Kars'ta Kaza Yaptığı Araçtan Yaralı Çıkan Sürücü, Donarak Hayatını Kaybetti

Kars'ta Kaza Yaptığı Araçtan Yaralı Çıkan Sürücü, Donarak Hayatını Kaybetti

Kars'ta şarampole yuvarlanan aracından yaralı çıkan 73 yaşındaki mühendis, kazadan kurtulmasına rağmen eksi 15 derecelik soğukta donarak can verdi.

Kars'ta, şarampole uçan araçtan çıkan mühendis eksi 15 derece soğukta donarak hayatını kaybetti.

ARACIN 5 METRE İLERİSİNDE DONMUŞ CESEDİ BULUNDU

Kars-Digor Hanlar mevkiinde buzlanmadan dolayı yoldan çıkan pikap takla atarak şarampole uçtu. Feci kazada araçtan çıkan Mühendis Selçuk Vural (73), kaza yapan pikabın yaklaşık 5 metre ilerisinde donmuş bir şekilde bulundu.

BARAJ İNŞAATINDA MÜHENDİS OLARAK ÇALIŞIYORDU

Sabah erken saatlerde kaza yaptığı ileri sürülen Selçuk Vural'ın baraj inşaatında mühendis olarak çalıştığı öğrenildi. Vural'ın takla atan araçtan yaralı olarak çıktığı, havanın kar yağışlı ve soğuk olmasından dolayı donarak hayatını kaybettiği ihtimali üzerinde duruluyor.

OLAY YERİNDE İNCELEME YAPILDI

Kaza mahalline gelen jandarma ve olay yeri ekipleri yaptıkları incelemenin ardından kar altında kalan ve donarak hayatını kaybeden mühendisin cansız bedenini sedyeye koyarak ambulansa götürdü. Ambulans ile Digor Devlet Hastanesi morguna kaldırılan Selçuk Vural'ın cesedi otopsi yapılmak üzere Erzurum Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Olayla ilgili tahkikat başlatıldı.

Kaza bölgesinden fotoğraflar: