Kayıhan Haberleri

Kayıhan haber, Kayıhan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kayıhan - 06.07.2018
Evden 1500 Kilometre Uzakta, Zor Hayatlar
SAĞLIKSIZ ORTAMDA YAŞIYORLAR Çadırlarda 2000- 2017 yılları arasında her yıl araştırma ve inceleme yapıp bunları rapor haline getiren Bursa Tabipler Odası eski Bakanı Prof.Dr. Kayıhan Pala, ailelerin sağlıksız ortamda yaşadığını belirtti.
Kayıhan - 08.06.2018
Darülaceze Sakinlerine Gül Takdimi
Darülaceze'den yapılan açıklamaya göre, etkinliğe Sultan 2. Abdülhamid Han'ın 3. kuşak torunu Darülaceze Meclis Üyesi Şehzade Abdulhamid Kayıhan Osmanoğlu, Darülaceze Başkanı Hamza Cebeci ve Darülaceze Başkan Yardımcısı İlhan Uğur, analiz uzmanı Taner Akkuş, İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi ve Ahde Vefa Platformu Başkanı Nuran Kırlak katıldı.
Kayıhan - 06.06.2018
Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak Rize'de
Vefat eden teknik direktör Ümit Kayıhan'a da başsağlığı dileyen Bak, "Değerli insan, Türk sporuna hizmet etmiş bir insan.
Kayıhan - 06.06.2018
Spor Camiasından Ümit Kayıhan'a Başsağlığı
Türkiye Futbol Federasyonu, Galatasaray, Fenerbahçe ve Kasımpaşa, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden teknik direktör Ümit Kayıhan için başsağlığı mesajı yayınladı.
Kayıhan - 06.06.2018
Bakan Osman Aşkın Bak'tan Ümit Kayıhan İçin Taziye Mesajı
Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Teknik Direktör Ümit Kayıhan’ın vefatı dolayısıyla taziye mesajı yayımladı.
Kayıhan - 06.06.2018
Ümit Kayıhan'dan Üzücü Haber
İZMİR'in Türk futboluna kazandırdığı ünlü teknik direktörlerden Ümit Kayıhan, sabah saatlerinde tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
Kayıhan - 06.06.2018
Bakan Bak'tan Ümit Kayıhan İçin Taziye Mesajı
Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, teknik direktör Ümit Kayıhan'ın vefatı dolayısıyla taziye mesajı yayımladı.
Kayıhan - 06.06.2018
Teknik Direktör Ümit Kayıhan'ın Vefatı
Hayatını kaybeden teknik direktör Ümit Kayıhan'ın oğlu Ekrem Kayıhan, "Babamın Türk futboluna emeği geçti.
Kayıhan - 06.06.2018
Teknik Direktör Ümit Kayıhan'ın Vefatı
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ve bazı spor kulüpleri 64 yaşında hayatını kaybeden teknik direktör Ümit Kayıhan için başsağlığı mesajı yayımladı.
Kayıhan - 06.06.2018
Teknik Direktör Ümit Kayıhan Vefat Etti
Teknik direktör Ümit Kayıhan 64 yaşında hayatını kaybetti.
Kayıhan - 06.06.2018
Bir Süredir Hastanede Tedavi Gören 64 Yaşındaki Teknik Direktör Ümit Kayıhan Hayatını Kaybetti.
IHAAW100247-SPO/06-06-2018 - Bir süredir hastanede tedavi gören 64 yaşındaki Teknik Direktör Ümit Kayıhan hayatını kaybetti.
Kayıhan - 30.05.2018
Erdoğan'ın Okul Ziyaretiyle) - Erdoğan, Eyice ve Çataklı'nın Cenaze Törenlerine Katıldı
Tedavi gördüğü Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde organ yetmezliği nedeniyle hayatını kaybeden Prof. Dr. Semavi Eyice için, Fatih Camisi'nde öğle vakti cenaze töreni düzenlendi. Törene Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, Saadet Partisi Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu, CHP Genel Sekreteri Mehmet Akif Hamzaçebi, MHP İstanbul Milletvekili Ekmeleddin İhsanoğlu, İstanbul Valisi Vasip Şahin, Fatih Belediye Başkanı Hasan Suver, İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanvekili Bilal Erdoğan, Erbakan Vakfı Genel Başkanı Fatih Erbakan, Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu, AK Parti İstanbul Milletvekili Ekrem Erdem, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof.
Kayıhan - 30.05.2018
Erdoğan, Eyice ve Çataklı'nın Cenaze Törenlerine Katıldı
Tedavi gördüğü Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde organ yetmezliği nedeniyle hayatını kaybeden Prof. Dr. Semavi Eyice için, Fatih Camisi'nde öğle vakti cenaze töreni düzenlendi. Törene  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel  Eroğlu, Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, Saadet Partisi Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu, CHP Genel Sekreteri Mehmet Akif Hamzaçebi, MHP İstanbul Milletvekili  Ekmeleddin İhsanoğlu,  İstanbul Valisi Vasip Şahin, Fatih Belediye Başkanı Hasan Suver, İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti  Başkanvekili Bilal Erdoğan, Erbakan Vakfı Genel Başkanı Fatih Erbakan, Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu, AK Parti İstanbul Milletvekili Ekrem Erdem, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof.
Kayıhan - 30.05.2018
Prof. Dr. Semavi Eyice Son Yolculuğuna Uğurlandı
Törene, Eyice'nin yakınlarının yanı sıra, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, Saadet Partisi Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu, CHP Genel Sekreteri Mehmet Akif Hamzaçebi, MHP İstanbul Milletvekili Ekmeleddin İhsanoğlu, İstanbul Valisi Vasip Şahin, İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanvekili Bilal Erdoğan, Erbakan Vakfı Genel Başkanı Fatih Erbakan, Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu, AK Parti İstanbul Milletvekili Ekrem Erdem, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof.
Kayıhan - 18.05.2018
MHP'nin Aday Listesi Belli Oldu
MHP'nin 27. dönem milletvekilliği aday listesi netleşti.
Kayıhan - 18.05.2018
Dha Ankara;mhp Nin Aday Listesi Belli Oldu
MHP'nin 27. dönem milletvekilliği aday listesi kesinleşti.
Kayıhan - 12.05.2018
Pazaryeri'nde "Anneler Günü" Etkinliği
Okul müdürü Fevziye Kayıhan, öğrencilerin hazırladığı etkinlikle kişisel ve sosyal becerilerini geliştirdiklerini, eğitimin ilk basamağını oluşturan anaokulu eğitimi ile eğitim öğretimin temelini attıklarını belirterek, öncelikle şehit ve gazi anneleri ile tüm annelerin Anneler Günü'nü kutladığını söyledi.
Kayıhan - 09.05.2018
Müsiad Bursa Üyeleri Londra'da İş Fırsatlarını Görüştü
Etkinliğe Mustafa Gürses, Nihat Alpay, Alaettin Dağlı, Hüseyin Solakoğulları, Rıdvan Güler, Ali Güzeldağ, Ömer Yıldız, Murat Bayizit, Mehmet Kaleli, Özkan Dangaç, Kemal Ermiş, Abdülmelik Güler, Alparslan Şenocak, Osman Yetim, Mehmet Yıkar, Özgür Kavaklı, Mustafa Altın, Murat Eryağan, Fatih Aslan, Mehmet Toprak,Yakup Kayıhan, Halil İbrahim Nalbantoğlu, Abdülkerim Demir gibi MÜSAD Bursa'nın üyesi olan iş dünyası temsilcileri katıldı.
Kayıhan - 06.05.2018
Çocuklarının Yüzlerini Hayal Ediyor
Kayıhan Mahallesi'nde oturan Hümeyra Görünmez, 4 yaşındayken, göz tansiyonu hastalığı nedeniyle sol gözünü kaybetti.
Kayıhan - 06.05.2018
Dha Yurt Bülteni - 2
Genel ve Detay görüntü  Haber- Kamera: Seyfi GÜL / FOÇA (İzmir), =========================================== Zamanla kör olan anne çocuklarının yüzlerini hayal ediyor Denizli'nin Pamukkale ilçesinde yaşayan 6 yıllık evli 30 yaşındaki Hümeyra Görünmez, çocukluk yıllarında geçirdiği göz tansiyonu hastalığı nedeniyle önce sol gözünü kaybetti. Ardından iki çocuğu olan anne Görünmez, evde geçirdiği kaza sonrası sağlam gözünü de pencere mermerine çarparak 2 yıl önce kaybetti. İki ay önce kız bebek dünyaya getiren Görünmez, yüzlerini gördüğü iki çocuğunun görüntülerinin hafızasından silindiğini belirterek, "Onların yüzlerini hatırlayamamak bana büyük acı veriyor. Rüyalarıma girsin istiyorum, rüyamdan görüp hatırlamak istiyorum ama olmuyor. 2 aylık bebeğim Cennet Ecrin'i hiç göremedim ama sesiyle kokusuyla teselli buluyorum" dedi.  Kayıhan Mahallesi'nde 6 yıldır eşi Muhammet Görünmez (32) ile yaşayan Hümeyra Görünmez, sol gözünü 4 yaşında iken göz tansiyonu hastalığı nedeniyle kaybetti.
Kayıhan - 30.04.2018
Diyarbakır'dan Vekil Aday Adaylığı İçin AK Parti'ye Başvuru Yoğunluğu
Gazeteci ve yazar Bayram Zilan ile eski milletvekili Cuma İçten, basın toplantısı düzenleyerek, vekillik için AK Parti çatısı altında Diyarbakır'dan aday adayı olduklarını duyurdu. Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti'nde, basın mensuplarıyla bir araya gelen Cuma İçten, 7 Haziran 2015'te yapılan seçimde, liste dışında kaldıktan sonra resmi görevlerine yaklaşık 3 yıl ara verdiğini söyledi. İçten, "Doğduğum, büyüdüğüm Diyarbakır'a hizmet etmeyi, şehrin, benim üzerimde hakkı olduğunu düşünerek, Diyarbakır'dan aday olmayı tercih ettim. Annem ve babamın benim üzerinde o kadar çok hakları var ki milletvekilliği kayıt ücretinin yarısını anne diğer yarsını da babam yatırarak, beni onurlandırdı" dedi.   Bayram Zilan da AK Parti'den Diyarbakır milletvekilliği için aday adayı olduğunu belirterek, şunları söyledi: "AK Parti, büyük bir partidir. AK Parti'nin siyaseti kuşatması, milletvekili adaylarını motive ediyor. Bu seçimde, Diyarbakır'da HDP'nin barajı aşıp, aşmama ihtimali üzerinden değerlendirmeler yapılıyor. Birçok siyasetçi veya siyasete adım atmak isteyen kişi, bu ihtimali düşünerek, listede herhangi bir yerde olmanın ihtimalini düşünüyor. AK Parti'de aday adayı olmanın, kişisel kariyer açısından bir adım olacağını düşünenler de var. Niyetler farklı farklı ama AK Parti'nin milletvekili adayının sayısı çok yüksek oluyor. Diyarbakır'da biz bugünkü sayıların üzerinde de sayılar gördük. Şu an 118 veya 120 civarındaydı. Süre uzatıldı. Bunun daha yükselmesi mümkündür. Diğer siyasi partinin barajı aşamama ihtimalini düşünüyor herkes. O yüzden sayı fazla."  AK Parti'de, 24 Haziran'da yapılacak milletvekili genel seçimi için aday adaylığı başvuru süresi, 2 Mayıs'a kadar uzatıldı. Diyarbakır'dan milletvekilliği aday adaylığı için 150'ye yakın başvuru yapıldığı belirtildi. Başvuranlar arasında milletvekilleri Galip Ensarioğlu ve Ebubekir Bal ile eski milletvekilleri Mine Lök Beyaz, Oya Eronat, Abdurrahman Kurt, Osman Aslan, İrfan Yazıcıoğlu, AFAD eski Başkanı Halis Bilen, 15 Temmuz gazisi Muammer Polat, avukat Ercan Ezgi, gazeteci Gürsel Eser, iş insanı Fatih Kayıhan'ın da yer aldı.
Kayıhan - 26.04.2018
Pazaryeri'nde Çocuk Şenliği
Okul müdürü Fevziye Kayıhan'ın yaptığı açılış konuşmasının ardından bahçede kurulan stantların açılışını Kaymakam Sağır ile protokol yaptı.
Kayıhan - 13.04.2018
İzvak'ta İkinci Erten Dönemi
Danışma kurulunda İzmirli gazeteciler Deniz Sipahi, Hamdi Türkmen, Ömer Dinçer, Meriç Köyatası, Sıtkı Şükürer, Bahri Okumuş, Engin Uğur Ağır, Nuri İmre ve Murat Ünlü'nün yanı sıra Bahri Vreskala, Erol Ersoy, Günay Karataş, Fatih Özfatura, Hakan Düzdemir, Hikmet Alcan, Mukan Perinçek, Tuğrul Yemişçi ve Ümit Kayıhan da var.
Kayıhan - 21.03.2018
Lokman Ayva'dan Pekmez'e Ziyaret
Engellilerin yaşam standardı açısından gerek maddi, gerekse diğer alanlarda yapılan çalışmalara rağmen istenilen noktaya halen gelinemediğini de ifade eden Pekmez, şunları kaydetti: "Engellilerimizi hayata barışık hale getirmek, günlük hayatlarını sürdürebilecek noktaya getirebilmek için imkanlar ve olanaklar içinde elimizden geleni yapıyoruz. Bu noktada toplumun ilgisini ve dikkati çekmek için etkinliler düzenleniyor. Engelliler için tesisler hizmete açılarak bu ilginin uyandırılmasına çalışılıyor." Ziyarete, Beyazay Derneği Aksaray Şube Başkanlığı görevini yürüten Aksaray Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mustafa Kayıhan Erbaş ile diğer engelli derneklerinin başkan ve üyeleri de katıldı.
Kayıhan - 10.02.2018
Sultan Abdülhamid'in Vefatının 100. Yılı
Mevlide en yaşlı hanedan üyesi Harun Abdülkerim Osmanoğlu, eşi Farizet Osmanoğlu, Kayıhan Osmanoğlu, Abdülhamid Han'ın 4.
Kayıhan - 26.01.2018
Bakan Kurtulmuş, Fatih Sultan Mehmet ve Sultan 2'inci Abdulhamid Türbelerini Ziyaret Etti
Fatih Sultan Mehmet Han türbesini ziyaret eden Bakanı Kurtulmuş, daha sonra Cağaloğlu Türbedar Sokak'ta bulunan Sultan 2'inci Abdülhamid'in türbesini ziyaret etti. Bakan Kurtulmuş'u burada dördüncü kuşaktan olan Osmanlı şehzadesi Kayıhan Osmanoğlu karşıladı.
title