Kayserispor Başkanı Mamur : Rakibimiz Zayıf Gösterilmesin, Motivasyonumuz Etkileniyor

Kayserispor Başkanı Mamur : Rakibimiz Zayıf Gösterilmesin, Motivasyonumuz Etkileniyor

Kayserispor Başkanı Mamur : Rakibimiz Zayıf Gösterilmesin, Motivasyonumuz Etkileniyor
Demirören Haber Ajansı - Haberler | Spor

Kayserispor Başkanı Recep Mamur, Uefa Kupası'nda Tiran İle Oynayacakları Ön Eleme Maçlarının Kolay Olmadığını, Bazılarının Bu Maçı Çantada Görmesinin Takımın Motivasyonunu Etkileyeceğini Söyledi.

Kayserispor Başkanı Recep Mamur, UEFA Kupası`nda Tiran ile oynayacakları ön eleme maçlarının kolay olmadığını, bazılarının bu maçı çantada görmesinin takımın motivasyonunu etkileyeceğini söyledi.

Mamur, ``UEFA`da üçüncü takım olmanın, bu kentin adını kura çekiminde dünya futbolunun gözde ekipleriyle aynı ışıklı panoya yazdırmanın gururunı taşıyoruz. Ama, tüm bunlar herşeyin kolay olacağı anlamına gelmez. Kimse bizi gevşetmesin`` dedi.

ÇANTADA KEKLİK DEĞİL

Kayserispor`un UEFA ön eleme turundaki rakibi Arnavutluk`un Tiran takımıyla eşleşmesinin medyada çantada keklik olarak gösterilmesinin doğıru olmadığını söyleyen Kulüp Başkanı Recep Mamur, ``Herkes, bizi tur atlamış gibi görüyor. Bu teveccühlerine ve güvenlerine teşekkür ederiz ama Tiran takımı kolay bir rakip değil. Uluslararası tecrübesi fazla olan bir takımla oynayacağız. Rakibimizden çekinmiyoruz ama hafife de almıyoruz`` diye konuştu.

OYUNCULARIMIZ HİÇ BİR ZAMAN PARANIN PEŞİNDE OLMADI

Kayserisporlu futbolculara UEFA primi konusunda bir vaadleri olmadığını söyleyen Kayserispor Başkanı Recep Mamur, ``Oyuncularımız hiç bir zaman paranın peşinde olmadı. Paragöz değiller. Hak ettikleri zaman alın terlerinin karşılığının ödeneceğini biliyorlar. UEFA`da ön eleme turunu atlatalım gerisi kolay. Oyuncularımızla bir araya gelir, onları taltif ederiz`` şeklinde konuştu.

ONURSAL BAŞKAN OYUNCU ALIRSA YOK DEMEYİZ

Kayserispor Başkanı Recep Mamur, Onursal Başkan ve Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki`nin, ``Kayserispor`a UEFA`da başarılı olmaları için kent olarak destek olur ve oyuncu alırız`` şeklindeki sözlerinin hatırlatılması üzerine, ``Şu anda oyuncuya gerek duymuyoruz. Ancak Onursal Başkanımız Özhaseki, çok kaliteli ve takımımıza uyum sağlayacak, parası milyon dolarlardan aşağı olmayacak dünya çapında bir yıldız almak isterse, Allah razı olsun deriz`` yanıtını verdi.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title