Kayıhan Haberleri

Kayıhan haber, Kayıhan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kayıhan - 07.02.2019
Vali Deniz'in Eşi Olcay Deniz Engelli Bireylerle Buluştu
Olcay Deniz ve beraberindekiler daha sonra Özel Alaşehir Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti. Burada da kurum sahibi Jale Kayıhan ve kurum müdürü Demet Demirtan kurumun işleyişi ve eğitimleri hakkında bilgi aktardı.
Kayıhan - 07.02.2019
Kansere Karşı En Ucuz Yöntem Önlem Almak
DÜNYA Sağlık Örgütü (DSÖ) verilerine göre, 2018'de kanser vakaları en büyük hastalık ve ölüm nedenleri arasında yer aldı. Geçen yıl dünyada yaklaşık 18,1 milyon yeni kanser vakası ortaya çıkarken, 9,6 milyon kişi de kanserden yaşamını yitirdi. Bursa Medicana Hastanesi Radyasyon Onkolojisi Direktörü Prof. Dr. Kayıhan Engin kanserle mücadelede en ucuz yöntemin kansere karşı önlem almak olduğunu vurguladı.
Kayıhan - 07.01.2019
Hkü Hukuk Fakültesinden Kariyer Günleri Etkinliği
Açılışta konuşan HKÜ Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şaban Kayıhan, katılımcıların anlatacaklarının herkes için önemli olduğunu ifade etti.
Kayıhan - 10.12.2018
Fındıkkıran" 15 Aralık'ta Ankaralılarla Buluşacak
Balede, Şeker Perisi-Clara'yı Özge Başaran, Prens'i Burak Kayıhan, Çiçek Valsi-Prens'i Eren Keleş, İyilik Perisi'ni Özge Onat, Clara'nın Erkek Arkadaşı'nı Berkay Saraçoğlu, Drosellmayer'ı Emre Güler, Fındıkkıran'ı Kadir Okurer canlandıracak.
Kayıhan - 07.12.2018
Fındıkkıran'ın Biletleri 5 Dakikada Tükendi
Yeni yıl kutlamalarıyla özdeşleşmiş ve dünyaca ünlü bale topluluklarının yeni yıl öncesi sahnelediği Fındıkkıran balesinde, Özge Başaran, Burak Kayıhan, Eren Keleş, Özge Onat, Berkay Saraçoğlu, Emre Güler, Kadir Okurer rol alıyor.
Kayıhan - 05.12.2018
Denizli'nin Çöpü, Çamuru, Güneşi Enerjiye Dönüşüyor
Kayıhan Sosyal Etkinlik Merkezinin üstünü güneş enerjisi panelleriyle kapatan ve 10 merkezin elektriğini karşılayan belediye, Akköy'e de 450 megavat gücünde güneş enerjisi santrali kurdu.
Kayıhan - 01.12.2018
Saadet Partisi Yeni Bina Arıyor
Partinin yönetiminde Fatih Erbakan'ın yanı sıra Necmettin Erbakan'ın kızı Rabia Elif Erbakan Altınöz, damadı Mehmet Altınöz, Sultan 2'nci Abdülhamid'in 4'üncü kuşak torunu Abdülhamit Kayıhan Osmanoğlu, eski bakanlardan Sacit Günbey, Enerji İş Sendikası Genel Başkanı Mahmud Altunsoy, Necmettin Erbakan'ın uzun süre yakın korumalığını yapan Abdurrahman Akyüz ile avukatı Mehmet Ener yer alıyor.
Kayıhan - 29.11.2018
Denizlili İş İnsanı Muzaffer Özdemir Yaşamını Yitirdi
Denizli'nin yerel markasını üreten aile şirketinin sahibi Özdemir'in cenazesi, 1 Aralık Cumartesi günü Ulu Cami'de öğle vakti kılınacak cenaze namazının ardından Kayıhan Mezarlığı'nda toprağa verilecek.
Kayıhan - 24.11.2018
Fatih Erbakan "Yeniden Refah Partisi"Nin İlk Mitingini Düzenledi
ESKİ başbakanlardan Necmettin Erbakan'ın oğlu Fatih Erbakan ve Osmanlı Padişahı Abdulhamid'in torunu Abdulhamid Kayıhan Osmanoğlu'nun kurucuları arasında yer aldığı "Yeniden Refah Partisi" Eyüp Sultan Meydanı'nda düzenlenen mitingle tanıtıldı Eyüp Sultan Meydanı'nda düzenlenen mitingde...
Kayıhan - 24.11.2018
İstanbul - Fatih Erbakan "Yeniden Refah Partisi" Tanıttı
Eski başbakanlardan Necmettin Erbakan'ın oğlu Fatih Erbakan ve Osmanlı Padişahı Abdulhamid'in torunu Abdulhamid Kayıhan Osmanoğlu'nun kurucuları arasında yer aldığı "Yeniden Refah Partisi" Eyüp Sultan Meydanı'nda düzenlenen mitingle tanıtıldı Eyüp Sultan Meydanı'nda düzenlenen mitingde...
Kayıhan - 23.11.2018
Yeniden Refah Partisinin Kuruluş Dilekçesi İçişleri Bakanlığına Verildi
Partinin kurucuları arasında Fatih Erbakan'ın yanı sıra Necmettin Erbakan'ın kızı Rabia Elif Erbakan Altınöz, damadı Mehmet Altınöz, Sultan 2. Abdülhamid'in 4. kuşak torunu Abdülhamit Kayıhan Osmanoğlu, eski bakanlardan Sacit Günbey, Enerji İş Sendikası Genel Başkanı Mahmud Altunsoy, Necmettin Erbakan'ın uzun süre yakın korumalığını yapan Abdurrahman Akyüz ile avukatı Mehmet Ener de yer alıyor.
Kayıhan - 23.11.2018
Yeniden Refah Partisini Kurduk"
Erbakan, Sultan Abdülhamit Han'ın torunu Abdülhamit Kayıhan Osmanoğlu'nun da kendileriyle beraber olduğunu aktardı.
Kayıhan - 10.11.2018
Bilecik'te 2 Tır Çarpıştı
Bekir Kayıhan idaresindeki 16 VL 475 plakalı mısır yüklü tır, Bilecik-Osmaneli kara yolu TOKİ kavşağında aynı yönde seyreden Enver Özcan'ın kullandığı 34 UG 1180 plakalı sac taşıyan tıra arkadan çarptı.
Kayıhan - 24.10.2018
Mersin'de 'Hamlet' Kuyruğu
Hamlet'in babasını öldürüp, annesiyle evlenen ve Danimarka tahtına geçen amcası Caludius'tan intikam alma çabasını konu eden eserde başlıca rolleri ise Yusuf Ozan Demirbaş, Burak Serkan Cebeci, Burak Kayıhan, Ender Üçdemır, Kadir Okurer, Obengül Polen Gezmiş, Tutku Barın Tümen, Özge Başaran, Ayşe Özlem Şenormanlılar, Niyazi Murat Koman, Serhat Elifer, E.
Kayıhan - 24.10.2018
Dha Yurt Bülteni - 21
Hamlet'in babasını öldürüp, annesiyle evlenen ve Danimarka tahtına geçen amcası Caludius'tan intikam alma çabasını konu eden eserde başlıca rolleri ise Yusuf Ozan Demirbaş, Burak Serkan Cebeci, Burak Kayıhan, Ender Üçdemır, Kadir Okurer, Obengül Polen Gezmiş, Tutku Barın Tümen, Özge Başaran,  Ayşe Özlem Şenormanlılar, Niyazi Murat Koman, Serhat Elifer, E.
Kayıhan - 17.10.2018
Hamlet', Bale Eseri Olarak Mersinli Sanatseverlerle Buluşuyor
Hamlet'in babasını öldüren, annesiyle evlenen ve Danimarka tahtına geçen amcası Caludius'tan intikam alma çabasını konu eden eserde başlıca rolleri ise Yusuf Ozan Demirbaş, Burak Serkan Cebeci, Burak Kayıhan, Ender Üçdemır, Kadir Okurer, Obengül Polen Gezmiş, Tutku Barın Tümen, Özge Başaran, Ayşe Özlem Şenormanlılar, Niyazi Murat Koman, Serhat Elifer, E.
Kayıhan - 17.10.2018
Dha Yurt Bülteni 6
Hamlet'in babasını öldüren, annesiyle evlenen ve Danimarka tahtına geçen amcası Caludius'tan intikam alma çabasını konu eden eserde başlıca rolleri ise Yusuf Ozan Demirbaş, Burak Serkan Cebeci, Burak Kayıhan, Ender Üçdemır, Kadir Okurer, Obengül Polen Gezmiş, Tutku Barın Tümen, Özge Başaran,  Ayşe Özlem Şenormanlılar, Niyazi Murat Koman, Serhat Elifer, E.
Kayıhan - 12.08.2018
Bursa'da Biyokütle Enerji Santrali Gerginliği
Projenin yaşama geçirilmemesi için köylülelerin yanında olan Prof. Dr. Kayıhan Pala, daha önce termik santrallerle ilgili bilimsel araştırmalar yaptıklarını hatırlatıp köydeki evlere yaklaşık 500 metre uzaklıkta yapılması planlanan santralle fosil yakıt yakacak bir tesis olduğunu bunun da çevreyi olumsuz yönde etkileyeceğini söyleyip, "Bu kadar kırsal ve uzun tarihi olan bir yerde halka rağmen, birileri para kazanacak diye bir şey yapmak doğru bir tutum değildir" dedi.
Kayıhan - 12.08.2018
Dha Yurt Bülteni-2
Projenin yaşama geirilmemesi için köylülelerin yanında olan Prof.Dr. Kayıhan Pala, daha önce termik santrallerle ilgili bilimsel araştırmalar yaptıklarını hatırlatıp köydeki evlere yaklaşık 500 metre uzaklıkta yapılması planlanan santralle fosil yakıt yakacak bir tesis olduğunu bununda çevreyi olumsuz yönde etkileyeceğini söyleyip, "  Bu kadar kırsal ve uzun tarihi olan bir yerde halka rağmen, birileri para kazanacak diye bir şey yapmak doğru bir tutum değildir.
Kayıhan - 10.07.2018
Arçelik Buluşçularından Hayatı Kolaylaştıran Teknolojiler
Yılın buluşu ödülüne layık görülen patent başvuruları ise şöyle: "Gardırop tipi buzdolabı yeni Hareketli Ara Bölme patenti, gardırop tipi buzdolapları için tasarlanan Hareketli Ara Bölme, kullanım alanını artırırken, maliyeti düşürüyor, montajı kolay olan hareketli ara bölme etkin sızdırmazlık sağladığından enerji verimliliğine katkı yapıyor. Yıkama performansını iyileştiren Bulaşık Makinesi (Corner Wash) patenti, bulaşık makinesinde köşelere ulaşarak temizleme performansını artıran inovatif pervane sistemlerinden oluşuyor. Suyu sadece bulaşıklara yönlendiriyor. Böylece su tasarrufu sağlıyor ve makine daha sessiz çalışıyor. Çamaşır makineleri için sıvı deterjan dozajlama patenti, makine, suyun dinamik enerjisinden faydalanarak otomatik sıvı deterjan dozajlaması yapıyor. Maliyet etkin bir çözüm sunan dozajlama mekanizması elektrik kullanmadığından aynı zamanda enerji tasarrufu da sağlıyor." Ödül alan Arçelik buluşçularının 95'i kadın çalışanlar Ödül alan Arçelik buluşçularından 95'ini kadın çalışanlar oluşturuyor. En çok patenti olan kadın çalışanlar Hasret Gürsoy, Sena Davaslıgil, Zehra Ülger, Aslı Saime Kayıhan özel ödüle layık görüldü.
Kayıhan - 10.07.2018
Arçelik Buluşçularından Hayatı Kolaylaştıran Teknolojiler
Ödül alan Arçelik buluşçularının 95'i kadın çalışanlar Ödül alan Arçelik buluşçularındann 95'ini kadın çalışanlar oluşturuyor. En çok patenti olan kadın çalışanlar Hasret Gürsoy, Sena Davaslıgil, Zehra Ülger, Aslı Saime Kayıhan, özel ödüle layık görüldü.
Kayıhan - 08.07.2018
Zorba, Uzun Süre Ayakta Alkışlandı
Burak Kayıhan'ın "Zorba", Eren Keleş'in "John", Özge Onat'ın "Marina", David Khozashvili'nin de "Manolioes" karakterini yorumladığı eserin son şarkısı, izleyicilerin yoğun isteği nedeniyle 4 kez daha yorumlandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kayıhan Haberleri | Kayıhan Haber - Haberler - Sayfa 5 - Kayıhan haberleri, son dakika kayıhan haber ve gelişmeleri burada. Okul Dönüşü Kazada Yaralanıp Ölen Samet Son Yolcuğuna Uğurlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.5.2021 17:26:55. #1.14#

title