Kayseri Erciyesspor, Tur İçin Umutlandı

UEFA Kupası Ön Eleme Turu İlk Maçında Deplasmanda İsrail Temsilcisi Maccabi Tel Aviv ile 1-1 Berabere Kalan Kayseri Erciyesspor, Tur İçin Umutlandı. Kayseri Erciyesspor Teknik Direktörü Mehmet Bulut, Aldıkları Sonucun Avantajlı Olduğunu Belirterek, İkinci Maçta Tur Atlamak İstediklerini Söyledi.

Kayseri Erciyesspor, Tur İçin Umutlandı

UEFA Kupası Ön Eleme Turu ilk maçında deplasmanda İsrail temsilcisi Maccabi Tel Aviv ile 1-1 berabere kalan Kayseri Erciyesspor, tur için umutlandı. Kayseri Erciyesspor Teknik Direktörü Mehmet Bulut, aldıkları sonucun avantajlı olduğunu belirterek, ikinci maçta tur atlamak istediklerini söyledi.

Basın mensuplarının sorularını cevaplayan Bulut, Kayseri'de oynayacakları rövanş maçında turu geçmek istediklerini kaydederek, "Bu bizim için iyi bir sonuç. Ama futbolda hiçbir şey garanti değil. Maçta golü bulduktan sonra rakibin baskısı arttı. İlk yarıda oyundan memnun değilim. Ancak skoru korumaya çalıştık. İkinci yarıda ise oyuna daha iyi hakim olduk. Osman'ın zorunlu olarak oyundan çıkmasıyla oyun sistemini değiştirip çift forvete döndük" dedi. Bulut, özellikle son 15 dakikada birçok pozisyon

yakaladıklarını vurgulayarak, "Bunları değerlendirseydik maçtan galip de ayırılabilirdik. Bu bizim için iyi bir sonuç. Ama futbolda hiçbir şey garanti değil. Kayseri'deki rövanş maçında elimizden geleni yaparak, turu geçmek istiyoruz'' ifadelerini kullandı.

(İK-OK-S)