Kaza Anında Telefondaydı

Kaza Anında Telefondaydı

Ferhat Göçer'in Kaza Anına Telefonda Şahit Olan Sevgilisi Ömür Gedik Dehşet Dolu Dakikaları Anlattı.

Kaza Anında Telefondaydı

FERHAT GÖÇER'İN KAZA ANINA TELEFONDA ŞAHİT OLAN SEVGİLİSİ ÖMÜR GEDİK DEHŞET DOLU DAKİKALARI ANLATTI.

Dün Aydın'ın Didim ilçesinde meydana gelen kazada yaralanan şarkıcı Ferhat Göçer, "sağlık durumum iyi, sevenlerim merak etmesinler" dedi.

Aydın'ın Didim ilçesinde meydana gelen trafik kazasında hafif şekilde yaralanan ve Milas 75'inci Yıl Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alınan Göçer, hastanede yapılan ilk müdahalenin ardından, ambulansla MR çekilmesi için ilçede bulunan özel bir hastaneye sevk edildi.

Sevk işlemi esnasında kendisini iyi hissettiğini anlatan Göçer, "sağlık durumum iyi, sevenlerim merak etmesinler" diye konuştu.

Turistleri taşıyan seyahat acentesinin yönetici Zaza Çetin kazada Ferhat Göçer'in şoförünün hatalı olduğunu söyledi. Çetin: 'Kazanın ardından tutulan raporlarda Göçer'in şoförünün hatalı sollama yaptığını ve kazaya sebebiyet verdiğini söyledi.'

Sevgilisi kaza anını anlattı

Ferhat Göçer'in sevgilisi gazeteci Ömür Gedik, kaza anını anlattı. Gedik :"Şimdi uçaktan indim ve 20 dakika sonra Ferhat'ın yanında olacağım. Ferhat'la konuşurken aniden, 'Hop, hop, hop' dedi ve telefon kesildi. O anda neler hissettiğimi anlatmam imkansız. Sonra konuştuğumda ayağında ağrı olduğunu söyledi. Çok şükür, hayati bir şeyi yok.'

Kaynak: Gecce