Kayseri: AK Parti Kayseri Teşkilatı'nda Nöbetçi Vekillik Uygulaması

Kayseri: AK Parti Kayseri Teşkilatı'nda Nöbetçi Vekillik Uygulaması

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kayseri İl Başkanlığı Tarafından Uygulamaya Konulan Nöbetçi Milletvekili Uygulaması Başlatıldı. İl Teşkilatında Her Hafta Sonu Bir Milletvekili Nöbet Tutuyor.

Kayseri: AK Parti Kayseri Teşkilatı'nda Nöbetçi Vekillik Uygulaması

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kayseri İl Başkanlığı tarafından uygulamaya konulan nöbetçi milletvekili uygulaması başlatıldı. İl teşkilatında her hafta sonu bir milletvekili nöbet tutuyor.

AK Parti Kayseri İl Başkanlığı'nda bu hafta Türkiye Büyük Millet Meclisi Plan ve Bütçe Komisyon Üyesi Taner Yıldız nöbet tuttu. Konuyla ilgili bilgi veren Milletvekili Taner Yıldız, vatandaşların derdini ve sıkıntılarını dinlediklerini belirtti. Yıldız, "Vatandaşların bize dertlerini ve sıkıntılarını anlatmaları ve yüz yüze görüşmek için evvelden Ankara'ya gitmek durumunda idik. Bu, vatandaşlarımız içinde bir zahmet, aynı zamanda da Meclis'te bir yığılma olmakta idi Şimdi bu uygulama ile direkt olarak vatandaşlarımızla kendi ilimizde sorunlarını çözmeye çalışıyoruz. Bu hem onlar için hem de bizim için iyi bir uygulama oldu. Sorunları yerinde çözmeye çalışıyoruz" dedi.

Vatandaşlar ise uygulamadan duydukları memnuniyeti dile getirerek, "Daha önce bir vekille görüşmek için Ankara'ya gidiyorduk. Şimdi ise bu uygulama ile vekillerimize derdimizi daha iyi anlatıyoruz. İnşallah sıkıntılarımıza yardımcı olurlar" diye konuştu.

Kaynak: İHA