Kayseri Erciyesspor'da Transfer

Kayseri Erciyesspor'da Transfer

Kayseri Erciyesspor, prensipte anlaştığı 6 futbolcudan Boluspor'dan kaleci Ferhat Odabaşı, Tavşanlı Linyitspor'dan Cemil Adican ve Gaziantepspor'dan Özcan Polat ile sözleşme imzaladı.

Kayseri Erciyesspor'da Transfer

Bank Asya 1. Lig takımlarından Kayseri Erciyesspor, prensipte anlaştığı 6 futbolcudan Boluspor'dan kaleci Ferhat Odabaşı, Tavşanlı Linyitspor'dan Cemil Adican ve Gaziantepspor'dan Özcan Polat ile sözleşme imzaladı.

Kulüp basın sözcüsü Şadi Büyükkeçeci, kulüp tesislerinde düzenlenen imza töreninde yaptığı konuşmada, dış transferde daha önce prensipte anlaştıkları Boluspor'dan kaleci Ferhat Odabaşı ile 1 yıllık, Tavşanlı Linyitspor'dan Cemil Adican ile 2 yıllık ve Gaziantepspor'dan Özcan Polat ile 3 yıllık sözleşme imzaladıklarını söyledi.

Çorumspor'dan Cemil Taşçı, Tavşanlı Linyitspor'dan Davut Babür ve Azeri oyuncu Amit Qluzade ile de anlaştıklarını ifade eden Büyükkeçeci, iç transferde ise Emrah, Kemal, Ali, Mehmet, Emre, Hakan ve Mehmet Emin ile anlaştıklarını, Fatih ve Köksal ile görüşmelerinin sürdüğünü bildirdi.

Büyükkeçeci, altyapıdan İbrahim, Emre Öztürk, Emre Erol, Serkan, Ramazan, Mehmet ve İsmail'in de A takıma alındığını belirterek, "Takımın iskeletini oluşturuyoruz. 29 Haziran'da çalışmalarımıza Kulüp tesislerimizde başlayacağız. 13 Temmuz'da da Bolu'da kampa gireceğiz. Cemil, Davut ve Amit de 29 Haziran'da bize katılacaklar" dedi.

- KAYSERİ