Kayseri'de MHP'den Sandık Görevlilerine Eğitim

Kayseri'de MHP'den Sandık Görevlilerine Eğitim

Kayseri'de MHP'den Sandık Görevlilerine Eğitim
Demirören Haber Ajansı - Haberler | Güncel

Yaklaşan yerel seçimler öncesi MHP Merkez Yürütme Kurulu üyeleri Halil Öztürk ve Ruhi Ersoy tarafından, partili sandık görevlilerine eğitim verildi.

Yaklaşan yerel seçimler öncesi  MHP Merkez Yürütme Kurulu üyeleri Halil Öztürk ve Ruhi Ersoy tarafından, partili sandık görevlilerine eğitim verildi.

30 Mart Tarihinde yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde MHP Merkez Yürütme Kurulu üyeleri Halil Öztürk ve Ruhi Ersoy tarafından Kadir Has Kültür ve Sanat Merkezinde, 30 Mart tarihinde sandıklarda görev alacak sandık görevlilerine eğitim verildi. Düzenlenen Eğitim Programına MHP İl Başkanı Mete Eke, Kocasinan Belediye Başkan Adayı Levent Mete, Melikgazi Belediye Başkan Adayı Kamil Karamete ve çok sayıda partili katıldı. Eğitim Programının açılışı konuşmasını yapan MHP İl Başkanı Mete Eke, 30 Mart tarihinde yapılacak mahalli idareler seçimlerinde, geçmiş dönemlerde iktidar partisi tarafından yapılan usulsüzlük ve oy çalmaların önüne geçebilmek ve sandık görevlilerini bu konuda bilgilendirmek için eğitim programı düzenlediklerini söyledi. - Kayseri

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

Manşet Haberler

title