Kaymakam Güldibi, Zabıta Haftasını Kutladı

Kaymakam Güldibi, Zabıta Haftasını Kutladı

Tarsus Kaymakamı Orhan Şefik Güldibi, 4-11 Eylül Tarihleri Arasında Kutlanan Zabıta Haftası Nedeniyle Tarsus Zabıta Müdürlüğü'nün Haftasını Kutladı.

Kaymakam Güldibi, Zabıta Haftasını Kutladı
12.09.2011 23:31 | Son Güncelleme: 12.09.2011 23:31

Tarsus Kaymakamı Orhan Şefik Güldibi, 4-11 Eylül tarihleri arasında kutlanan Zabıta Haftası nedeniyle Tarsus Zabıta Müdürlüğü'nün haftasını kutladı.

Zabıtanın kuruluşun 185'inci yıl dönümü nedeniyle zabıta personeli Tarsus Kaymakamı Güldibi'ne ziyarette bulundu.

Zabıtanın zor bir görevi ifa ettiğini dile getiren Kaymakam Güldibi, "Zabıtalar çok hayati ve zor bir görevi ifa ediyorlar. Pek çok zorlukları var ve maalesef zaman zaman bizlerde gözlemliyoruz.

Yaptıkları işlerin ehemmiyeti bazı insanlar tarafından anlaşılamayabiliyor. Bu manada bizlerde çalışmalarınızı takdirle izliyoruz. Bir şehrin şehir olmasını sağlayacak kararlarda sizlerin katkısını görmekteyiz. Sizlerin nezdinde Zabıta Müdürlüğünüze ve personelinize teşekkür ediyorum ve Zabıta haftanızı kutluyorum" dedi.

Haftalarını kutladığı için Kaymakam Güldibi'ne teşekkür eden Zabıta Müdürü Ramazan Gözener, "İnşallah önümüzdeki yıllarda sayın Belediye

Başkanımızın destekleriyle daha geniş bir kutlama programı düşünüyoruz. En azından bire bir çalıştığımız kurumları ziyaret ederek ve yaptıklarımızı vatandaşlarımıza anlatarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bize her konuda size sağlamış olduğunuz kolaylıklar için, destekleriniz için ve bizleri kabul ettiğiniz için teşekkür ediyoruz" şeklinde konuştu.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title