Kayıhan Haberleri

Kayıhan haber, Kayıhan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kayıhan - 19.09.2017
Halk Sağlığında Doğru Bilinen Yanlışlar
Uludağ Üniversitesi (UÜ) Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Kayıhan Pala, halk arasındaki "Balık ile yoğurdu birlikte tüketmek zehirlenmeye yol açar", "Vitamini meyvenin kabuğundadır", "Terliyken soğuk su içmek hasta eder" gibi birçok inanışın tıbbi ve bilimsel...
Kayıhan - 18.09.2017
Adının Verildiği Okulda Yüzlerce "Necmettin" Yetişecek
"İsmi okulumuza verildiği için çok mutluyum" Okulun öğrencilerinden Rabia Kayıhan, şehit öğretmenin kız kardeşiyle yakın arkadaş olduklarını ve bu nedenle kendisini iyi tanıdığını dile getirdi.
Kayıhan - 02.09.2017
MHP İzmir Teşkilatı'nda Bayramlaşma
MHP İzmir İl Başkanı Necat Karataş ise MHP'nin kurucu üyelerinden Muzaffer Kayıhan'ın hayatını kaybettiğini belirterek, cenazenin Kemalpaşa'nın Halilbeyli Mahallesi'nde kılınacak namazın ardından, toprağa verileceğini aktardı.
Kayıhan - 23.08.2017
Altay, Forvet Muharrem Ozan Cengiz'le Anlaştı
Öte yandan transfer yasağını kaldırmak için eski alacaklılarla görüşen Altay'ın indirim teklifleri kabul görmedi. İzmir ekibinde yönetime faizleriyle 1 milyon 815 bin TL'lik fatura çıktı. Siyah beyazlılar, aralarında teknik direktör Ümit Kayıhan ve Ümit Turmuş'ın da bulunduğu 6 teknik adama, 12 futbolcuya, 2 personele ve 2 kulübe ödeme yapacak.
Kayıhan - 02.08.2017
Denizli Büyükşehir Belediyesi'nden CHP'ye Yanıt
Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, Büyükşehir Belediyesi'nin üst yapı çalışmalarına başladığı Ulus Caddesi'nde refüj ile kaldırımlarda trafik akışını engelleyen, çalışmalar esnasında kuruyan, yaya ve sürücülerin can güvenliğini tehdit eden ağaçların, sökme ve dikme makinesi kullanılarak zarar verilmeden yeni yerlerine taşınmasının ardından bugün bir siyasi parti yönetiminin buradaki ağaçların Kayıhan bölgesindeki belediye depolama alanına atıldığını iddia ederek, gerçeği yansıtmayan bir açıklamada bulunduğu ifade edildi.
Kayıhan - 02.08.2017
CHP İl Başkanı Sancar'den Ağaç Katliamı İddiası
BÜYÜKŞEHİRDEN AÇIKLAMA Denizli Büyükşehir Belediyesi, CHP'nin iddiaları üzerine yazılı açıklama yaptı. Açıklamada, şöyle denildi: "Ulus Caddesi'nde başlattığı üst yapı çalışmaları kapsamında kaldırım ve refüjlerde bulunan ağaçlar, trafik akışını engellemesi, yaya ve sürücülerin can güvenliğini tehdit etmesi nedeniyle bulundukları yerden ağaç nakil araçları ile sökerek Denizli Büyükşehir Belediyesi fidanlığına dikmiştir. Ancak Denizli Büyükşehir Belediyesinin yaptığı tüm bu titiz çalışmalara rağmen bugün bir siyasi partinin yönetimi buradaki ağaçların Kayıhan Mahallesi'ndeki belediye depolama alanına atıldığını iddia ederek, gerçeği yansıtmayan bir açıklamada bulunmuştur.
Kayıhan - 02.08.2017
Dha Yurt Bülteni-10
BÜYÜKŞEHİRDEN AÇIKLAMA Denizli Büyükşehir Belediyesi, CHP'nin iddiaları üzerine yazılı açıklama yaptı. Açıklamada, "Ulus Caddesi'nde başlattığı üst yapı çalışmaları kapsamında kaldırım ve refüjlerde bulunan ağaçlar, trafik akışını engellemesi, yaya ve sürücülerin can güvenliğini tehdit etmesi nedeniyle bulundukları yerden ağaç nakil araçları ile sökerek Denizli Büyükşehir Belediyesi fidanlığına dikmiştir. Ancak Denizli Büyükşehir Belediyesinin yaptığı tüm bu titiz çalışmalara rağmen bugün bir siyasi partinin yönetimi buradaki ağaçların Kayıhan Mahallesi'ndeki belediye depolama alanına atıldığını iddia ederek, gerçeği yansıtmayan bir açıklamada bulunmuştur" denildi.
Kayıhan - 02.08.2017
Denizli Büyükşehir'den Ağaç Açıklaması
Denizli Büyükşehir Belediyesi, üst yapı çalışmalarının yapıldığı Ulus Caddesi'nde yaklaşık 300 ağacın sökülerek bırakıldığı yerde kuruduğu iddiaları üzerine açıklama yaptı. Ulus Caddesinden kaldırılan ağaçların trafik akışını engelleyen, çalışmalar esnasında kuruyan, yaya ve sürücülerin can güvenliğini tehdit eden ağaçlar, olduğunun altını çizen Büyükşehir Belediyesi, açıklamaların asılsız ve gerçeği yansıtmadığı savundu. Açıklama, "Denizli Büyükşehir Belediyesi, Ulus Caddesi'nde başlattığı üst yapı çalışmaları kapsamında kaldırım ve refüjlerde bulunan ağaçları, trafik akışını engellemesi, yaya ve sürücülerin can güvenliğini tehdit etmesi nedeniyle bulundukları yerden ağaç nakil araçları ile sökerek Denizli Büyükşehir Belediyesi fidanlığına dikmiştir. Ancak Denizli Büyükşehir Belediyesinin yaptığı tüm bu titiz çalışmalara rağmen bugün bir siyasi partinin yönetimi buradaki ağaçların Kayıhan Bölgesindeki belediye depolama alanına atıldığını iddia ederek, gerçeği yansıtmayan bir açıklamada bulunmuştur.
Kayıhan - 27.07.2017
Kudüs İçin Ayağa Kalkma Çağrısı"
Kampanyaya şu ana dek Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreter Yardımcısı ve Sözcüsü İbrahim Kalın, Necati Şaşmaz, Tuluyhan Uğurlu, Ali Nuri Türkoğlu, Nadide Sultan Yonat, Bahadır Yenişehirlioğlu, Ersoy Dede, Murat Saraçoğlu, Ahmet Turgut, Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu, Orhan Osmanoğlu, Nilhan Osmanoğlu, İbrahim Kendirci, Ahmad al Ömeri, Muhammed Yıldırır, Mehmet Emin Kadıhan, Hatice Kübra Özdemir, Fadime Özkan, Süleyman Özışık, Ahmet Hakan Coşkun, Belkıs İbrahimhakkıoğlu, Zeynep Türkoğlu, Hekuran Hajdari, Zeynep Bayramoğlu, Muammer Ketenci, Nazif Tunç, Nihal Bengisu Karaca, Muhammed Breky, Hadi Nezir ve Hüseyin Altınalan destek verdi.
Kayıhan - 26.07.2017
Yüsra Osmanoğlu'nun Vefatı
Programa, Osmanlı hanedanından Harun Osmanoğlu, Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu, Anadolu Ajansı İstanbul Haberleri Editörü Hüseyin Altınalan ve Kültür Sanat Haberleri Editörü Bünyamin Yılmaz, sinema sanatçısı Ali Nuri Türkoğlu ile Osmanlı hanedanından çok sayıda isim katıldı.
Kayıhan - 23.07.2017
Modifiye Tutkunları Afyonkarahisar'da Buluştu
Organizatör Mustafa Kayıhan, festivalle ilgili gazetecilere yaptığı açıklamada, festivale 4 ilde profesyonel yarış araçlarının katıldığını, bunun yanında diğer modifiye araçların bulunduğunu ifade ederek, şunları kaydetti: "Toplamda yaklaşık 30 aracımız var.
Kayıhan - 20.07.2017
Altay'da Sıra Yasağa Geldi
SPOR Toto 2'nci Lig'e yükseldikten sonra futbolcularına hem geçen sezondan kalan alacakları hem de yeni sezon peşinatlarını ödeyen Altay'da yönetim, gözünü transfer yasağına çevirdi. Toplam 1.3 milyon TL'yi bulan transfer yasağı kapsamındaki borcu da Kartepe kampı dönüşü ödeyip transferin önünü açacaklarını söyleyen Sportif Direktör Özden Töraydın, "Yalnız eski teknik direktörlerimizden Ümit Kayıhan'ın dosyasıyla ilgili bir itirazımız var.
Kayıhan - 30.06.2017
Denizli'deki Trafik Kazası Güvenlik Kamerasında
Ömer Kaya'nın kullandığı 48 L 1880 plakalı otomobil, Kayıhan Mahallesi'ndeki tüp geçitten çıkışında minibüsten inen ve yolun karşısına geçmek için bekleyen Birsel Pekdemir (43) ile Sema Sarıtekin'e (34) çarptı.
Kayıhan - 29.06.2017
Kuzey Afrika Sıcaklarına Dikkat
Uludağ Üniversitesi (UÜ) Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Kayıhan Pala, AA muhabirine yaptığı açıklamada, sıcak hava dalgasının, özellikle kronik hastalığı ve kalp rahatsızlığı olanlar açısından önemli bir risk oluşturacağını söyledi.
Kayıhan - 05.06.2017
Amatörden Süper Lig'e Uzanan Yol
5. kez yükseldi İlk olarak 1977-1978'de teknik direktör Fevzi Zemzem'le, 1980-1981'de Erkan Velioğlu ve 2000-2001'de Ümit Kayıhan'la Süper Lig'e doğrudan yükselen Göztepe, 1998-1999'da teknik direktör Oktay Çevik'le play-off maçları sonucunda Süper Lig'e çıkmıştı.
Kayıhan - 31.05.2017
İnşaat Şirketi Sahiplerine Yönelik Fetö Operasyonu
Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı Örgütlü, Kaçakçılık ve Mali Suçlar Soruşturma Bürosunca, Kayıhan Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi sahiplerinin FETÖ/PDY örgütü üyesi oldukları ve bu örgüte finansman sağladıkları iddiası üzerine yürütülen soruşturma kapsamında 5 kişi gözaltına alındı.
Kayıhan - 26.05.2017
İnşaat Şirketi Sahiplerine Fetö Operasyonu
Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı Medya İletişim Bürosundan yapılan açıklamaya göre, Örgütlü, Kaçakçılık ve Mali Suçlar Soruşturma Bürosunca, Kayıhan Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi sahiplerinin FETÖ/PDY örgüt üyesi oldukları ve bu örgüte finansman sağladıkları iddiası üzerine soruşturma yürütüldüğü belirtildi.
Kayıhan - 25.05.2017
Çayıralan'da Tübitak Bilim Fuarı Açıldı
Fuarın açılışında konuşan Okul Müdürü Ömer Eker, başarılı bir eğitim öğretimi yılı geçirdiklerini belirterek, "Okulumuz Çayıralan'da ilk kez olan Z Kütüphaneye sahip olmuştur. Yine Çayıralan'da ilk olarak öğrencimiz Murat Kayıhan TEOG sınavlarında 120 sorudan tamamını cevaplayarak Türkiye birincileri arasında yer almıştır.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kayıhan Haberleri | Kayıhan Haber - Haberler - Sayfa 8 - Kayıhan haberleri, son dakika kayıhan haber ve gelişmeleri burada. Türk Edebiyatı Frankfurt Kitap Fuarı'nda Tanıtılacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.5.2021 11:19:44. #1.14#

title