Kaynana Krizi Bitmedi!

Kaynana Krizi Bitmedi!

Ünlü Oyuncu Brad Pitt ile Angelina Jolie Aşkı Pıtt'ın Annesi Tarafından Onaylanmayınca Brad Annesine Resti Çekti

Kaynana Krizi Bitmedi!

ÜNLÜ OYUNCU BRAD PİTT İLE ANGELİNA JOLİE AŞKI PITT'IN ANNESİ TARAFINDAN ONAYLANMAYINCA BRAD ANNESİNE RESTİ ÇEKTİ

Brad Pitt, hâlâ eski gelini Jennifer Aniston ile görüşen ve Jolie'yi ısrarla kabullenmeyen annesi Jane Pitt yüzünden sıkıntıda. Ünlü aktörün, bu sorunu bir türlü çözemeyince annesine 'Ya Angelina'yı sev ya da beni kaybet' diye rest çektiği iddia edildi.

Her şey, geçen ay Brad Pitt'in, annesi Jane'e aile problemlerini anlatmasıyla başladı. Hálá Brad Pitt'in eski karısı Jennifer Aniston'la görüşen Jane Pitt, Angelina Jolie'yi kabullenmekte zorluk çekiyor. Çünkü Jane Pitt için Angelina Jolie, oğlunun yuvasını yıktığını düşündüğü, sürekli başkalarının çocuklarını evlat edinen, tehlikeli sınırlara çılgın yolculuklar yapan 'felaket' bir gelin.

Jennifer Aniston ile Jane'nin buluşup Brad ve Angelina hakkında dedikodu yapması bir yana, Jane'in Angelina'ya sürekli kötü davranması sinirleri oldukça germiş. Özellikle Jane'in, Angelina'nın Babalar Günü'nde verdiği partiden erkenden ayrılıp eski gelininin yanına gitmesi bardağı taşıran son damla olmuş.

Annesiyle son bir kez konuşma yapan Pitt, 'Eğer torunlarının büyümesini görmek istiyorsan Angelina'ya daha saygılı davranman gerekiyor. Yoksa evde oturup onların büyümesini göremezsin. Ya Angie'yi seversin ya da beni kaybedersin anne' dedi.