Kayseri Sanayi Odası Haberleri

Kayseri Sanayi Odası haber, Kayseri Sanayi Odası son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kayseri Sanayi Odası - 31.05.2019
Yeni Nesil Gelişim Atölyesi Giga Maker'ı Ziyaret Etti
Bu temaslardan birinde de Kayseri'de bir ilk olma özelliği taşıyan Yeni Nesil Gelişim Atölyesi olan "GİGA MAKER" ı ziyaret etti. Ziyaret kapsamında Başkan Hisarcıklıoğlu' na Kayseri Ticaret Odası başkanı Ömer Gülsoy, Kayseri Sanayi Odası Başkanı Mehmet Büyüksimitçi, Kayseri Ticaret Borsası başkanı Recep Bağlamış, Kayseri TOBB Kadın girişimciler Kurulu başkanı Tuğba İlgü ve yönetimi, Kayseri TOBB Genç Girişimciler kurulu yönetimi de eşlik etti.
Kayseri Sanayi Odası - 30.05.2019
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'ndan Başkan Büyükkılıç'a ziyaret
Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, ziyarete Hisarcıklıoğlu'nun yanı sıra Kayseri Sanayi Odası Başkanı Mehmet Büyüksimitçi, Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy ve Kayseri Ticaret Borsası Başkanı Recep Bağlamış da katıldı.
Kayseri Sanayi Odası - 30.05.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 1
ABD'de yatırım yapmaları için iş insanlarına çağrıda bulunan Bayramoğlu, şunları söyledi: "Şu anda üzerinde çalıştığımız 6 tane eyaletle görüşme yapıyoruz. En ağırlık Teksas gözüküyor ondan sonra Florida ağırlıklı gözüküyor. Amerikalılarla pazarlık yapıyoruz. Eyaletlerle nasıl pazarlık yapıyoruz biliyor musunuz arkadaşlar? 'Yeri vereceksiniz, alt yapıyı yapacaksınız, yolu, elektriği, suyu, kanalizasyonu bitireceksiniz. Bizim size verdiğimiz istatistiklere göre binaları da yapacaksınız, biz onların içerisine yatırıma gelirken leasing firmalarıyla da bizleri yan yana oturtacaksınız. Bütün yatırımları siz yapacaksınız, biz 1 kuruş para da ödemeyeceğiz. 3 yıl ödemesiz, 20 yıl vadeli de kredilendirme yapacaksınız' dedik. Bunun pazarlığını yapıyoruz orada. Yani iş adamını çağırdığımızda 'Siz cebinizden para getirin' demiyoruz arkadaşlar." Görüntü Dökümü ----------------------- Toplantıya katılanlardan görüntüler MÜSİAD 2. Dönem Genel Başkanı Ali Bayramoğlu konuşması SÜRE: 7'28" BOYUT: 324 MB Haber-Kamera: Ufuk AKTUĞ/İSKENDERUN (Hatay), GÖRÜNTÜ GEÇİLDİ =================================================== 19)HİSARCIKLIOĞLU: 81 İLİN 80'NİNE YAPTIĞIM ZİYARETLERDE KAYSERİ'Yİ ÖRNEK GÖSTERDİM   TÜRKİYE Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Kayseri'de Ticaret Odası'ndaki konferans salonuna adının verilmesi nedeniyle düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, "Beni onurlandırdıkları için teşekkür ederim. Kayseri ahde vefasını hep böyle sergiliyor. Ben gittiğim her yerde Kayseri ile iftihar ettiğimi dile getirdim. İş yaparken hep Kayserili olmaktan gurur duyuyorum. 81 ilin 80'nine yaptığım ziyaretlerde Kayseri'yi örnek gösterdim" dedi.  TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Kayseri'de Ticaret ve sanayi Odaları ile Ticaret Borsası'nın organize ettiği programa katıldı. Hisarcıklıoğlu, ilk olarak Kayseri Ticaret Odası'nda (KTO) adının verildiği Konferans Salonu'nun açılışına katıldı. Ardından, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ortak toplantısı yapıldı. Toplantıya, Vali Şehmus Günaydın, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, KTO Başkanı Ömer Gülsoy, Kayseri Sanayi Odası Başkanı Mehmet Büyüksimitci, Kayseri Ticaret Borsası Başkanı Recep Bağlamış, ilçe belediye başkanları, siyasi partilerin temsilcileri ve iş insanları katıldı.
Kayseri Sanayi Odası - 29.05.2019
Hisarcıklıoğlu: 81 ilin 80'nine yaptığım ziyaretlerde Kayseri'yi örnek gösterdim
TÜRKİYE Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Kayseri'de Ticaret Odası'ndaki konferans salonuna adının verilmesi nedeniyle düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, "Beni onurlandırdıkları için teşekkür ederim. Kayseri ahde vefasını hep böyle sergiliyor. Ben gittiğim her yerde Kayseri ile iftihar ettiğimi dile getirdim. İş yaparken hep Kayserili olmaktan gurur duyuyorum. 81 ilin 80'nine yaptığım ziyaretlerde Kayseri'yi örnek gösterdim" dedi.  TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Kayseri'de Ticaret ve sanayi Odaları ile Ticaret Borsası'nın organize ettiği programa katıldı. Hisarcıklıoğlu, ilk olarak Kayseri Ticaret Odası'nda (KTO) adının verildiği Konferans Salonu'nun açılışına katıldı. Ardından, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ortak toplantısı yapıldı. Toplantıya, Vali Şehmus Günaydın, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, KTO Başkanı Ömer Gülsoy, Kayseri Sanayi Odası Başkanı Mehmet Büyüksimitci, Kayseri Ticaret Borsası Başkanı Recep Bağlamış, ilçe belediye başkanları, siyasi partilerin temsilcileri ve iş insanları katıldı.
Kayseri Sanayi Odası - 29.05.2019
TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu Açıklaması
Toplantıya Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy, Kayseri Sanayi Odası Başkanı Mehmet Büyüksimitçi ve çok sayıda davetli katıldı.
Kayseri Sanayi Odası - 29.05.2019
DHA YURT BÜLTENİ-19
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ -Güvenlik kamerası görüntüsü -Cep telefonu görüntüsü -Şüphelinin hastaneye götürülmesi Süre: (04.19) Boyutu: (482 MB.) Haber-Kamera: Bülent DİKTEPE/KARABÜK, ========================= HİSARCIKLIOĞLU: 81 İLİN 80'NİNE YAPTIĞIM ZİYARETLERDE KAYSERİ'Yİ ÖRNEK GÖSTERDİM   TÜRKİYE Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Kayseri'de Ticaret Odası'ndaki konferans salonuna adının verilmesi nedeniyle düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, "Beni onurlandırdıkları için teşekkür ederim. Kayseri ahde vefasını hep böyle sergiliyor. Ben gittiğim her yerde Kayseri ile iftihar ettiğimi dile getirdim. İş yaparken hep Kayserili olmaktan gurur duyuyorum. 81 ilin 80'nine yaptığım ziyaretlerde Kayseri'yi örnek gösterdim" dedi.  TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Kayseri'de Ticaret ve sanayi Odaları ile Ticaret Borsası'nın organize ettiği programa katıldı. Hisarcıklıoğlu, ilk olarak Kayseri Ticaret Odası'nda (KTO) adının verildiği Konferans Salonu'nun açılışına katıldı. Ardından, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ortak toplantısı yapıldı. Toplantıya, Vali Şehmus Günaydın, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, KTO Başkanı Ömer Gülsoy, Kayseri Sanayi Odası Başkanı Mehmet Büyüksimitci, Kayseri Ticaret Borsası Başkanı Recep Bağlamış, ilçe belediye başkanları, siyasi partilerin temsilcileri ve iş insanları katıldı.
Kayseri Sanayi Odası - 28.05.2019
İSO 500'de Kayseri'den 18 firma yer aldı
Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Başkanı Mehmet Büyüksimitçi, konuyla ilgili yaptığı açıklamada İSO ilk 500 sıralamasına giren firmaları kutladı.
Kayseri Sanayi Odası - 28.05.2019
İSO İlk 500'de 18 KAYSO üyesi firma yer aldı
İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından her yıl gerçekleştirilen "Türkiye'nin İlk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2018" araştırma sonuçları açıklandı.
Kayseri Sanayi Odası - 17.05.2019
Başkanı Büyüksimitci "19 Mayıs 1919'un 100. Yılı Kutlu Olsun"
KAYSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci, "Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a çıkarak bağımsızlık ve özgürlük meşalesini yakmasının 100. Yıldönümü kutlu olsun" dedi.
Kayseri Sanayi Odası - 26.04.2019
Avrupalı Gençlerden Kayso'ya Ziyaret
Avrupa Vatandaşlığı ve Kimliği Derneği tarafından yürütülen Erasmus Projesi kapsamında farklı ülkelerden 28 kişi Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci'yi ziyaret etti.
Kayseri Sanayi Odası - 01.04.2019
İlk Gündem Maddemiz Ekonomi Olmalı"
Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci, 31 Mart yerel seçim sonuçlarının ardından Türkiye'nin ilk gündem maddesinin ekonomi olması gerektiğini bildirdi.
Kayseri Sanayi Odası - 27.03.2019
Başkan Çelik'ten KAYSO'ya Veda Ziyareti
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci'ye veda ziyaretinde bulundu.
Kayseri Sanayi Odası - 19.03.2019
Dijital Çağın Trendleri" Konulu Panel
Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) ile Türkiye Kalite Derneği (KalDer) işbirliğinde "Dijital Çağın Trendleri" konulu panel düzenlendi.
Kayseri Sanayi Odası - 18.03.2019
Kayso'dan "İstihdam Seferberliği"Ne Destek
Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısı ile başlatılan ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından yürütülen "İstihdam Seferberliği 2019" kapsamında KAYSO hizmet binasında istihdam ofisi kurduklarını bildirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kayseri Sanayi Odası Haberleri | Kayseri Sanayi Odası Haber - Haberler - Sayfa 9 - Kayseri Sanayi Odası haberleri, son dakika kayseri sanayi odası haber ve gelişmeleri burada. Zambiya Büyükelçisinden KAYSO'ya Ziyaret.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.11.2021 11:13:34. #1.16#

title