Kaymakam'dan Ak Partili Adaylara Nazar Boncuğu

Kaymakam'dan Ak Partili Adaylara Nazar Boncuğu

Hendek Kaymakamı Mustafa Ayhan, genel seçimler için çalışma yapmak amacıyla ilçeye gelen ve 3'ü halen milletvekili olan AK Parti'nin Sakarya'daki adaylarına makam odasında nazar boncuğu taktı.

Kaymakam'dan Ak Partili Adaylara Nazar Boncuğu

Hendek Kaymakamı Mustafa Ayhan, 12 Haziran'da yapılacak genel seçimler için çalışma yapmak amacıyla ilçeye gelen ve 3'ü halen milletvekili olan AK Parti'nin Sakarya'daki adaylarına makam odasında nazar boncuğu taktı.

AK Parti Sakarya Milletvekili adayları Hendek İlçesi'ndeki tanıtım programının ardından, partinin il ve ilçe teşkilatı yöneticileri ile birlikte Hendek Belediye Başkanı Ali İnci ve Hendek Kaymakamı Mustafa Ayhan'ı ziyaret etti.

Aralarında halen milletveki olan Hasan Ali Çelik, Ayhan Sefer Üstün ve Şaban Dişli'nin de bulunduğu 7 AK Partili aday Hendek Kaymakamı Mustafa Ayhan'ı da makamında ziyaret etti.

ZİYARET SONUNDA SÜRPRİZ

Kaymakam Mustafa Ayhan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, ziyaretin sonunda ayrılmak üzere kalkan adaylara sürpriz yaptı. Kaymakam Ayhan, "Uygun görürseniz nazar boncuğu takmak istiyorum" diyerek, halen milletvekilliği devam eden adaylar Hasan Ali Çelik, Ayhan Sefer Üstün ve Şaban Dişli'ye birer nazar boncuğu taktı. Diğer adayların nazan boncuklarını ise, ziyarete adaylarla birlikte gelen AK Partili Belediye Başkanı Ali İnci ve AK Parti Hendek İlçe Başkanı Şenay Sakal taktı.