Kazancı Haberleri

Kazancı haber, Kazancı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kazancı - 31.8.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 20
-Harun Duman görüntü Haber: Tolga TAHÇI- Kamera: Ahmet Turhan ALTAY / İZMİR, =============================== Kamyonla geri manevra yaparken oğlunu ezdi; görüntüleri yürekleri dağladı DÜZCE'nin Çilimli İlçesi'nde meydana gelen olayda hafriyat işiyle uğraşan Cüneyt Kazancı şantiye içinde kamyonla geri manevra yaparken 6 yaşındaki oğlu Hamza Kazancı'yı ezdi.
Kazancı - 30.8.2020
LaLiga'dan Messi'ye uyarı
Barcelona'da yıllık kazancı 100 milyon avro olan Messi'nin, İngiltere'nin Manchester City kulübü ile anlaştığı ileri sürülüyor.
Kazancı - 29.8.2020
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal Yalova'da konuştu Açıklaması
2002 yılında günlük kazancı 4 doların altındaki ailelerin toplumun yüzde 33'ünü oluşturduğunu, bugün ise bu rakamın yüzde 2 olduğunu belirten Ünal, devletin topladığı 100 liralık verginin yüzde 86'sının 2002'de faize gittiğini, bugünse bu rakamın 12 liraya düştüğünü dile getirdi.
Kazancı - 27.8.2020
Son dakika haberleri | Altın Powell'ın konuşmasıyla yükseldi
"Platin de diğer kıymetliler gibi yeşilde kapattığı bir seansı yaşarken, seansı 937 dolar/onstan tamamlayarak önceki güne kıyasla yüzde 1.8 kazancı hanesine yazmış oldu.
Kazancı - 27.8.2020
Messi'nin Barcelona'dan ayrılmasına en çok İspanya maliyesi üzülecek
Sport gazetesi, Messi'nin yıllık kazancı nedeniyle İspanya'da Maliye'ye yaklaşık 50 milyon avro vergi ödediğini yazdı.
Kazancı - 26.8.2020
CHP İzmir İl Başkanı Yücel'den "Onursal Koordinatör" tartışmalarına ilişkin açıklama Açıklaması
CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, "Gaziemir Belediyesinde, belediye başkanımızın eşini herhangi bir göreve veya makama ataması, eşi liyakat sahibi olsa ve belediyeden elde ettiği maddi bir kazancı olmasa bile kesinlikle kabul edilemez." ifadelerini kullandı.
Kazancı - 25.8.2020
Migros, tarımda kalite ve verimi teknolojisiyle artıracak
"Kaynakları doğru ve etkin kullanarak daha çok üretim gerçekleştirilebilecek" Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, Dijital Tarım İstasyonu'nun hem sağlık hem verimlilik açısından öne çıktığını belirterek, şunları kaydetti: "Vodafone olarak sürdürülebilirliği, iş yapma biçimimizin ayrılmaz bir parçası haline getirdik. Geliştirdiğimiz ürün ve hizmetler, toplumun yaşam kalitesini artırmaya, hayatı kolaylaştırmaya ve dijital ekonomi çağına tam entegrasyona odaklanıyor. Tarım hepimizin geleceği. TÜİK verilerine göre 2019 yılı itibarıyla; tarım sektörünün Gayrisafi Yurt İçi Hasıla'daki payı 275 milyar TL seviyesinde. Büyük bir potansiyel söz konusu ve daha gidecek yolumuz var. Çiftçilerimizin, tarımsal üretim yapan işletmelerimizin doğru bilgi ile yönlendirilmesi, doğru oranda, doğru araçlarla gübreleme, ilaçlama, sulama yapması ürün verimliliğini, kaliteyi ve kazancı artıracaktır.
Kazancı - 22.8.2020
Son dakika haberi | Messi, 1 milyar dolar kazanan ikinci futbolcu olmaya hazırlanıyor
Forbes dergisinde yer alan habere göre, dünyanın en iyi futbolcuları arasında gösterilen Messi'nin toplam kazancı, 2020-2021 sezonunu İspanyol ekibi Barcelona'da tamamlaması halinde 1 milyar dolara ulaşacak.
Kazancı - 22.8.2020
Son dakika haber... BBP Genel Başkanı Destici'den "Türkiye kazandı" vurgusu Açıklaması
Son dakika gelişmesine göre Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Karadeniz'de bulunan doğal gaz rezervinin tüm Türkiye'nin kazancı olduğunu belirterek "Fatih Sultan Mehmed'in ismini taşıyan gemilerle fethe devam edilmeli.
Kazancı - 21.8.2020
Brent petrol vadelide 44 dolara indi
Troy Kıymetli Madenler'in analizinde, kıymetli madenlerin altın önderliğinde "toparlanma çabasında" oldukları belirtilerek şöyle denildi: "Altın önceki gün sert satış yaşamasının ardından dünkü seansta toparlanma çabası içerisinde hareket ettiği bir günü geride bıraktı.  "Dünkü seansa 1,929 dolar/ons seviyesinden başlayan sarı maden, gün boyu yukarı yönlü hareketlenme arzusuyla hareket ederek 1,955 dolar/onsa kadar uzandı ve günün en yüksek seviyesini kaydetmiş oldu.  "Seans sonunda 1,946 dolar/ons seviyesinden tamamlanan sarı maden, seansı yüzde 0.9 kazançla tamamlamış oldu.  "Gümüş, 26.71 dolar/ons seviyesinden başladığı günde, altına kıyasla daha güçlü toparlanma yaşamış oldu. Seansı 27.23 dolar/onstan tamamlarken, önceki güne kıyasla yüzde 1.9 kazancı hanesine yazmış oldu.
Kazancı - 20.8.2020
Zorlu PSM'nin YouTube kanalında "Türkiye Kültür Sanat Kurumları Arasında Dayanışma" konuşuldu
Dijital dünya ile erişilebilirliğin arttığını belirten Taner, şöyle devam etti: "Herkesin her şeye ulaştığı zaman kaliteden ödün verilir mi sorusu ortaya çıktı. Maalesef biz de çoğu kurum gibi ilk başlarda bütün arşivimizi çevrim içi erişime açtık. Herkes ilk tepki olarak böyle bir harekete girişti fakat sonradan aklımıza daha sonra ne yapılacağı geldi. Üreten sanatçıların kazancı, bu iş modelinin nasıl gelişeceği, döngünün nasıl ayarlanacağı gibi faktörler üzerine düşünmeye başladık.
Kazancı - 20.8.2020
MHP Genel Başkanı Bahçeli, gündemi değerlendirdi Açıklaması
Devlet Bahçeli, Türkiye yükseldikçe, ayak bağlarından kurtuldukça, kendi kaderine sahip çıkıp kendi geleceği hakkında tek belirleyici oldukça, zalimlerin dimağlarında sakladıkları alçak senaryoları gün ışığına çıkarmaya başladığının altını çizerek, şu değerlendirmeyi yaptı: "Düne kadar demokrasi, özgürlük ve insan hakları gibi parlak kavramların içine döşenen, yalan ve riyayla süslenmiş aldatıcı sözlere iliştirilen emperyalist arzular geldiğimiz bu aşamada volkan ağzı gibi patlamıştır. Türk ve Türkiye düşmanlığının şifresi artık kırılmış, failler, figüranlar ve fiilleri ulu orta meydana çıkmıştır. İktidar olmak için ruhunu iblise bile satmaya hazır vaziyette bekleyen köksüz ve kimliksiz devşirmelerin küresel güç merkezlerinde icazet arayışları, sadece iktidarın değil, Türkiye'nin de kaybına hizmetleri çürümüş Biden kadar tehlikeli bir vaka olarak karşımızdadır. Onursuz bir kazancı şerefli bir duruş ve vatan sevgisine değişmeye amade olan siyasi bedbahtların varlığı ülkemiz adına tarifsiz ve talihsiz bir sorundur.
Kazancı - 20.8.2020
MHP Genel Başkanı Bahçeli'den muhalefete Biden tepkisi
"Bir ülkenin seçimle göreve gelmiş cumhurbaşkanını devirme hedefi neresinden bakılırsa bakılsın hem demokrasi düşmanlığı hem de darbeciliktir" diyen Bahçeli, açıklamasını şöyle sürdürdü: "Biden mayası ve mizacı itibarıyla yakayı ele vermiştir. Özellikle 1945 yılından beri Türkiye'nin içine düştüğü sosyal, siyasal ve ekonomik buhranların iç mihrak ayağı olduğu kadar sevk ve idare noktasında bulunan dış mihrak ayağı da vardır ve bilinmektedir. Bu kapsamda dış mihrak vakıasını hayali olarak gören mağlup ve müflis siyasi garabetlerin Türkiye'nin yakın tarihinde önemli görevler üstlenmiş olmaları düşündürücü ve üzüntü verici bir başka açmazdır. Yakın tarihimiz aynı zamanda darbeler tarihidir ve bu tarihin içinde dost görünen, müttefik olduğunu iddia eden ülke ve ülkelerin tezgah ve kumpasları iç karartıcı derecede fazladır. Milli Mücadele yıllarında bileğimizi bükemeyen, yüreğimizi teslim alamayan, bağımsızlığımızı tasfiye edemeyen Haçlı zihniyeti, ilerleyen yıllarda dolaylı vasıtalarla Türkiye'nin yıkımına odaklanmış, bu nedenle de saçtığı zehri kızılcık şerbeti diye yutturmaya çalışmıştır. Biden çürük ifadeleriyle yetiştiği sömürgeci muhitin bütün dokusuna nüfuz eden zalim ve hunhar anlayışı hezeyan içinde temsil ve tescil etmiştir. Türkiye yükseldikçe, ayak bağlarından kurtuldukça, kendi kaderine sahip çıkıp kendi geleceği hakkında tek belirleyici oldukça zalimler dimağlarında sakladıkları alçak senaryoları gün ışığına çıkarmaya başlamışlardır. Düne kadar demokrasi, özgürlük ve insan hakları gibi parlak kavramların içine döşenen, yalan ve riyayla süslenmiş aldatıcı sözlere iliştirilen emperyalist arzular geldiğimiz bu aşamada volkan ağzı gibi patlamıştır. Türk ve Türkiye düşmanlığının şifresi artık kırılmış, failler, figüranlar ve fiilleri ulu orta meydana çıkmıştır. İktidar olmak için ruhunu İblis'e bile satmaya hazır vaziyette bekleyen köksüz ve kimliksiz devşirmelerin küresel güç merkezlerinde icazet arayışları, sadece iktidarın değil Türkiye'nin de kaybına hizmetleri çürümüş Biden kadar tehlikeli bir vaka olarak karşımızdadır. Onursuz bir kazancı şerefli bir duruş ve vatan sevgisine değişmeye amade olan siyasi bedbahtların varlığı ülkemiz adına tarifsiz ve talihsiz bir sorundur.
Kazancı - 20.8.2020
ANTALYA ALANYALI ÜRETİCİ KEÇİBOYNUZUNDA BAHÇELEŞMEYE YÖNELİYOR
ÇOK YÖNLÜ BİTKİ Keçiboynuzunun nasıl kullanılacağıyla ilgili de bilgi veren Başkan Göktepe, şöyle konuştu: "Keçiboynuzu hem hayvansal yem bitkisi olarak kullanılır hem insanlar açısından çerezlik olarak tüketilir. Petrol, tıp sanayisinde ayrıca boyama ve endüstri sanayilerinde de çok yoğun olarak kullanılabiliyor. Ayrıca pekmezi yapılıyor. Pekmezi de yoğun bir şekilde talep gören ve üreticinin yüzünü güldüren bir ürün olarak değerlendirebilir." 'MALİYETİ AZ, KAZANCI BOL' Alanya'nın Değirmendere Mahallesi'nde yaşayan ve bahçesinde bulunan birkaç keçiboynuzu ağacıyla üreticiliğini yapan Hilmi Günay, çok fazla maliyeti olmayan ve getirisi iyi olan bir bitki olduğunu söyledi. Günay, "Aşağı yukarı 20 yıllık bir ağaçtan 100-300 kilogram arasında bir hasat alıyoruz. Onu da 8 ile çarptığımız zaman 2 bin 500 TL civarında bir getirisi oluyor. Maliyeti az, kazancı bol olan bir ürün.
Kazancı - 19.8.2020
OPEC+ öncesi petrol geriledi
"Gümüşteki toparlanma süreci devam ederken, dünkü seansa 27.48 dolar/ons seviyesinden başladı. Seansı 27.66 dolar/ons seviyesinden tamamladı ve önceki güne kıyasla yüzde 1.0 kazancı hanesine yazmış oldu.
Kazancı - 19.8.2020
Mustafa Cengiz: Vergi yasasının en az 2 yıl ertelenmesini istiyoruz
OKAN BÖKE: KORONAVİRÜS SALGINIYLA ALACAĞIMIZ ŞAMPİYONLUKTAN VE KUPALARDAN OLDUK Koronavirüs salgını sonrasında şampiyonluktan olduklarını kaydeden voleyboldan sorumlu yönetim kurulu üyesi Okan Böke ise şunları söyledi: "Sakatlıklar bizi vurmadan önce, ilk yarıda 12 maçta 11 galibiyet aldık. Süper Kupa'da Fenerbahçe'yi yenmiştik. İkinci yarıda ritme girdiğimizde koronavirüs salgınıyla karşılaştık. Lig durduruldu. Bence alacağımız şampiyonluktan ve kupalardan olduk. Erkek voleybolunda ciddi bir ekol oluşturmaya başladık. Hocamın da yönettiği Türk Milli Takımı'nın nüvesi Galatasaray Erkek Voleybol Takımı. Bundan dolayı gururluyum. Bu Galatasaray'ın 5-6 oyuncusu da altyapımızdan çıktı." Takımın şampiyonluk için kendisine söz verdiğini dile getiren Böke, şöyle konuştu: "Geçen sezon takımımız 30 sene sonra bir kupa aldı. Çok büyük başarıydı. CEV Kupası'nda final oynadık. Bu sezon da yine final yolunda gidiyorduk ama engel çıktı. Yeni sezonda CEV Kupası'nı kazanmayı düşünüyorduk. İnşallah bu sene bir sıkıntıyla karşılaşmayız. İnşallah bu takım bu sene bileğinin hakkıyla voleybol liginde şampiyon olacaktır. Takımımızın bana sözü var." ÖZBEY: 16 GENCİMİZ, TEK YABANCIMIZ, İKİ AĞABEYİMİZ VAR Başantrenör Nedim Özbey ise oyuncularından övgüyle bahsederek, genç, tecrübeli ve yabancı sporcularla kolej takımı oluşturduklarını söyledi. Özbey, şunları kaydetti: "Yeniden kolej havalı bir takım oluşturma çabalarımız sonuç verdi. Yeni gelen arkadaşlara 'Hoş geldiniz.' diyorum. Zaten onlar da yabancı değil. Murat Yenipazar buranın altyapısından çıktı. Yeniden yuvasına göndü. O da bizim için çok büyük mutluluk. Batuhan çok genç bir yetenek. Uzun yıllar Galatasaray'a ve Türk voleyboluna çok büyük hizmetler verecek. Kendisine Galatasaray'ı tercih ettiği için çok teşekkür ediyorum. Selçuk, 15 yaşından beri benimle beraber. Efendi kişiliği, karakteri, oyun gücü ve liderliğiyle her zaman çok büyük katkılar sağlar. Onurcan, kulübümüzün küçük takımından yetişerek, buraya 10 yıl emek verdikten sonra A takıma yükseldi. Gösterdiği performansla transferin gözdesi oldu. Türkiye'deki bütün kulüpler kendi forması altında görmek istedi ama onun tercihi Galatasaray oldu. Görüşme bile yapmadan, 'Her türlü şartta kulübümüzde kalacağım' dedi. Torres, dünya çapında çok önemli bir oyuncu. Polonya, İtalya ve Japonya'da büyük oyunlar oynadı. Kendisini 4 yıldır almak istiyorduk ama kısmet bu sezonaymış. Bize büyük katkılar sağlayacağını düşünüyoruz. Bir kolej takımı oluşturduk. 16 gencimiz, tek yabancımız, Selçuk ve Burutay gibi iki ağabeyimiz var." "Geçen sene pandemi nedeniyle üç kupa kaybettik" diye sözlerini sürdüren Nedim Özbey, şöyle dedi: "Bütün organizasyonlarda finale kaldık. Avrupa Kupası'nda büyük iş yaptık, son 4'e kaldık. Çok büyük sakatlıklara rağmen müthiş bir Galatasaray oluşturduk ama olsun. Kulübümüze 30 yıl sonra bir kupa getirdik, başkanımıza ve kulübümüzün müzesine teslim ettik. Bu kupaların devamı gelecektir. Sağlığımız izin verdiği sürece her kulvarda kupalara talibiz." Galatasaray'ın hayatının kulübü olduğunu vurgulayan Özbey, "Uzun yıllardır çalışıyorum. Hayatımın en önemli kulübündeyim. Buranın divan kurulu üyesiyim. Son şampiyonlukları ben gördüm. Son kupayı geçen sezon aldık. Buraya kupalar bırakmak istiyorum. İnşallah onu da yapacağız. Galatasaray takımının en büyük kazancı altyapısıdır.
Kazancı - 19.8.2020
Galatasaray, erkek voleybol takımı için imza töreni düzenledi
Nedim Özbey, Galatasaray'a kupalar kazandırmak istediğini belirterek, "Uzun yıllardır çalışıyorum. Hayatımın en önemli kulübündeyim. Buranın divan kurulu üyesiyim. Son şampiyonlukları ben gördüm. Son kupayı geçen sezon aldık. Buraya kupalar bırakmak istiyorum. İnşallah onu da yapacağız. Galatasaray takımının en büyük kazancı altyapısıdır.
Kazancı - 18.8.2020
Son dakika haberleri: Muğla'da mangal, semaver ve ateş yakılacak alanlar sınırlandı
Ormanlık alanların 4 kilometre civarında yer alan ve yakınlığı nedeniyle orman yangınlarına neden olabilecek (özel mülkiyete konu araziler de dahil) yerler için mangal, semaver ve ateş yakılabilecek ve yasak olan yerlerin il ve ilçelerin Orman Yangınlarıyla Mücadele Komisyonlarınca belirlendiği hatırlatıldı. Buna göre, 31 Ekim 2020 tarihine kadar meydana gelebilecek orman yangınlarının önlenmesi amacıyla il genelinde mangal, semaver ve ateş yakılabilecek mesire alanları, tabiat parkları ve günübirlik kullanım alanları olarak şu bölgeler belirlendi: - Fethiye ilçesi (Aksazlar Koyu C Tipi Mesire Yeri, Büyük Samanlık Koyu C Tipi Mesire Yeri, Küçük Samanlık Koyu C Tipi Mesire Yeri, Kuleli Koyu C Tipi Mesire Yeri, Oluklu C Tipi Mesire Yeri ve Katrancı Tabiat Parkı) Datça ilçesi (Hızırşah Mahallesi Pirenlik C Tipi Mesire Yeri), Dalaman ilçesi (Kapıkargın (Kükürt) C Tipi Mesire Yeri, Sarsala Koyu, Kille Koyu ve Kayacık Sahili), Köyceğiz ilçesi (Kazancı Mesire Yeri, Kulakhacılar Mesire Yeri, Değirmenbaşı Mesire Yeri ve Yuvarlakçay Mesire Yeri), Ortaca ilçesi (Yerbelen (GünlükPark) C Tipi Mesire Yeri, Dalyan Uzunbent C Tipi Mesire Yeri ve Sarıgerme Belediye Piknik Alanı), Kavaklıdere ilçesi (Döşemetepe Mesire Yeri, Menteşe Mesire Yeri, Gökçukur Mesire Yeri ve Yerküpe Mesire Yeri), Seydikemer ilçesi (Boğalar, Yayla Esenköy, Gerişburnu, Demirler ve Yakabağ mesire yerleri) Milas ilçesi (Alatepe Mesire Alanı) Menteşe ilçesi (Yılanlı Yörük Ormanı Mesire Yeri) Marmaris ilçesi (Çubucak Orman Kampı) Belirlenen bu alanlar dışındaki tüm alanlarda mangal, semaver ve ateş yakılması yasaklandığı duyuruldu.
Kazancı - 18.8.2020
Altın 2,000 doların altına döndü
"Altında toparlanma süreci devam ediyor" başlıklı Troy Kıymetli Madenler analizinde, altının geçen hafta sert kar satışı yaşamasının ardından yeni haftaya toparlanma çabasıyla başladığına işaret edilerek, şöyle denildi: "Haftaya 1,944 dolar/ons seviyesinden giriş yapan sarı maden, tüm seans boyunca yukarı yönlü bir ralli içerisinde hareket etti.  "Geçen hafta, Warren Buffett'ın sahibi olduğu fon şirketi Berkshire Hathaway Şirketi'nin, Kanadalı Altın Maden Şirketi Barrick Gold hisselerini satın alması haberinin duyurulması altın yatırımcısı açısından pozitif bir gelişme oldu.  "Bu gelişmenin de etkisiyle pozitif görünümünü sürdürmüş oldu. Dünkü seansı 1,985 dolar/onstan tamamlayan sarı maden haftaya yüzde 2.1 kazançla başladı.  "Gümüş de altınla benzer şekilde toparlanma çabası içerinde olduğu bir seansı geride bırakırken, performans olarak öne çıkan kıymetli maden oldu.  "Seansa 26,44 dolar/ons seviyesinden başlayan beyaz maden, günü 27.48 dolar/onstan seansı tamamladı ve yüzde 3.9 kazancı hanesine yazdı.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Kazancı Haberleri | Kazancı Haber - Haberler - Sayfa 2 - Kazancı haberleri, son dakika kazancı haber ve gelişmeleri burada. TRT Akademi dergisinden Kovid-19 özel sayısı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.9.2020 00:05:36. #1.14#
title