Kazada Ölen Polisi Mesai Arkadaşları Son Yolculuğuna Uğurladı

Kazada Ölen Polisi Mesai Arkadaşları Son Yolculuğuna Uğurladı

Malatya -Kayseri Karayolunda Geçirdiği Trafik Kazası Sonucu Hayatını Kaybeden Polis Memuru ve Kızı, Memleketleri Kayseri'de Emniyet Mensuplarının Omuzlarında Son Yolculuğuna Uğurlandı.

Kazada Ölen Polisi Mesai Arkadaşları Son Yolculuğuna Uğurladı

Malatya-Kayseri karayolunda geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden polis memuru ve kızı, memleketleri Kayseri'de emniyet mensuplarının omuzlarında son yolculuğuna uğurlandı.

Trafik kazasında hayatını kaybeden Diyarbakır Emniyet Müdürü Zeki Çatalkaya'nın koruması Cengiz Kaplan ile kızı Ayşenur Kaplan için Hunat Camii'nde öğle namazı ardından cenaze namazı kılındı.

Cenaze törenine Vali Mevlüt Bilici ve Emniyet Müdürü Orhan Özdemir, emniyet amirleri, polis memurları ve hayatını kaybeden polisin yakınları katıldı. Kayseri Müftüsü Şaban İşlek'in kıldırdığı cenaze namazı sonrası polis memuru Kaplan'ın tabutunu mesai arkadaşları omuzladı.

Cengiz Kaplan'ın yakınları, Türk bayrağı sarılı cenazesinin arkasından gözyaşı dökerek el salladı. Polis memuru Çengiz Kaplan ve kızı Ayşenur Kaplan'ın cenazeleri İldem Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Kaynak: CHA