HABER: Kayserispor, Hikmet Karaman'ın istifasını kabul etmedi!

Kayserispor, Hikmet Karaman'ın istifasını kabul etmedi!

30 Eylül 2019 23:38
Kayserispor, Hikmet Karaman'ın istifasını kabul etmedi!

İstikbal Mobilya Kayserispor Kulübü, gün içinde istifa eden Hikmet Karaman'ın istifasını kabul etmedi. Tecrübeli teknik adam görevine devam edecek.

Haber Yorumları (10)
MEHMET SENGÜL: Hikmet hoca yarim sezonluk tenik Adam, devam edilirse sonu hüsran olur maalesef, buraya yaziyorum en fazla 2 mac daha kalir vede sonra yine ayrilik olacaktir. her seye ragmen yinede Kayserispor
HALK: Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazıninşallah düşersiniz yobazlar
SERCAN: inanmayın dava açar sonra bu para bırakmaz kimsede rizeden çatır çatır aldı parayı haramzade
FENERLİBAHÇELİ34: Sanki çok şeyler biliyor ve büyük işler yapacakmış bir edası var. Ama hep hayal kırıklığına uğradı ve uğrattı. Bir türlü patlama yapamadı.
MUSTAFA: bu da çakma kabadayı terim in izinden gidiyor, hareketler tavırlar o na özeniyor zaten, cacık olmaz bundan
12345: gitmediği takım kalmadı hepsinde 5-10 haftadan sonra aynı şekilde gidiyor.
SPOR X: hikmet karaman tecrübeli ve sempatik bir teknik adam. ama ne yazıkki bu sezon maçlarında büyük şanssızlıklar yaşadı. bence, gs maçı kayserinin kırılma anlarından biri oldu. o maçı kaybetmese hatta kazansa takıma büyük bi özgüven gelecekti. ama gs kaybetse bu sefer de gs tepetaklak olacaktı.
ARIZA: BU ADAMDAN HİÇ Bİ TAKIMA FAYDA GELMEZ
KAYSERİSPOR: Her zaman her yerde KAPALI KALE
BURÇİN: Kayserispor''u Hikmet karamandan başkası düze çıkaramaz. Sabır edilmeli devrearasına kadar en iyisini yapıp , kadro takviye edilmeli . Çünkü şu andaki kadro çok zayıf . .
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title