KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI HABERLERİ

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Haberleri

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı haber, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı - 15.01.2021
Kayseri'den kısa kısa
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis, Yeşilhisar Belediye Başkanı Halit Taşyapan ve muhtarlarla bir araya geldi.
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı - 14.01.2021
Kayseri Büyükşehir Belediyesinde ulaşım toplantısı
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç başkanlığında yılın ilk ulaşım toplantısı gerçekleştirildi.
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı - 13.01.2021
Başkan Büyükkılıç, vefa programına katıldı
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, AK Parti Kadın Kolları 6. Olağan İl Kongresi öncesinde düzenlenen vefa programına katıldı.
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı - 13.01.2021
Erciyes Kış Sporları ve Turizm Merkezi Avrupalı Seçkin Destinasyonlar Ağı'na dahil edildi
Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı tarafından "İller ve Destinasyonlar Tanıtım Çalışması" kapsamında Erciyes'teki bir otelde düzenlenen toplantıda, Kültür ve Turizm Bakanlığının projesindeki başarısından dolayı Erciyes'e verilen ödül, Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı Genel Müdür Yardımcısı Ertan Türkmen tarafından Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç'a, final sertifikası ise İl Kültür ve Turizm Müdürü Şükrü Dursun tarafından Erciyes AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Murat Cahid Cıngı'ya takdim edildi.
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı - 12.01.2021
Erciyes'te 50 ve üzeri bilet alımında yüzde 50 indirim
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Erciyes Kayak Merkezi'nde tur operatörleri, turizm acenteleri ve otel işletmelerine 50 ve üzeri bilet alımlarında yüzde 50 indirim yapılacağını bildirdi.
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı - 12.01.2021
Başkanlar "Pandemi ile Yaşam" konulu fotoğraf sergisini gezdi
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ve ilçe belediye başkanları, Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen "Pandemi ile Yaşam" konulu fotoğraf yarışmasında dereceye giren fotoğrafların yer aldığı sergiyi gezdi.
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı - 11.01.2021
Belediye başkanları Kayseri Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret etti
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın ve Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Kayseri...
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı - 09.01.2021
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'ne doğru
MHP Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, CHP İl Başkanı Ümit Özer, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı - 08.01.2021
Kayseri'den kısa kısa
Başkan Büyükkılıç ilçe ziyaretlerini sürdürüyor Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Sarıoğlan ve Akkışla ilçelerini ziyaret etti.
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı - 08.01.2021
Nevşehir Belediye Başkanı Arı'dan "Erciyes ve Kayseri" açıklaması Açıklaması
Başkan Arı, yaptığı yazılı açıklamada, toplantıda bir gazetecinin sorusu üzerine, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ile aralarında geçen esprili konuşmayı naklettiğini, beyanının bazı basın kuruluşlarınca çarpıtıldığını belirtti.
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı - 07.01.2021
Büyükkılıç, Sarız'da muhtarlarla bir araya geldi
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Sarız'da çeşitli açılış ve toplantılara katıldı.
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı - 06.01.2021
Başkan Büyükkılıç, muhtarlar toplantısına katıldı
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, 2021 yılının ilk muhtarlar toplantısına Pınarbaşı ilçesinde katıldı.
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı - 25.12.2020
Başkanı Memduh Büyükkılılıç, ORAN toplantısına katıldı
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılılıç, Orta Anadolu Kalkınma Ajansının (ORAN) aralık ayı yönetim kurulu toplantısına katıldı.
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı - 17.12.2020
Son dakika! Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, "Sabah 35. Yaş Sektör Buluşmaları"na video mesaj gönderdi Açıklaması
İstanbul'da salgının hızla yayıldığı yerlerin kentsel dönüşüm ihtiyacı olan bölgeler olduğuna dikkati çeken Varank, şunları kaydetti: "Kentsel dönüşümde son 2,5 yıl içerisinde bayağı bir yol kat ettik. Özellikle kangrene dönüşmüş bazı kentsel dönüşüm alanlarında vatandaşlarla belediyelerimizin anlaşması noktasında veya inşaatların TOKİ eliyle yapılması noktasında olaylara dahil noktada. Son 8 ayda İstanbul'da 10 bin konutun temelini attık, bu ciddi bir rakam. Bu salgın döneminde bunların yapılıyor olması, vatandaşın artık salgın ve depremlerle birlikte daha güvenli konutlarda yaşamak için adım attığını gösteriyor. İstanbul'da özellikle rezerv alanlarda Esenler'de 60 bin konutluk çok büyük bir projeyi hayata geçiriyoruz. Bu Türkiye'de ilk akıllı şehir, kentsel dönüşümle birleşmiş bir proje olarak hayata geçiyor." Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, Emin Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Musab Üstün ve Kuzu Grup Üst Yöneticisi Özen Kuzu da panelde birer konuşma yaptı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Haberleri | Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Kimdir - Haberle - Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı kimdir, hayatı ve biyografisi. Kayseri'den kısa kısa.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 17.1.2021 13:53:42. #1.15#
title