Kayserispor Genel Menajeri Hurma: "Satılık futbolcumuz yok"

Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma, üç büyüklerin talip olduğu Mehmet Topuz ve Gökhan Ünal'ı satmayı düşünmediklerini söyledi.

Kayserispor Genel Menajeri Hurma:

Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma, üç büyüklerin talip olduğu Mehmet Topuz ve Gökhan Ünal'ı satmayı düşünmediklerini söyledi.

Kayserispor'un başarılı futbolcuları Mehmet ve Gökhan'la ilgili söylentileri değerlendiren Kulüp Genel Menajeri Süleyman Hurma, transfer konusunda net konuştu. Transfer iddialarının dedikodudan ibaret olduğunu belirten Hurma, Kayserispor'un hedefleri doğrultusunda bu sezonda hiçbir futbolcunun satılmayacağını ifade etti. Kayserispor'un üç büyükler olarak tanınan Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş'la oynayacağı karşılaşmalar öncesi bu tür söylentilerin ortaya atıldığına dikkati çeken Hurma, "Geçen sezon olduğu gibi bu sezonda hedeflerimiz için hiçbir futbolcumuzu satmayacağız. Üç büyüklerle oynayacağımız maç öncesi kasıtlı çıkarılan bu haberlere tepkiliyiz. Biz hep söyledik, yine de söylüyoruz. Hiç bir oyuncumuzu ne yerli ne de yabancı kulübe vermiyoruz. Yeni sezonda daha iddialı bir Kayserispor kadrosu oluşturmak istiyoruz. Eğer, Kayserispor bir yıldızını satarsa, bu bizim hedefimiz olmadığı anlamına gelir. Oyuncu satmazsak, gücümüzü göstermiş oluruz. Spora önemli yatırımlar yapan Kayseri kentinin bizi daha güçlü destekle yüreklendirmesini istiyoruz."diye konuştu.