Kayıp Serkan'ın Son Görüntüleri

Kayıp Serkan'ın Son Görüntüleri

Antalya'da cumartesi günü ortadan kaybolan 5 yaşındaki Serkan Kurt, 2 gündür yapılan tüm aramalara karşın bulunamadı.

Kayıp Serkan'ın Son Görüntüleri

Antalya'da geçen cumartesi günü ortadan kaybolan 5 yaşındaki Serkan Kurt, 2 gündür yapılan tüm aramalara karşın bulunamadı. Öte yandan minik Serkan'ın işyerlerinin güvenlik kameralarınca kaydedilen son görüntüleri ortaya çıktı.

Evlerinin hemen yanındaki parkta oynarken, "Annemin yanına gidiyorum" diyerek arkadaşlarından ayrıldığı iddia edilen Serkan'ın, çeşitli işyerlerinin güvenlik kamerası görüntülerine göre saat 16.00 sıralarında annesinin çalıştığı işyerine gittiği, ardından annesinin kendisine aldığı dürümü yiye yiye ablası ile birlikte saat 17.05 sıralarında döndüğü ortaya çıktı. Görüntülerde elindeki dürümü bitiren Serkan'ın, daha sonra ablasının elindeki topla oynayarak yürüdüğü görülüyor. Anne ve babasının ayrı yaşadığı Serkan'ın, Gaziantep'te oturan babası tarafından kaçırıldığı iddiası da ortaya atılırken, polis küçük Serkan'ın bulunması için çok yönlü operasyon başlattı.

OLAYIN GEÇMİŞİ

Kepez ilçesi Kanal Mahallesi'nde annesi ve 3 kardeşiyle oturan Serkan Kurt, 2 Eylül günü arkadaşlarıyla oyun oynamak için apartmanlarının önünde bulunan Şehit Komando Onbaşı Aşur Doğan Parkı'na gitmiş, bu sırada oğlunun evden ayrıldığını anlayan ve bir restoranda garson olarak çalışan anne Nuriye Köklü, parka geldiğinde çocuğunun kaybolduğunu fark etmişti. Oğlunu parkın çevresinde bir süre arayan ancak bulamayan Nuriye Köklü, polise haber vermiş, ailenin ve polisin aramalarına rağmen çocuk bulunamamıştı.

Kaynak: DHA