Kaza Yapan Sürücünün, Bakan'ın Damadı Olduğu İddiası

Kaza Yapan Sürücünün, Bakan'ın Damadı Olduğu İddiası

Çumra Yakınlarında Dün Akşam Saatlerinde 4 Kişinin Öldüğü, 5 Kişinin De Yaralandığı Kazada Cipi Kullanan Eyüp Sabri Küçük'ün, Maliye Bakanı Kemal Unakıtan'ın Damadı Olduğu Ortaya Çıktı.Bakan Unakıtan...

Kaza Yapan Sürücünün, Bakan'ın Damadı Olduğu İddiası

Çumra yakınlarında dün akşam saatlerinde 4 kişinin öldüğü, 5 kişinin de yaralandığı kazada cipi kullanan Eyüp Sabri Küçük`ün, Maliye Bakanı Kemal Unakıtan`ın damadı olduğu ortaya çıktı.
Bakan Unakıtan, eşi Ahsen Uhuakıtan ile kazadan hafif yaralı kurtulan oğlu Abdullah Unakıtan ve arkadaşı Cemal Kaya`nın özel uçakla Ankara`ya dönmesinden sonra da Konya`da kaldı. Konakladığı Rixos Otel`den öğleden sonra Çumra`ya gidip ölenlerin yakınlarına başsağlığı, Konya Numune Hastanesi`nde tedavie gören diğer aracın sürücü Mustafa Topçu`yu geçmiş olsun ziyaretinde bulunan Kemal Unakıtan, Özel Başkent Hastanesi`nde tedavi gören ve kızı Fatma ile evli olan damadı Eyüp Sabri Küçük`ün durumuyla da yakından ilgilendi.
Hastanade tedavi gördüğü katta sürekli jandarma bekleyen Eyüp Sabri Küçük, tedavisinin ardından ölümlü kazaya karışmaktan Çumra Cumhuriyet Savcılığı`na ifade verecek. 4 kişinin öldüğü kazada cipi kullanan Küçük`ün tutuklanabileceği belirtildi.

Kaynak: DHA