Kayseri Sanayi Odası Haberleri

Kayseri Sanayi Odası haber, Kayseri Sanayi Odası son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kayseri Sanayi Odası - 01.03.2021
Kayseri'de Mesleki Eğitim ve Beceri Geliştirme İşbirliği Protokolü imzalandı
Kayseri OSB'deki bir fabrikanın toplantı salonunda düzenlenen törende, Kayseri Üniversitesi (KAYÜ) Rektörü Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa, İŞKUR İl Müdür Vekili Ayşe Ak, Kayseri Ticaret Odası (KTO) Başkanı Ömer Gülsoy, Kayseri Sanayi Odası Başkanı (KAYSO) Mehmet Büyüksimitci ve Kayseri Ticaret Borsası Başkanı Recep Bağlamış işbirliği protokolünü imzaladı.
Kayseri Sanayi Odası - 01.03.2021
KAYSO Başkanı Büyüksimitci'den sanayi üretiminde iyileşme açıklaması Açıklaması
Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Başkanı Mehmet Büyüksimitci, IMF, Fitch Ratings ve TÜİK tarafından yapılan açıklamalarla sanayi üretimindeki iyileşmenin, reel sektör adına sevindirici olduğunu bildirdi.
Kayseri Sanayi Odası - 11.02.2021
KAYSO Meclis Başkanı Özkaya, plastik hammadde ithalatındaki yükün hafifletilmesini istedi
Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Meclis Başkanı Abidin Özkaya, meslek komiteleri toplantısında çeşitli konularda değerlendirmelerde bulundu.
Kayseri Sanayi Odası - 10.02.2021
Vakıfbank Bölge Müdürü Cihad Akyol'dan KAYSO Başkanı Büyüksimitci'ye ziyaret
Vakıfbank Orta Anadolu Bölge Müdürü Cihad Akyol, Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci'yi makamında ziyaret ederek, firmalara yönelik 40 milyar liralık destek paketi hakkında bilgi verdi.
Kayseri Sanayi Odası - 28.01.2021
KAYSO'dan 'en hızlı büyüyen ilk 100 şirket' arasına giren firmalara plaket
Kayseri'de Türkiye'nin en hızlı büyüyen ilk 100 şirketi arasına giren firmalara Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) tarafından plaket takdim edildi.
Kayseri Sanayi Odası - 27.01.2021
Türkiye ile Letonya ikili ticaret hacmini yükseltmeyi hedefliyor
Etkinliğe, DEİK Başkanı Nail Olpak, Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Orhan Aydın, DEİK Türkiye-Letonya İş Konseyi Başkanı Mustafa Necati Işık, Kayseri Sanayi Odası Başkanı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Büyüksimitçi, Türkiye'nin Riga Büyükelçisi Gülsun Erkul ve Letonya'nın Ankara Büyükelçisi Peteris Vaivars ile iş dünyasından çok sayıda temsilci katıldı.
Kayseri Sanayi Odası - 27.01.2021
"Baltık Ülkeleri İş Fırsatları-Kayseri İş Dünyası Buluşması"
Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci, "2019 yılında Kayseri'den Letonya'ya ihracatımız 1 milyon 250 bin dolar seviyelerinde, ithalatımız ise 100 bin dolar civarında.
Kayseri Sanayi Odası - 27.01.2021
"Baltık Ülkeleri İş Fırsatları Letonya-Kayseri İş Dünyası ile Buluşma" etkinliği
"Kayseri 2020'de tüm zamanların ihracat rekorunu kırdı" Kayseri Sanayi Odası Başkanı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Büyüksimitçi ise Türkiye üretimine ve ihracatına ciddi katkı sağlayan Kayseri'nin 11 milyar dolar GSYH'ye ve 4 milyar dolar dış ticaret hacmine sahip olduğunu söyledi.
Kayseri Sanayi Odası - 26.01.2021
Kayseri Sanayi Odası Başkanı Büyüksimitci'den salgın sonrasına hazırlık çağrısı Açıklaması
Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Başkanı Mehmet Büyüksimitci, Türkiye'nin salgın sonrası döneme hazırlıklı olması gerektiğini belirterek, "Bundan sonraki süreçte hedeflerimize ulaşmamızın en önemli unsurları, teknolojik dönüşümü sağlayarak dışa bağımlılığı azaltmak ve verimliliğimizi artırmak olmalıdır.
Kayseri Sanayi Odası - 08.01.2021
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'ne doğru
Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci, Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Rektörü Prof. Dr.
Kayseri Sanayi Odası - 07.01.2021
KAYSO ve Halkbank'tan "Ticari Kredi Kartı ile Güvenceli Tedarik Zinciri Finansmanı" protokolü
Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) ve Halkbank arasında "Paraf Ticari Kredi Kartı ile Güvenceli Tedarik Zinciri Finansmanı Anlaşması" imzalandı.
Kayseri Sanayi Odası - 30.12.2020
Kayseri'de yeni yıl mesajları
Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci, yeni yıl mesajında, ekonomik ve sosyal açıdan sıkıntılı bir yılın geride bırakıldığını belirterek, kayıpları telafi etme adına 2021 yılından umutlu olduklarını belirtti.
Kayseri Sanayi Odası - 29.12.2020
KAYSO Başkanı Büyüksimitci: "Büyüme ve sanayi üretim endeksindeki artışlar bizi 2021 için umutlandırıyor"
Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci, büyüme rakamları ve sanayi üretim endeksindeki artışların kendilerini 2021 yılı için umutlandırdığını bildirdi.
Kayseri Sanayi Odası - 24.11.2020
KAYSO Başkanı Büyüksimitci'den güven ve istikrar vurgusu Açıklaması
Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci, sanayiciler olarak üretmeye, istihdama ve ihracata devam edeceklerini belirterek, "Yatırımların, üretimin ve istihdamın artmasında güven ve istikrar çok önemli.
Kayseri Sanayi Odası - 18.11.2020
KAYSO Başkanı Büyüksimitci testi pozitif çıktı
Kayseri Sanayi Odası Başkanı Mehmet Büyüksimitci'nin covid-19 testi pozitif çıktı.
Kayseri Sanayi Odası - 09.11.2020
10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü ve Atatürk Haftası
Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci de mesajında, Mustafa Kemal Atatürk'ün başlattığı kurtuluş mücadelesini zaferle sonuçlandırarak, Türk milletine uygarlık düzeyine yükselme yolunu açtığını ifade etti.
Kayseri Sanayi Odası - 08.10.2020
KTO ve KAYSO'dan Kovid-19 denetimi
Denetimde esnafın tedbirlerini alarak kurallara uyduğunu yerinde gördüğünü belirten Gülsoy, şunları kaydetti: "Bazı esnaflarımız işyerlerinde müşteriler ile çalışanlar arasındaki mesafeyi korumak için önlemler almışlar. Esnaflarımızın bu konuda göstermiş olduğu hassasiyete teşekkür ediyorum. Herşeyin başı sağlık. Yaptığımız bu denetimlerdeki amacımız hatırlatmalarda bulunarak kurallara uyulmasını sağlamak. Tedbirlerimizi alır el birliği ile kurallara uyarsak salgının yayılış hızını düşürürüz. Şehrimizde de vaka sayıları düşüyor." Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci ve Başkan Yardımcısı Abdullah Oğuzbaş da pandemi tedbirleri kapsamında oda üyelerini ziyaret ederek maske, mesafe ve temizlik konularında hatırlatmalarda bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kayseri Sanayi Odası Haberleri | Kayseri Sanayi Odası Haber - Haberler - Sayfa 3 - Kayseri Sanayi Odası haberleri, son dakika kayseri sanayi odası haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haberi! Çekya'nın Ankara Büyükelçisi Vacek'ten Türkiye'nin Kovid-19'la mücadelesine övgü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 3.12.2021 10:35:07. #1.16#

title