Kaymakam Katırcı: Vakıflar Toplumların Kültürel Hayatları İçin Önemlidir
Haberler » Yerel » Kaymakam Katırcı: Vakıflar Toplumların Kültürel Hayatları İçin Önemlidir - Haberler

Kaymakam Katırcı: Vakıflar Toplumların Kültürel Hayatları İçin Önemlidir

Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı Bafra Şubesi Başkanı Gıyas Varol, yönetim kurulu ve vakıf üyelerinden oluşan grup Bafra Kaymakam Ali Katırcı’yı makamında ziyaret etti.

Kaymakam Katırcı: Vakıflar Toplumların Kültürel Hayatları İçin Önemlidir

Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı Şubesi Başkanı Gıyas Varol, yönetim kurulu ve vakıf üyelerinden oluşan grup Bafra Kaymakam Ali Katırcı’yı makamında ziyaret etti.

Türkav Bafra Şube Başkanı Gıyas Varol ziyarette yaptığı konuşmada 18 Ocak 2014 tarihinde yapılan İstişare Kurulu ile göreve geldiğini belirtti.

Varol,’’Türkav Vakıf üyeleri kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan memur işçi ve sözleşmeli personelden oluşmaktadır. Bu sebeple ilk resmi ziyareti sizlere yapmak istedik. Bizleri kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz.

TÜRKAV kamu hizmeti yapan, sosyal, kültürel faaliyetlerde bulunan toplumun gelenek görenek ve kültürel değerlerine sahip çıkan, üyelerinin ve toplumun sorunlarına çözüm arayan ve üreten, Sosyal sorumluluk projeleri geliştirerek toplum hizmeti yapmaktadır.’’ dedi.


Bafra Kaymakamı Ali Katırcı ise,’’Vakıfların toplumların sosyal kültürel hayatları için çok önemli olduğunu belirttiği konuşmasında vakıfların çalışmalarını önemsediğini ve takip ettiğini yapılan güzel yararlı çalışmaları desteklediğini belirterek, kendilerini ziyaret eden Türkav Bafra Şubesi başkan ve yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında başarılar.’’ dileyerek teşekkür etti.

Kaynak: CİHAN

Manşet

Haberler