Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, Ahid'i Ziyaret Etti
Haberler » Güncel » Haber

Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, Ahid'i Ziyaret Etti

Ankara'nın Kazan İlçesinin Belediye Başkanı Lokman Ertürk, Ankara ve Ankara'ya Hizmet Edenler Derneği(ahid)'ni Ziyaret Ederek, Dernek Yöneticileri ve Üyeleriyle Görüştü.

Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, Ahid'i Ziyaret Etti

Ankara'nın Kazan ilçesinin Belediye Başkanı Lokman Ertürk, Ankara ve Ankara'ya Hizmet Edenler Derneği(AHİD)'ni ziyaret ederek, dernek yöneticileri ve üyeleriyle görüştü.

Kazan'ın kendi belediye başkanlığı döneminde gelişim ve değişim gösterdiğini ve birçok ilden daha fazla yatırım aldığının altını çizen Ertürk, "Kazan aldığı yatırım ve gelişmişlik bakımından Ankara'nın dış ilçeleri arasında birinci, Türkiye'de ise 47. sıradadır. Ankara'nın birçok ilçesinde bulunmayan yağmur suyu toplama hattı Kazan'da var. Tüm alt yapı çalışmalarımızı tamamladık. Artık daha çok sosyal ve kültürel projelerimizle adımızdan daha çok söz ettireceğiz." şeklinde konuştu.

Ankara ve Ankara'ya Hizmet Edenler Derneği'nin kurucu üyelerinden olduğunu hatırlatan Ertürk, "Ben de yıllarca bu derneğin çatısı altında, siz değerli hemşerilerimle buluşup sohbetler yaptım. Buranın havasını soludum, sizlerin arasında yetiştim, kendimi ifade edebildim. Bugün gerek siyasette gerekse sosyal yaşamda başarabildiğimiz şeyler varsa bu derneğin ve bu dernekte gösterdiğimiz faaliyetlerin de önemli katkısı olduğuna inanıyorum. Sizlerin arasında yetişmiş bir kardeşiniz olarak bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da derneğin faaliyetlerinde üzerimize düşenleri yapacağız."dedi

Dernek yöneticileri ve üyeler de Lokman Ertürk'ün Ankara'nın en genç belediye başkanı olmasına rağmen en başarılı belediye başkanları arasında bulunduğunu belirterek, Kazan'ın son 5–6 yıl içerisinde gösterdiği gelişimin her türlü takdiri hak ettiğini ve kendisini daha iyi yerlerde görmek istediklerini kaydetti.