Kayıhan Haberleri

Kayıhan haber, Kayıhan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kayıhan - 06.02.2020
Pazaryeri'nde anaokulunda toplanan yardım malzemeleri Kars'taki 5 okula gönderildi
Anaokulu Müdürü Fevziye Kayıhan da ilçeye yürütülen iki projeyi birleştirerek ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaşmak istediklerini söyledi.
Kayıhan - 21.01.2020
İzmir'de Ümit Kayıhan adına futbol turnuvası yapılacak
Futbolda, merhum teknik direktör Ümit Kayıhan adıyla düzenlenecek İzmir 12 Yaş Altı Finalleri, 27 Ocak Pazartesi günkü müsabakalarla başlayacak.
Kayıhan - 17.12.2019
Yeniden Refah Partisinde Başkanlık Divanı belirlendi
Başkanlık Divanına getirilen isimler ve görevleri şöyle: "Siyasi İşler Başkanı Av. Bayram Sakartepe, Teşkilat Başkanı Bahattin Sungur, Genel Sekreter Suat Pamukçu, Eğitim Başkanı Cengiz Zor, Tanıtma Başkanı Zafer Emanetoğlu, Seçim ve Hukuk İşleri Başkanı Av. Mehmet Ener, STK ve Halkla İlişkiler Başkanı Cemil Çolak, Ekonomik İşler Başkanı Dr. Fatih Öztek, Sosyal İşler Başkanı Dr. Şeref Menteşe, Dış İlişkiler Başkanı Doğan Bekin, Ar-Ge Başkanı Prof. Dr. Doğan Aydal, Mahalli İdareler Başkanı Erkan İlyas Helvacı, Genel Muhasip ve Mali İşler Başkanı Mahmud Altunsoy, Yurtdışı Vatandaşlar Başkanı Ali Yüksel." Erbakan'ın danışmanlar listesinde ise şu isimler yer aldı: "Prof. Dr. Sacid Günbey, Abdulhamid Kayıhan Osmanoğlu, Mehmet Aras, Yücel Mollaismailoğlu, Ö.
Kayıhan - 02.12.2019
Nevruz Şerif: "Fenerbahçe'yi yendiğimizde, 2 golü ben atmıştım, 1 golü Tayyip bey atmıştı"
"Gençliğin getirdiği acemilikler vardı" Fenerbahçe'de 2 sene oynadığını söyleyen Nevruz Şerif, "İki sene oynadım ama tam alışamadım. İstanbul'un renkli hayatı etkiledi beni. Gençliğin getirdiği bazı acemilikler de var tabii. Kazandığımız parayı tutmayı beceremedik. Hatalar üst üste gelince İzmir'e Altay'a gitmem gerekti. İyi ki de gitmişim. O dönem Gaziantep 850 bin lira teklif etti ama ben 450 bin liraya Altay'ı tercih ettim. O zamanlar antrenör rahmetli Necdet Niş'ti. Fenerbahçe'de de birlikte çalışmıştık bir dönem. Didi'nin yardımcılığını yapmıştı. Altay'da dört yıl oynadım. Çok da mutluydum. Rahmetli Esin Özgener başkandı. Ona müthiş saygım vardı. Bana büyük bir jesti olmuştu. Kulüpten aldığım 450 bin lirayı ne yapacağımı sorduğunda, "Ev almayı düşünüyorum" demiştim. Evini satan bir arkadaşına yönlendirmişti beni. Ama arkadaşı daireyi en son 700 bin liraya bıraktı. Haliyle param yetmedi. Bir gün Alsancak'ta Esin ağabeye rastladım. "Aldın mı daireyi?" diye sordu. "Yok başkan. Param yetmedi" dedim. Eksiğimi sordu ve o evi alabilmem için bana 250 bin lira daha verdi. Bu çok büyük ve unutulmaz bir jestti benim için. Allah rahmet eylesin. O daireyi aldım sonra. İzmir'de de yıllarca kaldım. Çok güzel dostluklarım oldu. Takım da çok iyiydi. 1979'da Galatasaray'ı eleyerek Türkiye Kupası'nı kazandık. Bir kez de finalde Fenerbahçe'ye kaybettik. Güzel yılların ardından geri sayım başladı. İki sezon Üsküdar Anadolu'da, bir yıl da Vefa'da oynadıktan sonra futbolu bıraktım. Araya evlilik girdi, çocuk falan oldu. Ne yaparız diye düşünürken Eyüp'ten teklif aldım. Genel kaptan Haluk Bey aile dostumdu. "Oynar mısın?" diye sorunca, "Oynarım" dedim. İki sene Eyüp forması giydim. İlk sezonumda şampiyonluğu kıl payı kaçırdık. O süreçte 3. Lig'den 2. Lig'e çıktık. Sonra Ali Uras'ın TFF Başkanlığı döneminde milli olmuş ve en az 10 yıl futbol oynamış olanlara antrenörlük için kurslar açıldı. Ben de katıldım. Şenol Güneş, Fatih Terim, Ali Kemal Denizci, rahmetli Ümit Kayıhan da kursa gelenler arasındaydı.
Kayıhan - 05.11.2019
Denizli'de şüphelinin aracıyla çarptığı ekip otosundaki iki polis yaralandı
Kayıhan Mahallesi'nde devriye görevi yapan polis ekipleri, durumundan şüphelendikleri 20 DC 465 plakalı otomobili durdurmak istedi.
Kayıhan - 11.10.2019
Öğrencilerinden 'ölürüm türkiyem' şarkısıyla barış pınarı'na destek
Türkiye'nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla başlatılan Barış Pınarı Harekatı'na katılan askerlere destek için başlatılan bayrak kampanyasına Trabzon'un Aykut Lütfü Ofluoğlu Ortaokulu öğrencileri sosyal medya aracılığıyla videolu destek verdi. İngilizce öğretmeni Kayıhan Gedikli, Trabzonspor forması giyen 8/A sınıfı öğrencileri ile özel bir video hazırladı.
Kayıhan - 11.10.2019
Dha yurt bülteni - 16
Türkiye'nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla başlatılan Barış Pınarı Harekatı'na katılan askerlere destek için başlatılan bayrak kampanyasına Trabzon'un Aykut Lütfü Ofluoğlu Ortaokulu öğrencileri sosyal medya aracılığıyla videolu destek verdi. İngilizce öğretmeni Kayıhan Gedikli, 8/A sınıfı öğrencileri ile özel video hazırladı.
Kayıhan - 06.10.2019
Yeniden Refah Partisi Erzincan 1. Olağan Kongresi
Kongreye, Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ali Yüksel, Genel Başkan Başdanışmanı Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu, İl Başkanı Nuri Duraklı, Ankara, Sivas, Gümüşhane, Erzurum, Trabzon, Rize ve Çorum il başkanları ile partililer katıldı.
Kayıhan - 06.10.2019
Yeniden Refah Partisi Erzurum 1. Olağan Kongresi
"CHP'li Küçükçekmece Belediyesi 19 Eylül'de yayınladığı belgede, personele 'sakal bırakamazsınız' demeye kalkıyor. Neymiş, 657 sayılı kanunun kılık kıyafet hükümleri varmış ve personel sakal bırakamazmış." diyen Erbakan, sözlerine şöyle sürdürdü: "İstanbul Büyükşehir Belediyesi de yayınladığı talimat yazısında aynı kanunun kılık kıyafet hükümlerine uymayan hakkında disiplin soruşturması açılacağını ifade ediyor. Bu bildiğimiz CHP, 50-60 senedir ne yaptıysa bugün gelip genetik özelliğinin gereğini yine yerine getiriyor. Bu olaylar karşısında dindar kesimin elindeki medya organları, internet haber siteleri en sert bir şekilde tepki gösteriyor. Yerden göğe kadar haklılar. Bu yasakçı uygulamalara, milletin inancıyla kavga eden zihniyete, 28 Şubat dönemini andıran bu uygulamalara elbette ki en sert tepkinin verilmesi lazım." Kongreye, Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ali Yüksel, Genel Başkan Başdanışmanı Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu, Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Necdet Aydın, Ağrı, Artvin, Bingöl, Gümüşhane, Kars, Muş, Trabzon, Rize ve Çorum il başkanları ile partililer katıldı.
Kayıhan - 18.08.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 1
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ------------------------------- Dronla havadan çekilen gençlerin derede yüzmesi Gençlerin kayalıklardan dereye atlaması Derede yüzen gençlerin konuşmaları Genel ve detay görüntüler Haber-Kamera: EMİN BAL / BEYTÜŞŞEBAP(Şırnak), ==================================== Osmanlı hanedanlığının yaşadıkları 'Hanedan Sürgünü' filminde anlatılacak Sultan 2'nci Abdülhamid'in 4'üncü kuşak torunu Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu, bir sinema filmi projesi için Düzce'ye geldi.
Kayıhan - 17.08.2019
DHA YURT BÜLTENİ-15
-Yaralı  efenin   kardeşiyle cep telefonuyla çekilmiş görüntüleri -Hastane -Detaylar Haber-Kamera: – Yusuf ÇINAR- ÇORUM ====================== Osmanlı hanedanlığının yaşadıkları 'Hanedan Sürgünü' filminde anlatılacak Sultan 2'nci Abdülhamid'in 4'üncü kuşak torunu Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu, bir sinema filmi projesi için Düzce'ye geldi.
title