Kayseri Tabip Odasından Kınama

Kayseri Tabip Odasından Kınama

Kayseri Tabip Odası Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Hüseyin Per, silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Elazığ Fırat Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Muhammed Said Berilgen’e yapılan saldırıyı kınayarak tepki gösterdi.

Kayseri Tabip Odasından Kınama

Kayseri Tabip Odası Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Hüseyin Per, silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Elazığ Fırat Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Muhammed Said Berilgen'e yapılan saldırıyı kınayarak tepki gösterdi.

Hüseyin Per, yaptığı yazılı açıklamada, "24.05.2017 tarihinde saat: 11.45 civarında Fırat Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Muhammed Said Berilgen, hastanedeki makam odasında uğradığı menfur saldırı sonucunda hayatını kaybetmiştir. Yapılan bu saldırıyı şiddetle kınıyor ve lanetliyoruz. Böylesine elim bir olayın bir daha yaşanmamasını temenni ediyoruz. Muhammed Said Berilgen' in Ailesine, yakınlarına ve sevenlerine, Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi ve hastanesine taziye dileklerimizi sunuyor, Allah'tan sabır diliyoruz. Allah rahmet eylesin. Ruhu şad olsun" dedi. - KAYSERİ