Kayıhan Haberleri

Kayıhan haber, Kayıhan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kayıhan - 17.01.2018
Anaokulunda "Bilişim" Şenliği
Pazaryeri Kaymakamı Bayram Sağır, Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Koroğlu, daire ve okul müdürleri ile velilerin katıldığı programda konuşan okul müdürü Fevziye Kayıhan, "Küçük yaşlardan başlayarak öğrencileri bilimsel çalışmalarla karşı karşıya getirmek, onların ilgisini çekecektir.
Kayıhan - 03.01.2018
Asgari Ücretli İşçi, Parayla Birlikte Bulduğu Su Faturasını Ödedi
Pamukkale ilçesi İncilipınar Mahallesi'nde yaşayan evli ve 2 çocuk babası işçi Ramazan Özlen, dün sabah, çalıştığı fabrikaya gitmek için evinden çıktı. Kayıhan Mahallesi'ndeki işçi servisi beklerken yolda yere düşmüş bir su faturası ve yanında 50 lira para olduğunu gördü.
Kayıhan - 03.01.2018
Dha Yurt Bülteni-13
Pamukkale ilçesi İncilipınar Mahallesi'nde yaşayan evli ve iki çocuk babası işçi Ramazan Özlen, dün (salı) sabah çalıştığı fabrikaya gitmek için evinden çıktı. Kayıhan Mahallesi'ndeki işçi servisi beklerken yolda yere düşmüş bir su faturası ve yanında 50 lira para olduğunu gördü.
Kayıhan - 03.01.2018
Asgari Ücretli İşçi, Parayla Birlikte Bulduğu Su Faturasını Ödedi
Pamukkale ilçesi İncilipınar Mahallesi'nde yaşayan evli ve 2 çocuk babası işçi Ramazan Özlen, dün sabah, çalıştığı fabrikaya gitmek için evinden çıktı. Kayıhan Mahallesi'ndeki işçi servisi beklerken yolda yere düşmüş bir su faturası ve yanında 50 lira para olduğunu gördü.
Kayıhan - 03.01.2018
Yolda Bulduğu Su Faturasının Borcunu Ödedi
Organize Sanayi Bölgesi'ndeki bir etiket firmasında çalışan Özlen, Pamukkale ilçesi Kayıhan Mahallesi'nde yolda yürüdüğü sırada düşürülmüş su faturası ile 50 lira buldu.
Kayıhan - 26.12.2017
Bilinçsizce Tüketilen Vitaminler Sağlığa Zarar Veriyor"
Uludağ Üniversitesi (UÜ) Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Kayıhan Pala, özellikle mevsim geçişlerinde hem gribe ve soğuk algınlığına yakalanmamak hem de bağışıklık sistemini güçlendirmek amacıyla ek vitamin hapı takviyesinin doğru olmadığını belirterek,...
Kayıhan - 22.12.2017
Beykoz'dan Kudüs'e Bin Selam" Programı
Beykoz Müftüsü Ali Efe, şunları söyledi: "Peygamberimizin miraca çıkış noktasının Mescid-i Aksa olması bir başka anlam ifade etmektedir. Mescid-i Aksa'nın tarih boyunca bizim dışımızda insanlar tarafından hedef olarak seçilmesi sıradan bir hadise değildir. Biz Hazreti Adem'den Hazreti Peygambere kadar bütün peygamberlerimizin hatırasının bulunduğu o mekana, ecdadımızın bize emaneti olarak kıymet veririz." Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, "Beykoz'dan Kudüs'e bin selam olsun" diyerek, sözlerini şöyle sürdürdü: "Kudüs bizim varlık sebebimizdir. Kudüs'ten başlayan İslami hareket, bütün tarihimiz boyunca, dini hayatımızın vücut bulduğu, canımız, kanımız her şeyimiz Kudüs üzüntü içerisindedir. Rabb'imin zaferi, muzafferiyeti Kudüs'ün, bizim olması yakındır. Buna bütün inancımla inanıyorum. Güneş her gün bir kez daha Kudüs için yeryüzünü aydınlatıyor. Hiçbir zaman ümitsiz olmadık, Kudüs'ün esir düşeceğini aklımızdan geçirmedik. Çünkü Kudüs'ün sahibi var. Ecdadımız o beldeyi şanla şerefle bizlere emanet ettiler. Allah onlardan razı olsun. Kudüs Müslüman yiğitlerin, hanımların, çocukların yüreklerindedir. Yüz yıl önce aldıkları Kudüs'ün, yüz yıl sonra bizim olacağını bilsinler. Bu zalimlerin ne yaptığını bütün dünya gördü. Dünyanın en büyük zalimine dün akşam en büyük darbeyi indirdiler. Eğer bu kararı kabul ederseniz sizin ekmeğinizi keseriz, başınıza dünyayı dar ederiz tehditlerine aldırmadan devam ettiler. İslam İşbirliği Teşkilatı'nın (İİT) aldığı kararla ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın çabalarına Allah şahittir. Kudüs bizim, kanımız aksın ama Mescid-i Aksa için aksın, Kudüs için aksın." Sultan 2. Abdülhamid'in torunlarından Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu da konuşmasında şunları dile getirdi: "Kudüs'e karşı bir süredir yapılan hareketlerin farkındayız.
Kayıhan - 22.12.2017
Denizli'den Kısa Kısa
Denizli Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığının Kayıhan Mahallesi'ndeki merkezinde gerçekleşen kan bağışı kampanyasında konuşan Zabıta Dairesi Başkanı Özkan Tosun, geleneksel hale getirdikleri kampanya ile toplumda duyarlılık oluşturarak vatandaşlara örnek olmak istediklerini söyledi.
Kayıhan - 14.12.2017
Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası
Okul müdürü Fevziye Kayıhan, çocuklara küçük yaşta yerli malı kullanma alışkanlıklarını kazanmaları için bu etkinliği düzenlediklerini belirtti.
Kayıhan - 09.12.2017
Bursa'da Çevrecilerden Termik Santral Protestosu
DOSAB Termik Santraline Hayır Platformu Bileşenleri bugün saat 14.00'te termik santralin yapılacağı alanda toplandı. Yaklaşık 50 çevreci, yanlarında getirdikleri 'DOSAB termik santraline hayır' yazılı pankartı açtı. Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Bölüm Anabilim Dalı Başkanı Prof.Dr. Kayıhan Pala'nın da destek verdiği protesto gösterisinde, platform adına söz alan DOĞA-DER Başkanı Caner Gökbayrak, santralin buraya yapılması halinde bütün OSB'lerin bunu emsal olarak gösterip, benzer santralleri kendi bölgelerine yapabileceklerini söyledi.
Kayıhan - 09.12.2017
Dha Yurt Bülteni-16
Görüntü Dökümü  -------------------------- Kaza yeri genel görüntü  Ölen çocuğun görüntüsü  Yavuz YILMAZ/ İNEGÖL(Bursa), -  ======================================================== 2)ZİLE'DE MAHSUNİ ŞERİF TÜRKÜSÜ İLE KUDÜS PROTESTOSU TOKAT'ın Zile ilçesinde Belediye, ABD Başkanı Donald Trump'un Kudüs'ü İsrail'in başkenti ilan etmesini belediye hoparlöründen Aşık Mahsuni Şerif'in 'Katil Amerika' türküsünü çalarak protesto etti. Zile Belediye Başkanı Lütfi Vidinel,  belediye hoparlöründen Aşık Mahsuni Şerif'in 'Katil Amerika' türküsünü gün boyu çaldırarak, ABD'nin Kudüs'ü İsrail'in başkenti ilan etme kararına tepki gösterdi. AK Partili Belediye Başkanı Lütfi Vidinel, Kudüs'ün İsrail'in başkenti olarak açıklanmasını kabul etmediklerini ifade ederek, şöyle dedi: "Bugün emperyalist güçler ve yerli iş birlikçileri özelikle Ortadoğu'nun her tarafını kan gölüne çeviriyorlar. Trump'ın bu açıklaması ile artık bıçak kemiğe dayandı. Çünkü Kudüs bizim için çok önemli, Peygamber efendimizin miraca yükseldiği yer. Biz Müslümanların ilk kıblesidir. Bizde ilçemizde Mahusuni Şerif'in 'Katil Amerika' müziği ve mehter marşlarımızla birlikte insanlarımızdaki Türklük gurur ve şuurunu zinde tutmak istiyoruz." GÖRÜNTÜ GEÇİLECEK   Fatih YILMAZ/ZİLE(Tokat), -  ====================================================== 3)BURSA'DA YAPILMASI PLANLANAN TERMİK SANTRALE ÇEVRECİ TEPKİSİ   BURSA'nın Osmangazi İlçesi'ndeki Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi'ne (DOSAB) kurulması planlanan Termik Santral için alınan ÇED raporu, 'Bursa Termik Santraline Hayır Platformu Bileşenleri'nin yargıya yaptığı itiraz sonucu iptal edildi. DOSAB tarafından  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan alınan yeni ÇED raporuna da itiraz eden çevreciler, termik santral yapımını protesto amacıyla bugün protesto eylemi yaptı. DOSAB Termik Santraline Hayır Platformu Bileşenleri bugün saat 14.00'de DOSAB'da kurulması planlanan termik santralın yapılacağı alanda protosto göstersi yaptı. Burada bir araya gelen yaklaşık 50 kişi, yanlarında getirdikleri "DOSAB Termik Santraline Hayır" pankartı açtı. Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Bölüm Anabilimdalı Başkanı Prof.Dr.Kayıhan Pala'nın da destek verdiği protesto gösterisinde, platform adına söz alan DOĞA-DER Başkanı Caner Gökbayrak, santralin buraya yapılması halinde bütün OSB'lerin bunu emsal olarak gösterip benzer santralleri kendi bölgelerine yapabileceklerini söyledi.
Kayıhan - 30.11.2017
CHP'li Biçer'den Rektör Cevdet Erdöl Hakkında Suç Duyurusu
Türk Tabipler Birliği ve Manisa Tabipler Odası işbirliğiyle Manisa Öğretmenevi'nde 'Sağlığın Özelleştirme Projesi Şehir Hastaneleri' konulu panel düzenlendi. Çeşitli sivil toplum örgütlerinin ve sağlıkçıların katıldığı panelde Türk Tabipler Birliği Genel Başkanı Prof. Dr. Mehmet Raşit Tükel, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Kayıhan Pala ve tıp doktoru olan CHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer konuşmacı olarak yer aldı.
Kayıhan - 30.11.2017
Dha Yurt Bülteni-8
Türk Tabipler Birliği ve Manisa Tabipler Odası işbirliğiyle Manisa Öğretmenevi'nde 'Sağlığın Özelleştirme Projesi Şehir Hastaneleri' konulu panel düzenlendi. Çeşitli sivil toplum örgütlerinin ve sağlıkçıların katıldığı panelde Türk Tabipler Birliği Genel Başkanı Prof. Dr. Mehmet Raşit Tükel, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Kayıhan Pala ve tıp doktoru olan CHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer konuşmacı olarak yer aldı.
Kayıhan - 15.10.2017
Afyonkarahisar'da 8. Uluslararası Türk Şöleni
Afyonkarahisar'ın İhsaniye ilçesine bağlı Kayıhan beldesi Ahlatlı mesire alanında bu yıl sekizincisi düzenlenen şölen; saygı duruşu, İstiklal Marşı'nın okunması ve toy duasının yapılmasıyla başladı.
Kayıhan - 11.10.2017
69. Frankfurt Kitap Fuarı Kapılarını Açtı
Yücel Feyzioğlu, Hasan Kayıhan ve Orhan Aras'ın konuşmacı olarak yer alacağı "Avrupa'daki Türk Edebiyatı" başlıklı panel 14 Ekim'de Türkiye ulusal standında ve yemek yazarlarından Sahrap Soysal'ın Gourmet Gallery Show Kitchen'da gerçekleştireceği canlı yemek performansı ise 12 Ekim'de izleyici ve dinleyicilerle buluşacak.
Kayıhan - 10.10.2017
Türk Edebiyatı Frankfurt Kitap Fuarı'nda Tanıtılacak
Ayrıca Türkiye ulusal standında, Almanya'da yaşayan ve Türkçe eser veren edebiyatçılardan Yücel Feyzioğlu, Hasan Kayıhan ve Orhan Aras'ın konuşmacı olarak yer alacağı bir oturum düzenlenerek, "Avrupa'daki Türk Edebiyatı" tartışılacak.
Kayıhan - 04.10.2017
Baraj Havzasında Yapılaşma Sorunu
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Pamukkale ilçesine bağlı Fatih, Deliktaş, Cumhuriyet, Hürriyet ve Kayıhan mahallelerindeki yapılaşma sorununun çözülmesiyle ilgili basın toplantısı düzenledi.
Kayıhan - 04.10.2017
Çeyrek Asır Süren Mağduriyet Yönetmelikle Giderildi
Vali Recep Yazıcıoğlu Gökpınar Barajı koruma havzasında yer alan Su Kirliliği Yönetmeliği nedeniyle baraj çevresinde bulunan Hürriyet, Kayıhan, Cumhuriyet, Deliktaş ve Fatih mahallelerinde, 1995'ten bu yana süren imar mağduriyeti, Denizli Büyükşehir Belediyesi ile Su ve Kanalizasyon İşleri Daire Başkanlığı'nın yeni hazırladığı yönetmelikle ortadan kaldırıldı.
Kayıhan - 04.10.2017
Dha Yurt Bülteni-11
Vali Recep Yazıcıoğlu Gökpınar Barajı koruma havzasında yer alan Su Kirliliği Yönetmeliği nedeniyle baraj çevresinde bulunan Hürriyet, Kayıhan, Cumhuriyet, Deliktaş ve Fatih mahallelerinde, 1995'ten bu yana süren imar mağduriyeti, Denizli Büyükşehir Belediyesi ile Su ve Kanalizasyon İşleri Daire Başkanlığı'nın yeni hazırladığı yönetmelikle ortadan kaldırıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kayıhan Haberleri | Kayıhan Haber - Haberler - Sayfa 7 - Kayıhan haberleri, son dakika kayıhan haber ve gelişmeleri burada. Pazaryeri'nde Çocuk Şenliği.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.05.2021 00:57:38. #1.11#

title