Kayınpederini Öldürdü

Kayınpederini Öldürdü

Ankara'da oturan adam, bir süre önce tartıştarak evden giden eşini babasının evinden almak istedi.

Kayınpederini Öldürdü

Ankara'da oturan Ramazan Şahin, bir süre önce tartıştarak evden giden eşi Sevda'yı gittiği Kırıkkale'deki babasının evinden almak istedi. Ancak kızını vermek istemeyen kayınpederi ve aynı zamanda amcası olan Faruk Bayram Şahin, damadı tarafından kalbinden bıçaklanarak öldürüldü.

Cinayet, Kırıkkale'nin Yuva Mahallesi, 2543. Sokak, 6 numarada oturan tek katlı ahpap bir evin önünde dün gece saat 20.30 sıralarında meydana geldi. Ankara'da oturan evli, 5 yaşında bir kız çocuğu babası 27 yaşındaki Ramazan Şahin, bir süre önce tartıştıktan sonra çocuğu ile birlikte Kırıkkale'deki babasının evine giden eşi Sevda'yı almak için 71 DV 844 plakalı otomobili ile Kırıkkale'ye gitti. Ramazan Şahin, Kendisi gibi inşaatlarda işçi olarak çalışan amcası ve kayınpederi olan 41 yaşındaki Faruk Bayram Şahin'in kapısını çalıp, eşini evine götürmek istediğini belirtti.

Damat Ramazan Şahin, bir süre tartıştıktan sonra kızını vermek istemeyen kayınpederi Faruk Bayram Şahin'in kalbine cebinden çıkardığı bıçağı kalbine sapladı. Ağır yaralanan kayınpeder Şahin hemen Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi'ne kaldırıldı, ancak doktorların yaptığı tüm müdahaleye rağmen kurtarılamayarak yaşamını kaybetti. Şahin, otopsi için Ankara Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Kayınpederini bıçakla öldürdükten sonra geldiği otomobil ile olay yerinden hızla uzaklaşmaya çalışan Ramazan Şahin, yapılan ihbar sonucu önü kesilerek Başpınar kavşağında kıstırılıp, yakalanarak gözaltına alındı. Savcılık, cinayetle ilgili çok yönlü soruşturma başlattı.