Kayserispor Maçının Ardından Kayserispor Maçının Ardından

Kayserispor Maçının Ardından Kayserispor Maçının Ardından

Gaziantepspor TEKNİK DİREKTÖRÜ KAFKAS.

Kayserispor Maçının Ardından Kayserispor Maçının Ardından

Gaziantepspor TEKNİK DİREKTÖRÜ KAFKAS: "BÜYÜK İHTİMALLE YARIN BAŞKANLA KONUŞACAĞIM, GÖREVİME DEVAM ETMEYECEĞİM"

KayseriSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ ARVALADZE: "TOLUNAY'IN KARARI BENİ ÜZDÜ"

Gaziantepspor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, sahalarında 2-1 mağlup oldukları Kayserispor maçı sonrası, "Büyük ihtimalle yarın başkanla konuşacağım, görevime devam etmeyeceğim" dedi.

Karşılaşmanın ardından basın toplantısı düzenleyen Kafkas, şunları şöyledi "Söyleyecek fazla bir şeyim yok. Görüntü ortada. Büyük ihtimalle yarın başkanla konuşacağım, görevime devam etmeyeceğim. Erken bir hamle yapmanın doğru olduğunu düşündüm. Gelen hocaya da zaman vermem lazım. Yarın bir basın toplantısı yapacağım. Bu benim kendi kararım. Büyük ihtimalle devam etmeyeceğim. Oyuncu değiştirirken seyirci bana tepki gösteriyor. Suçu hep kendimde ararım. Maalesef büyüme sıkıntısı yaşıyoruz. Oyuncu bir yere geldikten sonra kimse bir şey yapamıyor. İddialı bir adamım. İddialı olmadığım yerde olmam. Tamamlayıcı değilim, belirleyiciyim. Kimseyi suçlamıyorum. Belki değişiklik daha iyi olur. Bir şeylerin altında bir şey aramanın gereği yok. Bunun suçlusu benim. Hiç bir şey dışardan gözüktüğü gibi değil. Mertçe, bütün suç benim. Kimseye toz kondurmam. Ben tükürdüğümü yalayacak bir insan değilim. Bu son 3 mağlubiyetle ilgili değil. Ben çok savaş gördüm, bunlar benim için tatbikat. Burayı da çok seviyorum. Trabzon hariç hiç bir yerde bu kadar sevgi görmedik. Oyunculara verecek bir şeyimiz kalmadı gibi gözüküyor. Her şey ortada. Başkanımıza toz kondurmam. Herkese teşekkür ediyorum."

Kayserispor Teknik Direktörü Shota Arveladze ise, "Zor bir maçtı. Söyleyecek çok fazla şey yok. Tolunay'ın kararı beni üzdü. Taraftarın yaptığı ne Fair-Play ne de centilmenlik. Ancak zor bir deplasmanda 3 puan aldığımız için mutluyuz" diye konuştu.

Kaynak: DHA