Kayserispor'da İmza Şov

Kayserispor, Dış Transferde Zeytinburnuspor'dan Savaş Yılmaz, Kocaelispor'dan Koray Çölgeçen ve Kayseri Erciyesspor'dan Mehmet Eren ile Sözleşme İmzaladı.

Kayserispor'da İmza Şov

Kayserispor, dış transferde Zeytinburnuspor'dan Savaş Yılmaz, Kocaelispor'dan Koray Çölgeçen ve Kayseri Erciyesspor'dan Mehmet Eren ile sözleşme imzaladı.

Kayserispor Kadir Has Tesisleri'nde düzenlenen imza töreninde açıklamada bulunan Genel Menajer Süleyman Hurma, Kayserispor için hareketli bir gün olduğunu belirterek, daha önceden anlaşma sağladıkları Zeytinburnuspor'dan Savaş Yılmaz, Kocaelispor'dan Koray Çölgeçen ve Kayseri Erciyesspor'dan Mehmet Eren ile sözleşme imzaladıklarını söyledi. Hurma, "3 futbolcumuzda Kayserispor'a gelmek için ellerinden geleni yaptılar. Özellikle maddi konularda hiçbir sorun çıkarmadılar. Bu açıdan 3 futbolcumuza da

teşekkür ediyorum. Kayserispor'a çok faydalı olacaklarına inanıyorum. Savaş Yılmaz'ı Zeytinburnuspor'dan transfer ettik, 19 Yaş Altı Milli Takımı oyuncusu, hocamız çok istediği için Mehmet Eren'i de transfer ettik. Koray Çölgeçen ise Kocaelispor'dan transfer ettik. İnşallah Kayserispor için ellerinden geleni yapacaklardır" dedi.

Daha sonra 3 futbolcuya da düzenlenen törenle imza attırıldı.

(SE-İY-ÖZ-S)