Kayseri, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül İçin Hazırlandı

Kayseri, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül İçin Hazırlandı

Kayseri, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül İçin Hazırlandı
Cİhlas Haber AjansıN - Haberler | Politika

Cumhurbaşkanlığı görevini devrettikten sonra İstanbul'a yerleşen Abdullah Gül, önümüzdeki cuma günü memleketi Kayseri’ye eşi Hayrünisa Gül ile birlikte ziyaret edecek.

Cumhurbaşkanlığı görevini devrettikten sonra İstanbul'a yerleşen Abdullah Gül, önümüzdeki cuma günü memleketi Kayseri’ye eşi Hayrünisa Gül ile birlikte ziyaret edecek. Havayoluyla Kayseri’ye gelecek olan 11. Cumhurbaşkanı Gül, tarihi Hunat Hatun Camii’nde Cuma namazı kılacak. Ardından esnafı ziyaret edecek. Abdullah Gül daha sonra Melikgazi ilçesindeki Kergah bağları semtindeki sayfiye evinde kalan annesi Adeviye ve babası Ahmet Hamdi'nin yanına gidecek ve burada konaklayacak.

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, cumartesi günü Büyükşehir Belediyesi tarafından Anadolu Harikalar Diyarı Sukaypark Adası'nda düzenlenen sivil toplum örgütü temsilcileriyle kahvaltıda bir araya gelmesi bekleniyor.

Abdullah Gül’ün Kayseri programı nedeniyle billboardlara “11. Cumhurbaşkanımız Hoşgeldiniz” ilanları asıldı. Cumhuriyet Meydanı ise Türk bayraklarıyla donatıldı. Kayseri Kalesi surlarına ise Türk bayrağı, Atatürk ve Abdullah Gül posteri asıldı.

Kaynak: Cİhlas Haber AjansıN

Manşet Haberler

title