Kaymakamlıktaki 41. Yılında 18 Kaymakamla Çalıştı
Haberler » Yerel » Kaymakamlıktaki 41. Yılında 18 Kaymakamla Çalıştı - Haberler

Kaymakamlıktaki 41. Yılında 18 Kaymakamla Çalıştı

Samsun’un Bafra Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürlüğü görevini yürüten Necmettin Özel 41’inci çalışma yılında 18. kaymakamı yeni görev yerine uğurladı.

Kaymakamlıktaki 41. Yılında 18 Kaymakamla Çalıştı

Samsun’un Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürlüğü görevini yürüten Necmettin Özel 41’inci çalışma yılında 18. kaymakamı yeni görev yerine uğurladı.


Bafra Kaymakamı Ali Katırcı’nın veda yemeğinde Necmettin Özel, 18 kaymakamla çalışma başarısı gösterdiği için takdir gördü. Özel yaptığı açıklamada, "41 yıl önce Bafra Kaymakamlığında Tahrirat Kâtibi Refiki olarak göreve başladım. Sırasıyla Tahrirat Katibi, Büro Şefliğinden sonra şimdi de Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürlüğü görevimi yürütüyorum. Bugüne kadar 18 kaymakam ve 12 kaymakam refiki ile çalışma mutluluğuna eriştim. Çalıştığım kaymakamlardan Şükrü Özhan, Necati Özen, Yıldırım Kartal, Selahattin Aparı, Derya Kadıoğlu ve Zübeyir Kemelek vali olmuşlardır. Hepsi ile bir baba-evlat –kardeş gibi çalıştık. Hepsi de birbirinden değerli kaymakamlardı. Bafra ilçesine gelen tüm kaymakamlarımız ilçemiz ve bölgemiz için gecesini-gündüzüne katan devlet adamlarıdır. Onlarla Bafralılar gibi bizler de gurur duyuyoruz. Ali Katırcı Kaymakamımla birlikte 18 kaymakamla çalışma onuruna eriştim." dedi.

Kaynak: CİHAN

Manşet

Haberler