Kayseri Sanayi Odası Haberleri

Kayseri Sanayi Odası haber, Kayseri Sanayi Odası son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kayseri Sanayi Odası - 15.11.2019
Kayseri'de "Türkiye - AB İlişkilerinde Yeni Gündem" toplantısı yapıldı
Kayseri'de Kayseri Sanayi Odası (KAYSO), İktisadi Kalkınma Vakfı ile AB ve Küresel Araştırmalar Derneği (ABKAD) tarafından "Türkiye - AB İlişkilerinde Yeni Gündemi" konulu toplantı düzenlendi.
Kayseri Sanayi Odası - 12.11.2019
KAYSO üyelerine Kişisel Verileri Koruma Kanunu anlatıldı
Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) ile hukuk müşavirliği işbirliğinde "Kişisel Verileri Koruma Kanunu" konulu seminer düzenlendi.
Kayseri Sanayi Odası - 08.11.2019
10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü ve Atatürk Haftası
Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci de Mustafa Kemal Atatürk'ün Türk milletinin Anadolu topraklarından silinmek istendiği bir dönemde, başlattığı kurtuluş mücadelesini zaferle sonuçlandırarak, aziz Türk milletine uygarlık düzeyine yükselme yolunu açtığını belirtti.
Kayseri Sanayi Odası - 06.11.2019
KAYSO AGÜ öğrencilerine kariyer danışmanlığı yapacak
Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) ile Abdullah Gül Üniversitesi (AGÜ) arasında kariyer danışmanlığı eğitimi etkinliği düzenlendi.
Kayseri Sanayi Odası - 31.10.2019
"Bankaların reel sektör gibi karlarından fedakarlık yapması gerekiyor"
Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci, "Reel sektör bu dönemde kendini ayakta tutabilmek için karından taviz verdiyse, bankaların da biraz taviz verip fedakarlık yapması gerekiyor.
Kayseri Sanayi Odası - 24.10.2019
KAYSO'dan Ar-Ge ve tasarım merkezlerine eğitim desteği
Kayseri Sanayi Odası'nın (KAYSO), Ar-Ge ve tasarım merkezlerine desteklerinin devam ettiği bildirildi.
Kayseri Sanayi Odası - 16.10.2019
Oda, borsa ve STK'lardan Barış Pınarı Harekatı'na destek
Kayseri Sanayi Odası (KAYSO), Kayseri Ticaret Odası, Organize Sanayi Bölgesi, Kayseri Ticaret Borsasının yanı sıra çok sayıda STK ve odanın katılımıyla, KAYSO'da basın açıklaması yapıldı.
Kayseri Sanayi Odası - 10.10.2019
İş dünyasından Barış Pınarı Harekatı'na destek
Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci ve Makina Mühendisleri Odası Kayseri Şube Başkanı Akif Aksoy Türkiye'nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış...
Kayseri Sanayi Odası - 09.10.2019
8. Kayseri Mobilya Fuarı kapılarını açtı
Kayseri Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci de mobilyanın üretim, ihracat ve istihdamda çok büyük pay sahibi olduğunu söyledi.
Kayseri Sanayi Odası - 07.10.2019
Kayseri 8. Mobilya Fuarı 9 Ekim'de açılacak
Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Kayseri Sanayi Odası, Kayseri Ticaret Odası, Türkiye Ağaç İşleri Esnaf ve Sanatkarları Federasyonu, Kayseri Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliği, Kayseri Marangozlar Mobilyacılar ve Döşemeciler Odasının da destek verdiği fuar, 9 Ekim'de açılacak ve 13 Ekim'e kadar açık kalacak.
Kayseri Sanayi Odası - 01.10.2019
"Yeni Ekonomi Programı ile ilgili ümitvarım"
Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın açıkladığı Yeni Ekonomi Programı'nın Türkiye ekonomisine güç katacağın bildirdi.
Kayseri Sanayi Odası - 27.09.2019
Çelik kapı sektöründe pazar arayışı
Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci, konut sektöründeki daralmanın çelik kapı sektörünü de etkilediğini belirterek, "Avrupa ve Amerika pazarlarını mutlaka araştırmamız lazım. Zor diye bir şey yok, kolay işi zaten herkes yapıyor.
Kayseri Sanayi Odası - 24.09.2019
CHP'li vekillerden KAYSO'ya ziyaret
CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık, İstanbul Milletvekili Yüksel Mansur Kılıç, Bursa Milletvekili Yüksel Özkan, Antalya Milletvekili Refet Zeybek, CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer ve beraberindeki heyet, Kayseri Sanayi Odası'nı (KAYSO) ziyaret etti.
Kayseri Sanayi Odası - 19.09.2019
Büyükelçi Nkurunziza'dan KAYSO'ya ziyaret
Ruanda Cumhuriyetinin Ankara Büyükelçisi B.N. Williams Nkurunziza ve beraberindeki heyet, Kayseri Sanayi Odasını (KAYSO) ziyaret etti.
Kayseri Sanayi Odası - 12.09.2019
"Faiz indirimi piyasalara ve yatırımlara olumlu yansıyacak"
Kayseri Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci, Merkez Bankasının faiz indirim kararını son derece olumlu bulduklarını belirterek, "Alınan karar piyasalara ve yatırımlara olumlu yansıyacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kayseri Sanayi Odası Haberleri | Kayseri Sanayi Odası Haber - Haberler - Sayfa 7 - Kayseri Sanayi Odası haberleri, son dakika kayseri sanayi odası haber ve gelişmeleri burada. Kayserispor Kulüp Başkanı Berna Gözbaşı kimdir, nereli?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 1.12.2021 01:30:03. #1.15#

title