020
Son dakika haberleri | AA'dan "15 Temmuz Darbe Yargılamaları" kitabı
-"Demokrasi mücadelesinin gelecek nesillere aktarılmasına katkı sağlayacağına inanıyorum" Kitabın ön sözünü kaleme alan AA Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Şenol Kazancı, FETÖ/PDY mensuplarının, 15 Temmuz 2016'da Cumhurbaşkanı'nı ortadan kaldırmak, hükümeti devirmek, parlamentoyu, anayasayı ve demokrasiyi devre dışı bırakmak amacıyla kanlı darbe girişiminde bulunduğunu belirtti.
Kazancı - 12.7.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEM -TEKRAR
Hayvan pazarında 'değnek'li pazarlık  ERZURUM'un Oltu ilçesinde yaklaşan Kurban Bayramı öncesi hayvan pazarında hareketlilik yaşanıyor. Kurbanlık alışverişinde ise koronavirüs nedeniyle pazarlık değnek ile yapılıyor.  Türkiye'nin et ambarı olarak bilinen Erzurum'daki hayvan pazarlarında, Kurban Bayramının yaklaşmasıyla hareketlilik yaşanıyor.  Küçükbaş hayvanlar 1000-2000 bin TL arasında satılırken, büyükbaşlar ise 6-10 bin TL arasında alıcı buluyor. Oltu'da haftasonu kurulan hayvan pazarında alışveriş yapanlar koronavirüs nedeniyle tokalaşıp, kol sallamak yerine değnekle pazarlık yaptı. Tokalatmamaya özen gösteren satıcı ve alıcıların büyük çoğunluğunun maske takmadığı görüldü.  Hayvan üreticilerinden Emre Cansu, bu yıl kurbanlık satışlarının düşük olduğunu söyledi. Cansu, "Kurbanlık satışları hiç iyi değil, satılmıyor. Üretici hak ettiği kazancı alamıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kazancı Haberleri | Kazancı Haber - Haberler - Sayfa 5 - Kazancı haberleri, son dakika kazancı haber ve gelişmeleri burada. Şeytanın bile aklına gelmez! Trabzon'da bebek kabini üzerinden milyonları götürmüşler.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.9.2020 12:54:28. #1.14#
title