Kayıhan Haberleri

Kayıhan haber, Kayıhan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kayıhan - 17.12.2016
Denizli'de Su Kesintisi
Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ Genel Müdürlüğünün kent genelindeki su deposu yenileme ve şehir suyunun tek merkezden izleneceği SCADA sistemi kurulması çalışması dolayısıyla muhtelif mahallelerde su kesintisine gidilecek. Bu kapsamda, 19 Aralık 2016 Pazartesi günü Pamukkale ilçesindeki alt yapı çalışmalarının tamamlanabilmesi için 09.00-20.00 saatleri arasında Asmalıevler, Kayıhan, Siteler ve İncilipınar mahallelerinde planlı su kesintisi yapılacaktır.
Kayıhan - 06.12.2016
Efsaneler Bayraklı'da buluşuyor...
ÜNLÜ İSİMLER BİR ARAYA GELİYOR Etkinliğe futbol antrenörlerinden Yılmaz Vural, Ümit Kayıhan, Okan Buruk, Suat Kaya, Sinan Engin, Nevzat Güzelırmak, Güvenç Kurtar, Erhan Altın, Hüseyin Hamamcı, Levent Devrim, Adnan Özbağ, Nihat Umut, Engin Korukır, Cüneyt Memişoğlu, Fatih Uygun, Cüneyt Biçer, Soner, Tolungüç, Hüseyin Eroğlu, Ercan Ertemçöz, Fevzi Zemzem katılacak.
Kayıhan - 03.12.2016
Aksaray'da "Aşmak İçin Hareket" Kampanyası
Yapılanların asla yeterli kabul edilemeyeceğini ifade eden Serdengeçti, şunları kaydetti: "Engellilik konusunda toplumun bilinçlendirilmesi çok önem arz ediyor. Cumhurbaşkanımızın himayesindeki bu hareketi çok anlamlı buluyorum. Sadece devlet erkanı değil toplumun da engelleri normal bireyler olarak kabul etmesi kucaklaması gerekir. "Aşmak İçin Hareket'i engelliler ve engelsizleri bir araya getiren bir kampanya olarak gayet manidar ve anlamlı buluyorum." Down sendromlu çocukların şiir ve şarkılar söylediği resepsiyonda Beyazay Derneği Aksaray Şube Başkanı Mustafa Kayıhan Erbaş tarafından "Aşmak İçin Hareket" kampanyasının tanıtımı yapıldı.
Kayıhan - 21.11.2016
Kahramankazan'da Miniklere İstismara Karşı Eğitim
BEDENİMİZ YALNIZCA BİZE AİT Kendi özellerine ve başkalarının özel alanlarına saygı gösterilmesinin bir insanlık görevi olduğunu belirten belediye psikoloğu Sibel Kayıhan, "Bedenimiz yalnızca bize ait.
Kayıhan - 21.11.2016
Dha Yurt Bülteni-7
BEDENİMİZ YALNIZCA BİZE AİT Kendi özellerine ve başkalarının özel alanlarına saygı gösterilmesinin bir insanlık görevi olduğunu belirten belediye psikoloğu Sibel Kayıhan, "Bedenimiz yalnızca bize ait.
Kayıhan - 21.11.2016
Kahramankazan'da Anaokulu Öğrencilerine Mahremiyet Eğitimi
Psikolog Sibel Kayıhan, başkalarının özel alanlarına saygı gösterilmesi gerektiğini belirterek, "Bedenimiz yalnızca bize ait.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kayıhan Haberleri | Kayıhan Haber - Haberler - Sayfa 10 - Kayıhan haberleri, son dakika kayıhan haber ve gelişmeleri burada. Osmanlı Hanedanı Üyesi Bülent Osman Son Yolculuğuna Uğurlanıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 15.5.2021 09:38:56. #1.14#

title