Kayserispor Kızılcahamam'da Kampa Girdi

Kayserispor Yeni Sezon Hazırları Çerçevesinde İkinci Etap Çalışmaları Çerçevesinde Ankara Kızılcahamam'da Kampa Girdi.

Kayserispor Kızılcahamam'da Kampa Girdi

Kayserispor yeni sezon hazırları çerçevesinde ikinci etap çalışmaları çerçevesinde Ankara Kızılcahamam'da kampa girdi.

Yeni sezon hazırlıklarının ilk etabını pazar günü yaptığı hazırlık maçıyla tamamlayan Kayserispor, Kızılcahamam Patalya Otel'de 15 günlük ikinci etap kampına girdi. 31 Temmuz'da sona ermesi planlanan kampa kendilerinden kulüp bulmaları istenen Arjantinli oyuncular Leonardo İglesias ve Pablo Avendano götürülmedi. Kızılcahamam'da akşam ilk antrenmanına çıkarak kamp çalışmalarına başlayacak olan Sarı - kırmızılı takım kamp boyunca bu sürede 5 hazırlık maçı oynayacak.

Kayserispor Basın Sözcüsü Yücel Şahin, kamp çalışmalarına ilişkin yaptığı açıklamada, yeni sezon hazırlıklarına yönelik ilk etap kampının çok olumlu geçtiğini söyledi. Kayseri'de gerçekleştirdikleri ilk etap kampını Pazar günü tamamladıklarını belirten Şahin,"Gelecek sezona yönelik çalışmalarımız çok güzel bir ortam içinde verimli bir şekilde geçiyor. Takıma yeni katılan oyuncuların adaptasyonu her geçen gün artıyor. Antrenmanlarda futbolcuların çok hırslı olması bizi sezon öncesi hem sevindiriyor hem de geleceğe umutla bakmamızı sağlıyor. Takımımız bugün Ankara Kızılcahamam Patalya otelde ikinci etap kampına girdi: Burada da iyi bir çalışma gerçekleştirip UEFA Kupası ve Süper Lige hazır şekilde başlamayı istiyoruz." dedi.

Bu arada Yücel Şahin, takımda kendisine kulüp bulması istenilen oyunculardan Kemal Okyay'ın Bank Asya 1. Lig takımlarından Kayseri Erciyesspor'la anlaştığını açıkladı.