Haberler » Spor » Kayserispor Genel Menajeri Hurma "Mehmet Topuz da Gökhan da 2007 Yılına Bizimle Giriyor" - Spor

Kayserispor Genel Menajeri Hurma "Mehmet Topuz da Gökhan da 2007 Yılına Bizimle Giriyor"

Kayserispor Kulübü, Yerli ve Yabancı Bir Çok Kulübün Peşine Düştüğü, Israrla Transfer Etmek İstediği Gol Kralı Oyuncusu Gökhan Ünal ile Orta Sahanın Gözde İsmi Mehmet Topuz'u Hiç Kimseye Vermeyeceklerini, Sarı Kırmızılı Kulübün 2007 Yılına Bu Oyuncularla Gireceğini, Kiralık Olarak Aldıkları Tayfun Cora ile Uğur'u da Kulüplerine Sezon Bitmeden Vermeyeceklerini Söyledi. Dha'ya Özel Demeç Veren ...

Kayserispor Genel Menajeri Hurma

Kayserispor Kulübü, yerli ve yabancı bir çok kulübün peşine düştüğü, ısrarla transfer etmek istediği gol kralı oyuncusu Gökhan Ünal ile orta sahanın gözde ismi Mehmet Topuz'u hiç kimseye vermeyeceklerini, sarı kırmızılı kulübün 2007 yılına bu oyuncularla gireceğini, kiralık olarak aldıkları Tayfun Cora ile Uğur'u da kulüplerine sezon bitmeden vermeyeceklerini söyledi. DHA'ya özel demeç veren Hurma " Hiç bir oyuncumuzu ne satıyoruz ne kiraya veriyoruz, zorla mı kardeşim ?Taraftarımızın içi rahat olsun. sözümüz söz, kimseyi bırakmıyoruz. Tam tersi üç büyüklerin oyuncularına biz talibiz" dedi.


YABANCI İKİ OYUNCU DAHA ALACAĞIZ


Genel menajer Süleyman Hurma ise, sarı kırmızılı ekibin hedefinin büyük olduğunu, Kayseri'nin yeni yapılacak 32 bin kişilik stad ve diger tesislerle tam bir spor merkezine dönüştüğünü o nedenle Kayserispor olarak ileriye yönelik düşünceler içinde olduklarını söyledi. Hurma " Kulüp yöneticileri söylüyor, gazeteler yazıyor. Mehmet Topuz'u bir gün Galatasaray, bir Fenerbahçe, bir gün de Beşiktaş alıyor. Gökhan her gün bir takıma transfer oluyor. Vallahi de billahi de bıktık usandık. Hiç bir oyuncumuzu bırakmıyoruz. Mehmet Topuz ile Gökhan Ünal 2007 sezonuna da bizimle girecek,kiralık oyuncularımızdan Tayfun Cora'yı Trabzonspor'a, Uğur Uçar'ı ise Galatasaray'a geri vermiyoruz. Kiralık oyuncularımızda sezon bitine kadar bizimle. Her allahın günü bir oyuncumuzun transferin haberini okumaktan elbette gururluyuz ama aslı esası olmayan bu tür transfer haberlerini söyleyenlerden., yazanlardan bıktık usandık. Taraftarımızın içi rahat olsun. 2007 yılına Mehmet Topuz ve Gökhan'la gireceğiz. Sezonu bu oyuncularımızla tamamlayacağız. Bu arada iki yabancı oyuncu alıp, transferi kapatacağız"şeklinde konuştu.


Spor gazetecilerine de seslenen Süleyman Hurma, " Kulüp adına iki kez resmi açıklama yaptık. Gerek Kayseri'deki ulusal medyanın temsilcilerine gerekse yerel medyaya da sayısız kez kulüp başkanımız, yönetim kurulumuz , tveknik direktörümüz ve genel menajer olarak ben de Mehmet Topuz ve Gökhan'ı vermeyeceğimizi söylüyoruz, deklare ediyoruz. Lütfen, bu konuda biraz hassas davranın"dedi.

Kaynak: DHA

Manşet

Haberler